Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

Sveikutės, atnešu savo darbelį parodyti ax.gif 4u.gif
Nieko įspūdingo, gan prasta nuotrauka, nes nesimato ananasas po krūtine doh.gif
user posted image
Gal kas galite padėti, gal kas turite ar kur nors matėte šio sijonėlio schemą ax.gif
user posted image
Atsakyti
niu jau grozis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tairara @ 2011 03 03, 14:51)
niu jau grozis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


aciu blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
KKunigunda: as turiu panasu bliuskutes rasteli, kaip kad nori sijoneliui ananasiuku. Jei mokesi sau prisitaikyti, galiu atsiusti i az.
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 02 28, 12:46)
Sveikutės, atnešu savo darbelį parodyti ax.gif  4u.gif

saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 03 03, 21:20)
KKunigunda: as turiu panasu  bliuskutes rasteli, kaip kad nori sijoneliui ananasiuku. Jei mokesi sau prisitaikyti, galiu atsiusti i az.


Butu labai saunu 4u.gif buciau labai dekinga blush2.gif aciu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(blackdreamer @ 2011 03 03, 23:46)
saunuole  4u.gif



aciu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 02 28, 11:46)

Gal kas galite padėti, gal kas turite ar kur nors matėte šio sijonėlio schemą ax.gif
user posted image

gal toks g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 02 28, 12:46)
Sveikutės, atnešu savo darbelį parodyti ax.gif  4u.gif
Nieko įspūdingo, gan prasta nuotrauka, nes nesimato ananasas po krūtine doh.gif
user posted image
Gal kas galite padėti, gal kas turite ar kur nors matėte šio sijonėlio schemą ax.gif
user posted image

mmm wub.gif o jus man sakykit ar nerti bikiniai yra praktiska,turiu omeny islipi is vandens jis turetu ilgai nedziut g.gif
kunigunda,cia gal tavo vardas,ne tik nikas?koks man grazus sitas vardas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 07, 19:43)
mmm wub.gif o jus man sakykit ar nerti bikiniai yra praktiska,turiu omeny islipi is vandens jis turetu ilgai nedziut g.gif
kunigunda,cia gal tavo vardas,ne tik nikas?koks man grazus sitas vardas ax.gif


na neišbandžiau dar jo, tad negaliu nieko pasakyti, na manau nelabai jie skirti maudynėms pleže, su tokiu nei pasideginsi schmoll.gif aš tai į pležą tik su tikru bikini biggrin.gif o čia toks labiau pirtelei, ar šeip kokiam pasibuvimui prie vandens ax.gif nes pat po gimdymo turiu kelias strijas, tai kad nekiltų nepatogumų, kad tas mano trūkumas taip nesimatytų, tai nutariau kažką tokio nusinerti smile.gif
nors kas turi trūkumų paslėpti kažką nori, tai ko gi ne ir į pležą, kuo ilgiau drėgmė laikosi tuo vėsiau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(erossa @ 2011 03 07, 16:53)


panašus, tik maža schemutė rolleyes.gif
na vistiek dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 07, 17:59)
na neišbandžiau dar jo, tad negaliu nieko pasakyti, na manau nelabai jie skirti maudynėms pleže, su tokiu nei pasideginsi schmoll.gif aš tai į pležą tik su tikru bikini biggrin.gif  o čia toks labiau pirtelei, ar šeip kokiam pasibuvimui prie vandens ax.gif nes pat po gimdymo turiu kelias strijas, tai kad nekiltų nepatogumų, kad tas mano trūkumas taip nesimatytų, tai nutariau kažką tokio nusinerti smile.gif
nors kas turi trūkumų paslėpti kažką nori, tai ko gi ne ir į pležą, kuo ilgiau drėgmė laikosi tuo vėsiau thumbup.gif

as taip pat del tos pacios priezasties neriuosi monokini wink.gif
parduotuvej sake, kad tinkamiausi siulai yra MAXI, tik as dar kartu ineriu elastinio siulo stai tokio user posted image , kad ilipus i vandeni maudymukas neprarastu formos wink.gif
***
turiu tokia schemute, tik, kad viena ananasu eilute.. wink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANGELIUKSTE: 07 kovo 2011 - 21:20
[quote=ANGELIUKSTE,2011 03 07, 23:19]
as taip pat del tos pacios priezasties neriuosi monokini wink.gif
parduotuvej sake, kad tinkamiausi siulai yra MAXI, tik as dar kartu ineriu elastinio siulo stai tokio user posted image , kad ilipus i vandeni maudymukas neprarastu formos wink.gif
***
dėkui, pravers 4u.gif 4u.gif jei ne tam, tai kitam sijonėliui mirksiukas.gif
vat tas elastinis geras, man tik po to, kai jau nunėriau atėjo į galvą, kad galėjau įnerti, nes krūtinės dalis tokia atvipusi gavosi rolleyes.gif na nieko iš visko mokiniesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 02 22, 18:15)
Mergicos, kuri nėrėt šitą ananasinį maudymuką?
user posted image

Aš turiu tokią schemą bet pagal ją neriant nu neįtikėtinai mažas gaunasi tas maudymukas. Kone vaikiškas doh.gif  Ką aš ne taip darau? Kaip suprantu pirmoj eilėj (kur tinklelis jau prasideda), tai kiekviena kilputė neriasi į trečią akį (kilputė iš penkių akių, o pagrinde lieka dviejų akučių tarpelis). tai jei taip nerti, tai gaunasi kad pagrindui priekyje reikia 70 akiučių, kas yra kosmiškai mažai... Nu niekaip neįkertu g.gif


o as maniau ,kad tik man vienai jis toks per mazas ryskiai gaunasi doh.gif ardziau gal kokius tris kartus ,isbandziau keliu storumu siulus ,o jei pabandzius nerti is mezgimo kokiu plonesniu siulu ? itariu grubokai gautus . merginos ,kurios jau neret si grozi -pasidalinkit patirtim ir patarimais rolleyes.gif
Atsakyti