Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

taram_param: tai gal siuliukai plonesni? Pabandyk ilgesni dali tomis kilputemis megzti. wink.gif
Atsakyti
kadabra gražus maudomukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 02 22, 16:15)
Mergicos, kuri nėrėt šitą ananasinį maudymuką?
user posted image

Aš turiu tokią schemą bet pagal ją neriant nu neįtikėtinai mažas gaunasi tas maudymukas. Kone vaikiškas doh.gif  Ką aš ne taip darau? Kaip suprantu pirmoj eilėj (kur tinklelis jau prasideda), tai kiekviena kilputė neriasi į trečią akį (kilputė iš penkių akių, o pagrinde lieka dviejų akučių tarpelis). tai jei taip nerti, tai gaunasi kad pagrindui priekyje reikia 70 akiučių, kas yra kosmiškai mažai... Nu niekaip neįkertu g.gif

Sveika, as uzvakar pradejau nerti pagal tokia schema user posted image bet tai irgi visa vaikiskass dydis doh.gif as nesioju S, bet tikrai per mazas.. tai kelnaites jau nunarpliojau pagal save.. bet kaip db ta pilva padaryt doh.gif
Atsakyti
Nu tai Čia ta pati tikriausiai schema tik pas mane jos pusė biggrin.gif
Bandžiau daugiau kilpučių pridėt, bet tada tas tinklelis baigiasi jau gerokai virš to vidurinio ananaso ir vėl nesamonė gaunas. ir iš viso jis toks siauras ir trumpas išeina. Tas ananasas man vos virš bambos užsibaigia, o atrodo, kad po krūtine turėtų užsibaigti. Ir dvigubinti viską bandžiau, ir stulpelius su dviem užmetimais nėriau ir kilpeles iš 7 o ne iš 5 akių dariau ir vistiek nieko nesigauna.
Neriu iš maxi siūlų (aš sijonuką žadu apačioj nerti), bet ko gero čia pati schema nekokia. Reiks kažkaip improvizuoti turbūt g.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 02 23, 19:24)
Nu tai Čia ta pati tikriausiai schema tik pas mane jos pusė biggrin.gif
Bandžiau daugiau kilpučių pridėt, bet tada tas tinklelis baigiasi jau gerokai virš to vidurinio ananaso ir vėl nesamonė gaunas. ir iš viso jis toks siauras ir trumpas išeina. Tas ananasas man vos virš bambos užsibaigia, o atrodo, kad po krūtine turėtų užsibaigti. Ir dvigubinti viską bandžiau, ir stulpelius su dviem užmetimais nėriau ir kilpeles iš 7 o ne iš 5 akių dariau ir vistiek nieko nesigauna.
Neriu iš maxi siūlų (aš sijonuką žadu apačioj nerti), bet ko gero čia pati schema nekokia. Reiks kažkaip improvizuoti turbūt g.gif

as taip pat neriu is maxi siuliuku tik dar ineriu to nematomo elastano smile.gif
ar is dvigubo siuliuko neriat?
dar neprdejau pilvuko nert... parasysiu, kaip man seksis doh.gif
Atsakyti
o kiek matau, tema link pavasario atgijo bigsmile.gif. tai gal ka sunarplioti naujo reikia g.gif

QUOTE(rosebud1 @ 2011 02 22, 23:22)
kadabra gražus maudomukas mirksiukas.gif


dekui, merginos 4u.gif

p.s. o tie ananasiniai man grazu wub.gif , bet jau siek tiek atsibode cool.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
***
na, man dar neatsibode, dar niekad neneriau anansu.. esu visai nauja nerime.. smile.gif db jau reik pradet nert pilvuka.. ir mastau ar su dvigubu siulu nerti ar uztektu viengubo? g.gif
Atsakyti
Nu jau papai papai... net iš maudymkių lauk krenta tongue.gif

Aš su viengubu neriu, nes man norisi, kad nėrinys plonesnis būtų. Iš dvigubo siūlo jis toks grubesnis, "rupesnis" gaunasi. Bandžiau šiandien iš naujo visą schemą persibraižyt, tik dar nert pagal ją nemėginau, gal ryt ar šyvakar pabandysiu...
Atsakyti
Galit pabandyt problema spresti taip:
1 budas. Kai pabaigiat kelnaites, nerkit kilputes be rasto tiek ratu, kiek reikia pakelti ananasiukus auksciau.

Tiesa, ar pastebejot, kad yra skirtumas tarp paveikslelio su mergina sedincia ir schemutes rasteliu? Pabandykit megzti taip, kaip paveikslelyje, o ne schemuteje. wink.gif



Atsakyti
Pastebėt tai pastebėjau. Jei mokėčiau tiesiai iš nuotraukos nunert, tai problemos nebūtų, kad schema kreiva, bet deja aš dar ne tokia gera nėrėja blush2.gif Aš jau jaučiu, kad greičiau bus savo kažką susikurt, negu šitą bandyt nukopijuot...
Atsakyti
Kur jus ta schemos kreivuma matot? smile.gif Ji kaip tik tokia nupaisyta, kad butu patogu pagal save koreguot. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 02 26, 14:12)
Kur jus ta schemos kreivuma matot? smile.gif Ji kaip tik tokia nupaisyta, kad butu patogu pagal save koreguot. wink.gif

pritariu, smile.gif as ir bandysiu nerti si grozi ir pagal save koreguoti, grynai nersiu pagal savo seno maudomelio ismatavimus, manau viskas turetu gautis smile.gif
Atsakyti