Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

Labai gražu, man irgi tokio maudymuko reikėtų, bet nemanau, kad jisai man tiktų.... g.gif
Atsakyti
jei tu cia apie ta paskutini is nuorodos, tai cia apatiniai smile.gif labai labai tokiu noriu bet jau pora valandu sedziu su vaseliu ir niekaip neatrandu kokiu budu jis cia suregztas
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 02 22, 20:48)
Labai faini modeliukai, reikes ka nors pabandyti nusinerti.

O del siulu, tai praeitais metais maciau specialius siulus maudymosi kostiumeliams. Ir man atrodo ne tiek ir daug kainavo, tikrai ne daugiau nei maudymosi kostiumelis Gariunuose, ta prasme is tu pigesniu 30-50Lt. Bet net nemanau, kad ir tiek kainuos.

Tik tas schemas reiktu geriau pasistudijuoti, nes nesioju 2-3dydzius, tai nezinau kaip cia geriau nusinerus, kad nieko nepameciau. smile.gif

Gal kuri tokio dydzio jau mezge ir galetu pasidalinti patirtimi.

Tai dar reikia cia specialiu siulu? Et... doh.gif Jei tiek vargo, netinka paprasti, tai geriau net nepradėti. Nors šiaip norėtųsi kažko savo rankų darbo, bet schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(almantė_k @ 2007 11 02, 13:14)
gal zinot situ skrituliuku schemute?
Papildyta:
oi.. nemoku nuotraukos ikelt... sito komplektuko

Taip, labai gražu drinks_cheers.gif Gal tikrai kas turit schemą šios grožybės? Kažin, kelintam čia dydžiui?
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 11 05, 22:44)
Tai dar reikia cia specialiu siulu? Et... doh.gif Jei tiek vargo, netinka paprasti, tai geriau net nepradėti. Nors šiaip norėtųsi kažko savo rankų darbo, bet schmoll.gif
Papildyta:

Taip, labai gražu drinks_cheers.gif Gal tikrai kas turit schemą šios grožybės? Kažin, kelintam čia dydžiui?

as pradejau nerti paprastai: isneriau 8 akiu pynele, kad gautusi didesne skylute, kitoj eilej, durdama i skylute, ineriau 12 akiu, trecioj 1 auksta stulpeli ir 2 pyneles akis( kartoti iki eilutes pabaigos) ir galiausiai apneriau zemu stulpeliu. o skrituliukus delioju ant savo stringiuku, klyneli galvoju ne delioti is skrituliuku o nunerti, nes tokioj vietelej gipiuras gali ir nugrauzti lotuliukas.gif
pries tai bandziau istempti akis vietoj auksto stulpelio kad gautusi ploniau, bet nera prasmes is skrituliukai atrodo kaip siulu veltiniai. jei dar kas pabandys - parasykit kaip sekesi
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2007 11 10, 10:32)
as pradejau nerti paprastai: isneriau 8 akiu pynele, kad gautusi didesne skylute, kitoj eilej, durdama i skylute, ineriau 12 akiu, trecioj 1 auksta stulpeli ir 2 pyneles akis( kartoti iki eilutes pabaigos) ir galiausiai apneriau zemu stulpeliu. o skrituliukus delioju ant savo stringiuku, klyneli galvoju ne delioti is skrituliuku o nunerti, nes tokioj vietelej gipiuras gali ir nugrauzti  lotuliukas.gif
pries tai bandziau istempti akis vietoj auksto stulpelio kad gautusi ploniau, bet nera prasmes is skrituliukai atrodo kaip siulu veltiniai. jei dar kas pabandys - parasykit kaip sekesi

Aš esu nusinėrus stringiukus iš skrituliukų, aišku, užvedė tie patys komplektukai, tokie kaip
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Nepamenu, kokiu rašteliu nėriau, bet tai galima padaryt iš bet kokio apvalaus nėrimo raštelio, gėlytės, snaigutės ar pan. Gavosi neblogai, ax.gif kada prie progos nusifotkinsiu, nes neapsirengus nėrinio grožio nesimatys. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 10 lapkričio 2007 - 10:31
Neringata, paklausiu durną klausimą doh.gif O kaip juos taip gražiai sujungt? Nes baisiai sesuo užsminaė irgi tokių,o vis aš paprastai jai nerdavau maudymosi kostiumėlius,tai užpavydėjo tokio grožio wub.gif
Atsakyti
QUOTE([LTU]Afre @ 2007 11 10, 12:07)
Neringata, paklausiu durną klausimą  doh.gif O kaip juos taip gražiai sujungt? Nes baisiai sesuo užsminaė irgi tokių,o vis aš paprastai jai nerdavau maudymosi kostiumėlius,tai užpavydėjo tokio grožio wub.gif

aš tai nerdama sujungiau, t.y. prinėriau vieną prie kito nerdama paskutinę eilutę. Va turiu tokią schemą, lygtai kažkas norėjo, nors aš ne pagal ją nėriau.
user posted imageČia būtų suneriama darant tas 3 kilputes.
user posted image
Atsakyti
Neringata, AČIŪ 4u.gif eisui sesei staigmeną dryt,kol dar negrįžo iš tolimos kelionės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE([LTU]Afre @ 2007 11 10, 13:45)
Neringata, AČIŪ 4u.gif eisui sesei staigmeną dryt,kol dar negrįžo iš tolimos kelionės biggrin.gif

kad tik mačytų bye1.gif
Atsakyti
o kaip tokie apatiniai atrodo realiai? as vis kaupiuosi... bet galvoju,kad fotografijose isdailinti, o realybej ar bus i ka paziuret?
Atsakyti
mano stringiukai jau eina i pabaiga. siaip sujungus skrituliukus tikrai dailiai atrodo tik gal truputi kietoki, tokius tik uzsidet, pasistaipyt ir vel nusimest biggrin.gif
Prunskiene, nepagailek darbo, tikrai nenusivilsi, net ir pats darbas " uzkabina" smile.gif
kai baigsiu, pabandysiu nuotraukas sukelt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 11 lapkričio 2007 - 08:09
merginos o is kokiu siuliuku jus ta grozi neriat?
man visi siulai atrodo per stori sitiem subtiliem nerinukam
o dar kaip juos apsimaut?
guma ineriat ar kaip?
Atsakyti