Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(mur`miaw @ 2008 07 08, 11:48)
Laba diena,

perskaičiau šią temą manau koke du kartus kol sumasčiau kad irgi nusinersiu bikini iš gėlyčių taigi nusipirkau siūliukų ir bandysiu kažkas gal gausis sakykite  o per kiek laiko nusinėrėte tuos bikini iš gėlyčių ? smile.gif


as toki maudomuka is gelyciu http://public.fotki....i/spa51310.html nuneriau per kelias dienas. Labai greitai ejosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad tik nuoroda suveiktų wub.gif
http://picasaweb.goo...angeriDeCroche#
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 11 05, 18:31)

Koks grožis... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetrėja @ 2008 12 03, 21:26)
Koks grožis...  wub.gif

Aha, labai grazu wub.gif Ir as jau uzsimaniau bikinio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2008 02 22, 22:49)
Tankini, įdomus modeliukas bigsmile.gif
user posted image

Va cia tai grozis!!! thumbup.gif
O siaip del megztu- nertu maudymuku tai as... nelabai kokios nuomones. Bent jau man atrodo, kad megztas daiktas kai kuriose vietose tikrai nera malonus. O jei dar ir maudytis g.gif Tai kaip ten turetu atrodyt (ir jaustis) suslapes. Vienintele man suprantama iseitis- pamusalai isiuti arba dekoruoti neriniais siuta kostiumeli.
Atsakyti
QUOTE(dar viena mama @ 2009 02 02, 09:10)
Va cia tai grozis!!!  thumbup.gif
O siaip del megztu- nertu maudymuku tai as... nelabai kokios nuomones. Bent jau man atrodo, kad megztas daiktas kai kuriose vietose tikrai nera malonus. O jei dar ir maudytis  g.gif  Tai kaip ten turetu atrodyt (ir jaustis) suslapes. Vienintele man suprantama iseitis- pamusalai isiuti arba dekoruoti neriniais siuta kostiumeli.


drinks_cheers.gif
as irgi vis uzsuku pasigereti groziais
bet pavyzdziui ir apatines kelnaites nertos...nu ka as zinau
ar kas nors nesiojat? kaip jausmas? ar isiuvat pamusaliuka koki nors ar ne? g.gif
nu butu idomu jeigu kas nors pasidalintu siu groziu praktiskumu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 02 22, 19:46)
drinks_cheers.gif
as irgi vis uzsuku pasigereti groziais
bet pavyzdziui ir apatines kelnaites nertos...nu ka as zinau
ar kas nors nesiojat? kaip jausmas? ar isiuvat pamusaliuka koki nors ar ne?  g.gif
nu butu idomu jeigu kas nors pasidalintu siu groziu praktiskumu  blush2.gif

Man tai irgi nei šiaip nei taip schmoll.gif Pati esu truputi alergiška, negaliu nešioti sintetinių apatinių, tai visokie megzti tai iš vis būtų doh.gif O vat maišytas- pvz. paprastos kelnaitės ir apnertos, puoštos tai visai būtų thumbup.gif Galėtų vyras seiles varvinti lotuliukas.gif O dėl maudymukų tai teko girdėti, kad jie labiau tinka pvz. degintis ar šiaip kažkur prie jūros ar ežero pasirodyti. Nors kitos tvirtino, kad jie tinka ir maudytis, ir jokių blogumų jie neturi. Ko gero viskas priklauso nuo siūlo, moters organizmo ir ... įsitikinimų bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, o kas jum draudzia ir maudymukus/apatinius is 100% naturaliu medziagu nerti/megzti?
Yra labai plonu siulu, galima nusinerti labai patogiu apatinius/maudymukus, minkstus, plonus, grazius. Tik reikia ideti darbo ir pinigeliu. Yra ir specialiu siulu ir viso ko tik sirdis geidzia.. tik noret reikia.
O as is patirties galiu pasakyti, kad maidymukai puikiai tinka ir maudytis, ir degintis ir papludimio tinklini zaist, reikia juos protingai sutvarkyti tik. O tai jau nuo ismones ir ranku miklumo priklauso, tad jei kas blogai- telieka tik save kaltint.. mirksiukas.gif

O cia mano naujas daiktelis:
user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Brela @ 2008 08 06, 21:01)
as toki maudomuka is gelyciu http://public.fotki....i/spa51310.html nuneriau per kelias dienas. Labai greitai ejosi  mirksiukas.gif

Labai grazus ir dar is atskiru detaliu wub.gif
Atsakyti
sveikutes ax.gif
reikia pagalbos -
ieskau schemutes maudomo kostiumelio, kad 04 liemenukas butu drugelio formos rolleyes.gif kaip cia aiskiau paaiskinti g.gif Na kad puseles butu kaip drugelio sparnu formos rolleyes.gif
Atsakyti
Cia su drugeliais siek tiek turiu pavyzduku:


user posted image user posted image user posted image

user posted image

Ir sita nuoroda bandyk paziureti.. http://club.osinka.r...10918?&start=45
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 15 birželio 2009 - 19:40
Gal galit ką pasiūlyti g.gif Nusinėriau maudymuką, tik gaila, darbe neturiu nuotruakos, bandysiu vakare įkelti. Bet mano krūtinė buvusi didelė kadaise, bet po trijų vaikų tokia jau kaip ir nukarusi blush2.gif Kaip man maudymuko viršutinę dalį padaryti, kad būtų gražiai prigludusi prie krūtinės, o ne atvėpusi? Gal kokias gumutes prisiūti ar ką patartumėte?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 07 14, 11:56)
Gal galit ką pasiūlyti  g.gif Nusinėriau maudymuką, tik gaila, darbe neturiu nuotruakos, bandysiu vakare įkelti. Bet mano krūtinė buvusi didelė kadaise, bet po trijų vaikų tokia jau kaip ir nukarusi  blush2.gif Kaip man maudymuko viršutinę dalį padaryti, kad būtų gražiai prigludusi prie krūtinės, o ne atvėpusi? Gal kokias gumutes prisiūti ar ką patartumėte?

Idomu kaip ji atvepsta.. siaip surisimai turi pritraukti viska. gal pamusalo reiketu, kuris prispaustu krutine? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prunskiene: 14 liepos 2009 - 17:53