Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

niu buvau snd parduotuvej siulu ziuret maudymukui ir nebuvo tokiu 100% polisterio kad nerti eitu... radau 100% poliamido.. tas siulas toks lb slidus ir kaip virvute megsta.. siaip lb faini tik sudvejojau ar bus gerai maudymkei... tai ir nenusipirkau... gal galit patart ar tiktu tokie g.gif o jei kitokie su medvilne siek tiek?? niu patarkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 01 12, 20:13)
niu buvau snd parduotuvej siulu ziuret maudymukui ir nebuvo tokiu 100% polisterio kad nerti eitu... radau 100% poliamido.. tas siulas toks lb slidus ir kaip virvute megsta.. siaip lb faini tik sudvejojau ar bus gerai maudymkei... tai ir nenusipirkau... gal galit patart ar tiktu tokie g.gif  o jei kitokie su medvilne siek tiek?? niu patarkit  ax.gif

Bandau imest nuotrauka siulu, kaip atrodo.Jie ploni, neriau is dvigubu.Blizgus ir labai slidus. Kaune ju yra prie 25-cio ziedo, neatsimenu ant kampo kokia ten parduotuve buvus. Dabar ten "Norfa" yra.Tai va kampe yra tokia neisvaizdi parduotuve siulu, aksesuaru, madziagu. Ten tu siulu tikrai yra, tik etiketes bus ne tokios, bet pamatysit siulus tikrai suprasit.Ten dar yra ir spulytese,tokiuose kaip siuvimo siulai buna.Tik tie gal maziau blizgus,bet irgi graziai atrodo.Su medvilne tai net nezinau, nes turiu nusinerus kelnaites ir liemenuka is geltyciu(ne maudomuka), tai po pirmo uzsidejimo, man pasitampe, reikejo mazint.Be to medvilne blunka nuo saules g.gif .Bet cia tik mano nuomone, gal gerai ir is medvilnes 4u.gif Dar noriu patart, inert i paskutine eile plona gumyte, jos irgi buna pirkt siulu parduotuvej, tada graziau priglunda 4u.gif
user posted image
paspaudus pasididina
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2008 01 13, 11:49)
Bandau imest nuotrauka siulu, kaip atrodo.Jie ploni, neriau is dvigubu.Blizgus ir labai slidus. Kaune ju yra prie 25-cio ziedo, neatsimenu ant kampo kokia ten parduotuve buvus. Dabar ten "Norfa" yra.Tai va kampe yra tokia neisvaizdi parduotuve siulu, aksesuaru, madziagu. Ten tu siulu tikrai yra, tik etiketes bus ne tokios, bet pamatysit siulus tikrai suprasit.Ten dar yra ir spulytese,tokiuose kaip siuvimo siulai buna.Tik tie gal maziau blizgus,bet irgi graziai atrodo.Su medvilne tai net nezinau, nes turiu nusinerus kelnaites ir liemenuka is geltyciu(ne maudomuka), tai po pirmo uzsidejimo, man pasitampe, reikejo mazint.Be to medvilne blunka nuo saules g.gif .Bet cia tik mano nuomone, gal gerai ir is medvilnes 4u.gif Dar noriu patart, inert i paskutine eile plona gumyte, jos irgi buna pirkt siulu parduotuvej, tada graziau priglunda  4u.gif
user posted image
paspaudus pasididina



niu viskas aisq... aciu uz paaiskinimus... smile.gif
Atsakyti
Tankini, įdomus modeliukas bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Grazu, bet cia jau reikia idealios figuros.
Atsakyti
Mergičkos, gal turit minčių kaip vyriškus stringus nerti? lotuliukas.gif
Kaip ten tą "kapšiuką" išmodeliuoti? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 02 23, 16:03)
Mergičkos, gal turit minčių kaip vyriškus stringus nerti?  lotuliukas.gif
Kaip ten tą "kapšiuką" išmodeliuoti?  cool.gif

Na jau čia projektas nusimato lotuliukas.gif wub.gif Turėsi būtinai parodyt kai nunersi, ir svarbiausia ant modelio lotuliukas.gif
O šiaip manau, kad gal panašiai kaip liemenėlei kapšelį, tik apversti g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 02 25, 12:34)
Na jau čia projektas nusimato  lotuliukas.gif  wub.gif Turėsi būtinai parodyt kai nunersi, ir svarbiausia ant modelio  lotuliukas.gif
O šiaip manau, kad gal panašiai kaip liemenėlei kapšelį, tik apversti g.gif


Dėkui, aš irgi panašiai galvojau, bet galvoju pasiklausiu.. mirksiukas.gif
Jei tik kas gausis, tai būtinai parodysiu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na štai: http://public.fotki....i/p1010782.html

Kapšiukas gavosi mažiukas lotuliukas.gif , bet bus gerai... Juk tai tik ant juoko...
hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 03 02, 22:17)
Na štai: http://public.fotki....i/p1010782.html

Kapšiukas gavosi mažiukas  lotuliukas.gif , bet bus gerai... Juk tai tik ant juoko...
hihihi.gif


Nu cia tai geras lotuliukas.gif Tikiuosi gavejas tinkamai ivertino? Saunu, myliu zmones su humoro jausmu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 03 02, 22:09)
Nu cia tai geras lotuliukas.gif  Tikiuosi gavejas tinkamai ivertino? Saunu, myliu zmones su humoro jausmu thumbup.gif  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif Tai, kad dar negavo..., gaus tik trečiadienį... ax.gif
Gaila nepažystu gavėjo, būtų įdomu pamatyti reakciją... bigsmile.gif , tikiuosi man ją papasakos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 02 kovo 2008 - 22:16
Siaip tai sauniai gavosi tik tos gelytes gal nerekejo ,nes atrodo kaip moteriski : 4u.gif
Atsakyti