Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

labuka sugalvojau ir as draugei mergvakario proga padovanot maudoma, su liemenuku viskas aisku, bet va kaip kelnaites nert nelabai sugalvoju, gal kas kokia nesudetinga schemute turit??? labai prasau padekit, nes liko tik kelios dienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bauzione @ 2008 06 18, 21:52)
labuka sugalvojau ir as draugei mergvakario proga padovanot maudoma, su liemenuku viskas aisku, bet va kaip kelnaites nert nelabai sugalvoju, gal kas kokia nesudetinga schemute turit??? labai prasau padekit, nes liko tik kelios dienos  ax.gif


vat man irgi ta pati problema, liemenele jau nunerta, o triusikeliu niekaip nesugalvoju... unsure.gif
Atsakyti
cia tokia schema yra
Atsakyti
va cia dar sis tas
user posted image

user posted image
Atsakyti
o kitokiu pvz nera verysad.gif
matot ji stringu labai nemegsta blush2.gif
o as is rutuliuku nenoriu, nes mano kauseliai vientisi, ryt idesiu foto, gal bus aiskiau, o iki tol bandysiu pati ka nors "gimdyt"
aciu labai visoms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2008 06 19, 00:32)
cia tokia schema yra

sita kaip ir tiktu tik nelabai suprantu ka reiskia tie zenklai schemoje unsure.gif
Papildyta:
dar vienas dalykas, kadangi tikslaus dydzio nezinau blush2.gif , tai darysiu surisamus sonuose
Atsakyti
Pasigirsiu dar vienu bikini smile.gif
Jis nenertas, tik apdaila padariau ir man atrodo, kad visai grazei atrodo smile.gif
Ivertinkyte ir jus!

Pries apdaila:
user posted image

Po aptailos:
user posted image

Ant manes:
user posted image

Raistelis:
user posted image

Apdaila ant liemeneles:
user posted image
Atsakyti
labai grazu su tuo raisteliu smile.gif
Atsakyti
labukas k-margo koks grąžus bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o čia prisviles mano pirmas blynas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(butke @ 2008 06 25, 15:24)
labukas k-margo koks grąžus bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o čia prisviles mano pirmas  blynas  blush2.gif
user posted image



o man labai grazu, tik kelnaites gal kiek didokos atrodo pagal liemenele ax.gif nors manau cia todel, kad foto blush2.gif
o as savo sedevro niekaip nepabaigiu, ties kelnaitem stringu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(butke @ 2008 06 25, 15:24)
labukas k-margo koks grąžus bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o čia prisviles mano pirmas  blynas  blush2.gif
user posted image


Aciu aciu 4u.gif blush2.gif biggrin.gif
Man atrodo visai neblogas thumbup.gif tavo darbelis, ir spalva vasariska.
Atsakyti
Laba diena,

perskaičiau šią temą manau koke du kartus kol sumasčiau kad irgi nusinersiu bikini iš gėlyčių taigi nusipirkau siūliukų ir bandysiu kažkas gal gausis sakykite o per kiek laiko nusinėrėte tuos bikini iš gėlyčių ? smile.gif
Atsakyti
sveikos, nzn i kuria tema rasyt, tai si pati artimiausia mano "problemai" biggrin.gif

Gal kas turit vyrisko nerto apatinio trikotazo, butent kelnaiciu, schemu ar bent pavyzdziu ax.gif
Atsakyti