Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

[quote=prunskiene,2007 07 31, 15:17]
kazin kaip zakladurkes angliskai vadina.. susirasti butu galima gal kur internete.. blush-anim-cl.gif2

Is google albumus per Picasos programa i kompa galima atsisiust.O zakladurku gal dar nera.

[FONT=Impact]Prunskiene, labai grazus tavo bikinukas! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 08 06, 17:31)
Mano bikiniukas pirmasis :)jauciu, kad uzsikabliavau ir dabar tai jau bent po viena bikini kas sezona nersiu blush2.gif  lotuliukas.gif

user posted image
user posted image



Wow blink.gif super-duper thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 08 07, 18:35)
Pabandysiu, jei nesigaus prasysiu vaizdines medziagos. O del gumytes,tai jei islipus is vandens nekris,vadinasi jos ir nereikejo. Mano pernykscio  maudomuko, nuo juros vandens gumytes issitampe, tai negraziai atrodo, atvipo visas... nu nesmagiai kazkaip jauciuosi. Reikia pernerti gumyte isnaujo,bet labai nemegstu taisyti, geriau nauja nusinerti biggrin.gif

dar neisbandziau, vis to laiko nera... taip ir ruduo ateis doh.gif


aciu visom uz ivertinima mano primo blyno lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu prunskiene, nu ir pavarei thumbup.gif thumbup.gif Ir figuryte kokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 08 07, 17:14)
tai pabandyk ne is karto nerti, o tik po puse smile.gif jei nesigaus- tai jau teiksiu vaizdine medziaga.
is maxi neriau, nes man kazkaip juos pasiule.. jokiu gumyciu nedejau, kadangi soniukai surisami.. tik siulas ir viskas smile.gif nezinau ar ka pakeistu inerta gumyte kelnaitese..



laaabai grazus maudomukas
bet mano irgi surisamas o vistiek gailiuosi kam gumytes neineriau
virsus visas atvipes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2007 08 08, 20:19)
Nu prunskiene, nu ir pavarei thumbup.gif  thumbup.gif Ir figuryte kokia  wub.gif

blush2.gif aciu labai
figurite- genai. noriu sustoret.. nes vyrai ant kaulu nepuola lotuliukas.gif

qqte, na man virsus gal neatvips, nes per prieki eina juostos jos itemptos pakankamai smile.gif o nugaroj nezinau.. gal irgi neatvips, mano nuagra pakankamai riesta.. tai gal nebus bedu, tfu tfu..
o iskart atvipo ar po keliu maudymusi?
Atsakyti
4u.gif Gal galetumete kas patarti, kokio storio siulais nerti si maudymuka:
http://picasaweb.goo...305486495151474

Ir nerandu kokio jis dydzio. Kad nebutu per mazas g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2007 08 10, 15:23)
4u.gif  Gal galetumete kas patarti, kokio storio siulais nerti si maudymuka:
http://picasaweb.goo...305486495151474

Ir nerandu kokio jis dydzio. Kad nebutu per mazas  g.gif

pabandyk pavyzdeli panerti, kad suprastum ar nebus per mazas. o siaip as krutine ir kelnaites nerciau dvigubu, o rasteli, jei per storas (nors labai abejoju) is viengubo galima.. siaip manau standartiskai dvigubas maxi butu gerai smile.gif
bent as taip daryciau.
Atsakyti
nieko sau, kokiu cia groziu yra... wub.gif
Atsakyti
Gal kas matėte Vilniuje pirkti siūlų maudymosi kostiumėliams?
Atsakyti
QUOTE(murksiuke @ 2005 06 18, 04:49)


gal zinot situ skrituliuku schemute?
Papildyta:
oi.. nemoku nuotraukos ikelt... sito komplektuko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 02 lapkričio 2007 - 12:17
jau atradau kad to skrituliuko, kurio schema mane domina , skylutes yra padarytos ne is pyneliu bet is istemptu kilpu tik vat domina klausimas kaip jas istempti ,nes bandziau ir ant piestuko ir be piestuko ir kazkaip negerai gaunasi, gal turit ka patarti?
Atsakyti