Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(almantė_k @ 2007 11 22, 20:52)
dar vakar matesi , gal moderatoriai istryne nes didele buvo sad.gif na bet duosiu linka wink.gif http://public.fotki....s/dsc00064.html va smile.gif

labai gražūs taviškiai wub.gif , spalvytė tokia sexy wub.gif , o tie kutai ant raištukų kaip tinka! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 23 lapkričio 2007 - 07:58
QUOTE(neringata @ 2007 11 14, 13:30)
na va, prisiruošiau fotosesijai ir pasiryžau jums parodyti savo gamybos mini-bikini  lotuliukas.gif



labai gražu thumbup.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 11 23, 10:53)
labai gražu thumbup.gif  first.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2007 11 23, 07:57)
labai gražūs taviškiai wub.gif , spalvytė tokia sexy wub.gif , o tie kutai ant raištukų kaip tinka! thumbup.gif

dekui uz grazius zodzius bet as nelabai patenkinta savo darbo, spalvyte man labai patinka bet ta gumute visa vaizda gadina, sniureliai dekoratyvus, ir tiesiogines funkcijos neatlieka, taciau padariau klaida kad patingejau ardyti ir pries ineriant gumele neapneriau kartu abieju daliu kad butu vientisas liemuo, o dabar nekaip atrodo sad.gif na bet is klaidu mokomes, kitart zinosiu kad veriant gumute, abi dalis reikia sunerti kartu drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes, nu labai grazus jusu triusikeliai 4u.gif thumbup.gif . net as susigundziau pameginti nusinerti. tik nelabai suprantu kaip jus dydi nutaikot ant saves, kiek tu gelyciu reikia nusinerti? kiek supranty reikia pirma nusinerti gelytes o paskui jas sujungti ir apnerti krastus, as ne taip galvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 01 10, 11:04)
sveikutes, nu labai grazus jusu triusikeliai 4u.gif thumbup.gif . net as susigundziau pameginti nusinerti. tik nelabai suprantu kaip jus dydi nutaikot ant saves, kiek tu gelyciu reikia nusinerti? kiek supranty reikia pirma nusinerti gelytes o paskui jas sujungti ir apnerti krastus, as ne taip galvoju g.gif

ačiū už komplimentus 4u.gif aš tai iškart nėriau vieną gėlytę prie kitos jungdama, tada dailiau gaunasi. O dydį tai vis matavau su paprastais stringiukais, ir dėliojau prie savęs blush2.gif ax.gif , kol gavosi. Visgi buvau biški per didelius iš pat pradžių pasidarius, tai po to teko kiek pataisyt ax.gif O po to kraščiukus apnėriau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 10 sausio 2008 - 12:13
sveikutes... niu perzvelgiau visa tema ziuriu lb graziu dalykeliu cia pridejusios ir pacios prisidariusios... ir as uzsimaniau kokio sexsy maudomuko... Ar galit parasyt kokius geriausiai pirkt siulus ir kiek ju reiketu??? neuzpykit jei au buvot kur parasiusios tai... tiesiog neturejau laiko visko iseiles skaityt... ax.gif
Atsakyti
aciu neringa smile.gif na reikes pameginti nusinerti gal kas gausis. tongue.gif parodysiu veliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 01 10, 23:01)
sveikutes... niu perzvelgiau visa tema ziuriu lb graziu dalykeliu cia pridejusios ir pacios prisidariusios... ir as uzsimaniau kokio sexsy maudomuko... Ar galit parasyt kokius geriausiai pirkt siulus ir kiek ju reiketu??? neuzpykit jei au buvot kur parasiusios tai... tiesiog neturejau laiko visko iseiles skaityt...  ax.gif

Rekomenduoju pirkti 100% polisteri, jis nesitampo ir labai gerai dziusta.Esu nerusi nemazai maudymuku is jo. Tik jo nevisur galima gauti. Kiek reikia ,tai priklauso nuo gabaritu cool.gif, ir rasto. Tokiam man reikejo jei gerai prisimenu 4 ar 5 matkiuku atrodo jie po 25gr buna ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikolina: 11 sausio 2008 - 15:02
QUOTE(pikolina @ 2008 01 11, 15:54)
Rekomenduoju pirkti 100% polisteri, jis nesitampo ir labai gerai dziusta.Esu nerusi nemazai maudymuku is jo. Tik jo nevisur galima gauti. Kiek reikia ,tai priklauso nuo gabaritu cool.gif, ir rasto. Tokiam man reikejo jei gerai prisimenu 4 ar 5 matkiuku atrodo jie po 25gr buna ax.gif


įdomu būtų pamatyt šiuos tavo darbelius smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 11 sausio 2008 - 15:51
QUOTE(pikolina @ 2008 01 11, 14:54)
Rekomenduoju pirkti 100% polisteri, jis nesitampo ir labai gerai dziusta.Esu nerusi nemazai maudymuku is jo. Tik jo nevisur galima gauti. Kiek reikia ,tai priklauso nuo gabaritu cool.gif, ir rasto. Tokiam man reikejo jei gerai prisimenu 4 ar 5 matkiuku atrodo jie po 25gr buna ax.gif

user posted image



lb aciu uz ats... aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 01 11, 16:49)
įdomu būtų pamatyt šiuos tavo darbelius smile.gif  ax.gif

Nu taigi apacioj maza nuotraukyte, paspauskit pasididins ax.gif . Dar kazkur sitoj temoj turi buti mano maudomuku 4u.gif
Atsakyti