Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

Aš tai neriu iš 100% polyesterio, arba iš Maxi, paskutinis nertas iš Maxi medvilnės 4u.gif
Atsakyti
nu tiesiog tobulas.
Atsakyti
Aš kaip tik vakar rinkausi siūlus nertis maudymukui. Pardavėja nerekomendavo medvilnės (MAXI), nebent su juo nesimaudytum, nes kaip man aiškino, kad ilgai nedžiūna, o ir sušlapęs išsitampys ir viskas matysis is po maudomo.
Rekomendavo "Vittoria" itališkus siūlus. 60% medvilnės ir 40% viskozės. Sakė jie sušlapę nesitampo ir greitai džiūna. Jų kaina apie 30 lt, ten jų yra 100g, bet 1400 m/ml Jie plonyčiai. Persivyniosiu juos ir pasidarysiu dvisiūlius - tada bus pats tas smile.gif

http://public.fotki.com/

tokį nersiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asariukele: 14 liepos 2010 - 10:46
net nustebau bigsmile.gif as irgi kaip tik tokio noriu kaip asariukele, jau norejau skelbt kad ieskau schemutes sitam
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

dabar visgi bandysiu pasinaudot asariukeles schema blush2.gif jei pavyks aisku.
o gal galeciau gaut didesni schemos varianta?arba atskiru daliu, kad geriau eitu iziuret?
Atsakyti
patarimu nesulaukiau unsure.gif
bet visgi emiausi sio reikalo, ir monokini's jau baigtas biggrin.gif

uztrukau viso labo 2 tik dieneles

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linucka: 27 rugpjūčio 2010 - 08:04
atrodo puikiai
Atsakyti
aciu saldainia
istikro tikslas mano sio maudymuko buvo paslepti po dvieju vaikiuku sugadinta (striju isvagota) pilvuka... tai situo atzvilgiu su juo jauciuos tikrai komfortiskai biggrin.gif
Atsakyti
Ir nereikejo jokiu patarimu,viskas puiku mirksiukas.gif
Kokius siulus naudojai?
Atsakyti
naudojau kazkokius nefirminius siulus, sudetis :70%medvilne, 20% poliesteris ir 10%linas.
jau isbandziau maudynese-puikiai laikosi thumbup.gif
rezultatu esu tikrai patenkinta biggrin.gif
nebent dar rysiuos nusimegst kita kitokios spalvos... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linucka @ 2010 08 29, 17:42)
naudojau kazkokius nefirminius siulus, sudetis :70%medvilne, 20% poliesteris ir 10%linas.
jau isbandziau maudynese-puikiai laikosi  thumbup.gif
rezultatu esu tikrai patenkinta biggrin.gif
nebent dar rysiuos  nusimegst kita kitokios spalvos... rolleyes.gif



doh.gif Pagaliau ir as nusineriau toki maudymuka thumbup.gif
tik is YarnArt SUMMER siulu 70%Mercerized Cotton 30% Viscose
Atsakyti
saunu 4u.gif
ir kaip devisi?
maniskiu tai dauguma labai zavisi... kazkas nauja, kiti net nepagalvoja kad galima nusinert maudymuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linucka @ 2010 09 02, 08:29)
saunu 4u.gif
ir kaip devisi?
maniskiu tai dauguma labai zavisi... kazkas nauja, kiti net nepagalvoja kad galima nusinert maudymuka  rolleyes.gif



ax.gif Tik vakar pabaigiau
dar neisbandytas
Man atrode kad sio maudymuko niekada nenusinersiu bet uztrukau pora dienu thumbup.gif
Atsakyti