Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(qqte @ 2007 11 11, 16:43)
merginos o is kokiu siuliuku jus ta grozi neriat?
man visi siulai atrodo per stori sitiem subtiliem nerinukam
o dar kaip juos apsimaut?
guma ineriat ar kaip?

Nėriau iš Maxi siūlų,tai net jokios gumytės neįnėriau,nes pagaminau typ top ir sesutei triusikėliai nesmunka,tiesiog idealiai laikosi,o šiaip buvo mintis,kad jei kris žemyn,tai su ploną gumytę įnėrinėsiu mirksiukas.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 11 11, 17:43)
merginos o is kokiu siuliuku jus ta grozi neriat?
man visi siulai atrodo per stori sitiem subtiliem nerinukam
o dar kaip juos apsimaut?
guma ineriat ar kaip?

nėriau iš plonesnių nei maxi, nepamenu pavadinimo, bet žiūrėjau, kad kuo minkštesnis siūlas būtų, mažai susuktas. Ir tai nėrinys kietokas atrodo, bet dėvint to nesijaučia. Aplink apnėriau gumele. Nešiot visai gerai
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 11 11, 16:43)
merginos o is kokiu siuliuku jus ta grozi neriat?
man visi siulai atrodo per stori sitiem subtiliem nerinukam
o dar kaip juos apsimaut?
guma ineriat ar kaip?

galima bebaigiant gumutę apnerti, o as tai zadu daryti uzrisamus. siaip siuliukai nera per stori, tik reik ziuret kad rastas grubus nebutu
Papildyta:
mano figura nera standartine o triusikeliai padaryti is neelastines medziagos ir kiek didoki atrodo ir tai mane sokiruoja fitness3.gif
Papildyta:
beje neringata, laukiam progos, kada pasirodysi savo apatinukus smile.gif mano tai dar nebaigti tai negaliu pasirodyt
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2007 11 12, 16:36)
beje neringata, laukiam progos, kada pasirodysi savo apatinukus smile.gif mano tai dar nebaigti tai negaliu pasirodyt

blush2.gif pasistegsiu ilgai nekankint, bet nežinau, kaip atrodys, ar nešokiruosiu jūsų, visgi modelis iš manęs tokiam daiktui nekoks blush2.gif
visgi reiks pasirodyt viešai ax.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 12 lapkričio 2007 - 16:33
QUOTE(neringata @ 2007 11 12, 17:32)
blush2.gif pasistegsiu ilgai nekankint, bet nežinau, kaip atrodys, ar nešokiruosiu jūsų, visgi modelis iš manęs tokiam daiktui nekoks  blush2.gif
visgi reiks pasirodyt viešai ax.gif  doh.gif

na va, prisiruošiau fotosesijai ir pasiryžau jums parodyti savo gamybos mini-bikini lotuliukas.gif

user posted image blush2.gif blush2.gif blush2.gif


o čia iš nugaros:

user posted image blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 14 lapkričio 2007 - 13:56
QUOTE(neringata @ 2007 11 14, 14:30)
na va, prisiruošiau fotosesijai ir pasiryžau jums parodyti savo gamybos mini-bikini  lotuliukas.gif

user posted image blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
o čia iš nugaros:

user posted image blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

vau, kaip gražu, puikiai pavyko! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2007 11 14, 13:30)
na va, prisiruošiau fotosesijai ir pasiryžau jums parodyti savo gamybos mini-bikini  lotuliukas.gif

user posted image blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
o čia iš nugaros:

user posted image blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

ner cia ko gedytis nes laaaaaabai wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
oi neringata koks grozis thumbup.gif clap.gif user posted image bandau savo kuklesni ikelti ...
Papildyta:
***** neikele, kas zinot kaip tai padaryt ?
Atsakyti
user posted image
gal dabar pavyks g.gif

sory labai didele nuotrauka gavosi o ir patys triusikeliai chalturnai gavosi, nes pamaciau kad padariau per placius ir teko gumele inerti o pries tai jie buvo surisami, tai patingejau ardyt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 21 lapkričio 2007 - 20:10
ačiū merginos 4u.gif .
Almante_k, kažko nesimato tavojo nėrinuko smile.gif
Atsakyti
dar vakar matesi , gal moderatoriai istryne nes didele buvo sad.gif na bet duosiu linka wink.gif http://public.fotki....s/dsc00064.html va smile.gif
Atsakyti
Vau nerejeles kokius grozius nunerete thumbup.gif . O man vis nera laiko, kada nerti verysad.gif Dar tik sia vasara ismokau nerti, tai ir darbelius tik kelis tenuneriau. Iki tol tik megzdavau, bet kai nertu grozybiu cia prisiziurejau, tai ir pati uzsimaniau nerti rolleyes.gif Aisku man dar toli iki Jusu blush2.gif
Atsakyti