Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(janike1 @ 2008 03 02, 22:17)
Siaip tai sauniai gavosi  tik tos gelytes gal nerekejo ,nes atrodo kaip moteriski :  4u.gif


Na, ji lengvai nuimama, tai jei kolektyvas nuspręs, kad jos nereikia - nuimsim.. O šiaip tai kažko trūko ant jų, gaila kad rytoj jau juos turiu atiduoti, būtų galima kokį playbojaus zuikuti išsiuvinėti... ax.gif
Atsakyti
Va tas tas zuikis ir butu kaip tik vietoj blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi va šitokius nunėriau va smile.gif , tik nerandu drąsaus modelio verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo --rita: 19 kovo 2008 - 21:40
Oho koks grožis thumbup.gif Bet čia tikrai reikia drasaus modelio, ir gražios figūros, bet tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Modelio nebutina ir taip matosi ,kad kruopstus ir dailus darbelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
na as pasirodysiu gal ne kaip su tokiu klausimu bet jus man pasakykite - kur nesiojate siuos mini bikini?
juk jie kiaurai persimato unsure.gif
taip ju grozis nerealus, bet su jais sutikciau tik pries MB pasimaivyti...nu ant juros kranto guleti su kiaurom maidymkem kazkaip ne schmoll.gif
o jus gal pamusaliukus isiuvat ar kaip?
na is viso ar naudojat pagal paskirti nertus bikini rolleyes.gif
Atsakyti
Manau ,kad galima ir moteru pliaze ir MB pasimaivyt. O be to ne visos merginos tokios kuklios kaip mes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2008 03 21, 10:02)



QUOTE(janike1 @ 2008 03 21, 18:11)

4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(`delfine` @ 2008 03 21, 18:21)


o kai kurie pirktiniai azurai juk dar kiauresni buna, ir daug daugiau persisviecia.

Man labai patinka , kai matosi virs kelniu islindes nerinuko pakrastelis ,
taip sexy atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo --rita: 21 kovo 2008 - 18:46
QUOTE(--rita @ 2008 03 21, 19:46)
4u.gif  4u.gif  4u.gif

QUOTE(`delfine` @ 2008 03 21, 18:21)


o kai kurie pirktiniai azurai juk dar kiauresni buna, ir daug daugiau persisviecia.

Man labai patinka , kai matosi virs kelniu islindes nerinuko pakrastelis ,
taip sexy atrodo


oij tikiu kad sexy ir paciai norisi tokio apatinio
bet va kad ir pirktiniuose kiaurarasciuose buna isiuvas bent kazkiek medziageles... tai as ir klausiu ar jus ka nors isiuvate? rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkaip bikinių niekas neneria
Štai vienas
http://www.snimka.bg...hoto_id=4657250
Atsakyti
QUOTE(Almita @ 2008 05 18, 19:26)
Kažkaip bikinių niekas neneria
Štai vienas
http://www.snimka.bg...hoto_id=4657250

Čia reikia dviejų dalykų-putlios krūtinės ir tobulos figūros. Neturiu nei to, nei kito. Gal žinot kur gaut lotuliukas.gif
Atsakyti
Kažkaip bikinių niekas nesineria g.gif Štai keletas drąsioms ir kaip netikėtai sako,turinčioms ką parodyt thumbup.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti