Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

labai gražus, o kaip iš nugaros?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2010 06 01, 16:53)
labai gražus, o kaip iš nugaros?

Ačiū blush2.gif
Štai nugarytė 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Eik tu sau koks grozis doh.gif doh.gif KAd man kas toki nunertu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 04 03, 11:29)
Merginos, o kas jum draudzia ir maudymukus/apatinius is 100% naturaliu medziagu nerti/megzti?
Yra labai plonu siulu, galima nusinerti labai patogiu apatinius/maudymukus, minkstus, plonus, grazius. Tik reikia ideti darbo ir pinigeliu. Yra ir specialiu siulu ir viso ko tik sirdis geidzia.. tik noret reikia.
O as is patirties galiu pasakyti, kad maidymukai puikiai tinka ir maudytis, ir degintis ir papludimio tinklini zaist, reikia juos protingai sutvarkyti tik. O tai jau nuo ismones ir ranku miklumo priklauso, tad jei kas blogai- telieka tik save kaltint..  mirksiukas.gif



Nuostabus visu darbeliai !!! bigsmile.gif wub.gif
Noriu paklausti, is kokiu konkreciai, specialiu, maudymukams nerti skirtu siulu ( pavadinimas ), tinka nerti maudymukus
aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 02 birželio 2010 - 11:29
QUOTE(bastinga @ 2010 06 01, 17:06)
Ačiū blush2.gif
Štai nugarytė 4u.gif
user posted image




gal schemutę turi ir iš kokių siūliukų nėrei?
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 06 01, 16:12)
Mano nertas monokinis smile.gif
user posted image



Kelintasyk studijuoju sio apdarelio virsutine dali blink.gif Ar cia tik man taip atrodo, ar tikrai isiuti pamusaliukai ties krutine g.gif Ketinu tokia suknike papludimiui nusinarplioti..
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 06 02, 16:00)
Kelintasyk studijuoju sio apdarelio virsutine dali  blink.gif  Ar cia tik man taip atrodo, ar tikrai isiuti pamusaliukai ties krutine  g.gif  Ketinu tokia suknike papludimiui nusinarplioti..

Taip, tikrai viršuje yra įsiūti pakietinimai 4u.gif ir raštukas labai tankus ax.gif
Sėkmės neriant 4u.gif
Atsakyti
O tai SOS help.gif kokius siulus naudojat? smile.gif
Atsakyti
Suknytė paplūdimiui...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 03 birželio 2010 - 17:09
QUOTE(jolitag @ 2010 06 03, 16:53)
O tai SOS help.gif kokius siulus naudojat? smile.gif


As ketinu is Java siulu nerti, nes juos jau nekart "patikrinau"-labai kokybiski mirksiukas.gif
bastinga, o kaip tuos pakietinimus graziai prisiuti?..Ir is kur juos gauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiurtė: 03 birželio 2010 - 20:32
Keliu temą aukštyn su kątik baigtu bikiniu ax.gif
Naujiena blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 06 02, 12:28)
Noriu paklausti, is kokiu konkreciai, specialiu, maudymukams nerti skirtu  siulu ( pavadinimas ), tinka nerti maudymukus
aciu  4u.gif


As irgi i sita klausima laukiau laukiau atsakymo, bet panasu kad taip ir nesulauksim g.gif
Atsakyti