Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(Tigrine007 @ 2010 09 02, 08:39)
ax.gif Tik vakar pabaigiau
dar neisbandytas
Man atrode kad sio maudymuko niekada nenusinersiu bet uztrukau pora dienu  thumbup.gif

as taip pat uztrukau tik pora dieneliu, ir esu taip patenkinta rezultatu, kad planuoju dar nusinerti kelis-skirtingu spalvu rolleyes.gif
man didziausia problema iskilo su raisteliais, nes jiems nunert nebeliko siulu, tai teko panaudot apkantavimo juostele, bet ji mazai tempiasi ir delto nepatogu... kitam maudymukui(dbr neriu juoda) bandysiu raistelius nusinert is tu paciu siulu.
o gal buna kur pirkt tokiu tampomu sniuriuku kaip maudymkese?
Atsakyti
QUOTE(linucka @ 2010 09 02, 14:28)
as taip pat uztrukau tik pora dieneliu, ir esu taip patenkinta rezultatu, kad planuoju dar nusinerti kelis-skirtingu spalvu rolleyes.gif
man didziausia problema iskilo su raisteliais, nes jiems nunert nebeliko siulu, tai teko panaudot apkantavimo juostele, bet ji mazai tempiasi ir delto nepatogu... kitam maudymukui(dbr neriu juoda) bandysiu raistelius nusinert is tu paciu siulu.
o gal buna kur pirkt tokiu tampomu sniuriuku kaip maudymkese?



g.gif Gal buna siuvimo reikmenu parduotuvese
Atsakyti
Vakar buvau keliose bazeje esanciose siulu parduotuvese. Nei vienoje is ju neturejo sintetiniu siulu.
Kur perkate siulus Kaune?

p.s. siuo metu neriuosi bikini, kai baigsiu imesiu nuotrauka. Kadangi turejau daug uzsilikusiu nuo mamos siuvinejimo rusisku siulu, tai juos ir naudoju. Bet pradedu galvoti, kad kadangi jie yra medvilniniai, tai tikrai krasteliams reikia inerti gumele g.gif ?
Man asmeniskai jusu nuorodose ikelti kai kurie super seksualus bikiniai (ypac nerti is dalelyciu) yra seksualesni net uz pacius paciausius victoria secret maudymukus biggrin.gif .
Atsakyti
kaune bazese tikrai yra YarnArt Pearl, ir ne vienoj vietoj, kur siulais prekiauja. butent is situ neriau, geriausiai gavosi. tie siulai tokie kaip virveles, tada pagal schema geras dydis gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linucka @ 2010 10 17, 12:56)
kaune bazese tikrai yra YarnArt Pearl, ir ne vienoj vietoj, kur siulais prekiauja. butent is situ neriau, geriausiai gavosi. tie siulai tokie kaip virveles, tada pagal schema geras dydis gaunasi  thumbup.gif


as nezinojau pavadinimu, todel klausiau ar sintetiniai, ar ne. Tai man paminejo, jog sintetiniu visai neturi. tai tiek.
siule kazkokius virvelinius, bet jie buvo blizgus/slidus, o as tokiu nenoriu g.gif .
ziuresim kas gausis, ikelsiu pasirodyti biggrin.gif .
Tiesa, senais laikais esu nusinerusi rozini maudomuka, paieskosiu ir ikelsiu jo nuotrauka. Pamenu kai su juo po bobu pliazo turgu vaikstinejau, tai ne viena pardaveja buvo priejus paciupineti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na va, ikeliu zadeta, kuriam jau kokie 6 metukai tai jau tikrai smile.gif :

user posted image

p.s. ale koks nuterliotas veidrodis vaiku pirstu, nekreipkit i ji demesio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 17 spalio 2010 - 16:39
Naujasis darbelis jusu teismui (nors matau, kad saltojo sezono metu sios temos gretos praretejusios g.gif ):

user posted image

p.s. ant kuno, isitempus visoms suvertoms gumytems, atrodo daug graziau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 24 spalio 2010 - 13:47
Labai grazus, ka man butu laiko ir kantrybes... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 10 24, 14:46)
Naujasis darbelis jusu teismui (nors matau, kad saltojo sezono metu sios temos gretos praretejusios  g.gif ):


p.s. ant kuno, isitempus visoms suvertoms gumytems, atrodo daug graziau:)


labai grazhus smile.gif
Atsakyti
Dekui 4u.gif
tikiu, kad pavasari si tema atgis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 10 24, 14:46)
Naujasis darbelis jusu teismui (nors matau, kad saltojo sezono metu sios temos gretos praretejusios  g.gif ):

koks grozis 4u.gif
Atsakyti
Mergicos, kuri nėrėt šitą ananasinį maudymuką?
user posted image

Aš turiu tokią schemą bet pagal ją neriant nu neįtikėtinai mažas gaunasi tas maudymukas. Kone vaikiškas doh.gif Ką aš ne taip darau? Kaip suprantu pirmoj eilėj (kur tinklelis jau prasideda), tai kiekviena kilputė neriasi į trečią akį (kilputė iš penkių akių, o pagrinde lieka dviejų akučių tarpelis). tai jei taip nerti, tai gaunasi kad pagrindui priekyje reikia 70 akiučių, kas yra kosmiškai mažai... Nu niekaip neįkertu g.gif
Atsakyti