Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

oi mergytes sumaisiau nepatariu nerti o ne megzti nes as pabandziau nerti is situ paciu siuliuku ir nusprendziau kad megzti jie graziau atrodys blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif žvalgiaus po picasaweb esančius albumus ir radau bikinių žurnalą su schemomis. Gal dar nematyta ax.gif

http://picasaweb.goo...INIPAREOSUELTOS

Atsakyti
Gal ir šių dar nebuvo smile.gif

http://picasaweb.goo...4/BIKINISUELTOS

Atsakyti
na as pagaliau sutvarkiau savo bikiniuka ir liko tik nufotografuoti smile.gif cool.gif

labai jau graziu modeliuku pikasoj randu, o ir dar cia kiek Kristida prirode, gal kas zino kur rast zakladurke, kad is ten parsisiust su getbotu butu galima? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 31, 09:59)
na as pagaliau sutvarkiau savo bikiniuka ir liko tik nufotografuoti smile.gif  cool.gif

labai jau graziu modeliuku pikasoj randu, o ir dar cia kiek Kristida prirode, gal kas zino kur rast zakladurke, kad is ten parsisiust su getbotu butu galima? blush2.gif


Laukiam laukiam nuotraukyciu. Ir as klausiau gebotu temoj del pikasos zakladurkes,bet nieks neatsiliepe verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 07 31, 12:34)
Laukiam laukiam nuotraukyciu. Ir as klausiau gebotu temoj del pikasos zakladurkes,bet nieks neatsiliepe verysad.gif

kazin kaip zakladurkes angliskai vadina.. susirasti butu galima gal kur internete.. blush2.gif
pikolina, jei suzinosi- parasyk man i az, as irgi paieskosiu, jei rasiu- brukstelsiu.
Atsakyti
Mano bikiniukas pirmasis :)jauciu, kad uzsikabliavau ir dabar tai jau bent po viena bikini kas sezona nersiu blush2.gif lotuliukas.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=prunskiene,2007 08 06, 17:31]
Mano bikiniukas pirmasis :)jauciu, kad uzsikabliavau ir dabar tai jau bent po viena bikini kas sezona nersiu blush2.gif lotuliukas.gif

user posted image

Nu super gavosi thumbup.gif , negalvojau, kad nersi pagal ta schemute kur idejau,as niekaip nesupratau to rasto kur per pilva eina, buciau prasius koncultacijos blush2.gif . Kadangi rasto neikadau, tai kaip visada padariau pagal save biggrin.gif . Gal Lietuvoj orai pagerejo, kad maudymuka istraukei? tongue.gif Nu labai grazus maudymukas gavosi... Gal nesunku butu paaiskint kaip ta rasta nert blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 08 06, 18:40)
Nu super gavosi thumbup.gif , negalvojau, kad nersi pagal ta schemute kur idejau,as niekaip nesupratau to rasto kur per pilva eina, buciau prasius koncultacijos blush2.gif . Kadangi rasto neikadau, tai kaip visada padariau pagal save biggrin.gif .  Gal Lietuvoj orai pagerejo, kad maudymuka istraukei? tongue.gif Nu labai grazus maudymukas gavosi... Gal nesunku butu paaiskint kaip ta rasta nert blush2.gif

Aciu uz pagyras wink.gif as minejau kad ji nersiu,gal negarsiai tik wink.gif

Ta rasteli as neriau is akies pusiau. hm.. kaip cia tau paaiskinti? as gal paimsiu nufotografuosiu eiga smile.gif nes nezinau ar zodziais aiskiai isaiskinsiu.. nors siaip tai jauciu sudetingiausia su skrituliukais buvo ar ne? tai ten pirma eile nerdama apacia padarai skrituliuko, o antra eile nerdama virsutini apvalumo dali.
aiskiau?
jauciu ne smile.gif
teks nufotografuot, paprastas jis, galesi antra nert wink.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 08 06, 21:21)
Aciu uz pagyras wink.gif as minejau kad ji nersiu,gal negarsiai tik wink.gif

Ta rasteli as neriau is akies pusiau. hm.. kaip cia tau paaiskinti? as gal paimsiu nufotografuosiu eiga smile.gif nes nezinau ar zodziais aiskiai isaiskinsiu.. nors siaip tai jauciu sudetingiausia su skrituliukais buvo ar ne? tai ten pirma eile nerdama apacia padarai skrituliuko, o antra eile nerdama virsutini apvalumo dali.
aiskiau?
jauciu ne smile.gif
teks nufotografuot, paprastas jis, galesi antra nert wink.gif

Nu taip ,tas rutuliukas man ir nesigavo. As bandziau nert ji visa karto. ax.gif Siai vasarai uzteks,jau du nusineriau, bet rastas man patiko,galima kur nors kitur pritaikyti.Is kokiu siulu nerei maudymuka? Ar gumyte dejai?
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 08 07, 05:55)
Nu taip ,tas rutuliukas man ir nesigavo. As bandziau nert ji visa karto. ax.gif  Siai vasarai uzteks,jau du nusineriau, bet rastas man patiko,galima kur nors kitur pritaikyti.Is kokiu siulu nerei maudymuka? Ar gumyte dejai?

tai pabandyk ne is karto nerti, o tik po puse smile.gif jei nesigaus- tai jau teiksiu vaizdine medziaga.
is maxi neriau, nes man kazkaip juos pasiule.. jokiu gumyciu nedejau, kadangi soniukai surisami.. tik siulas ir viskas smile.gif nezinau ar ka pakeistu inerta gumyte kelnaitese..
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 08 07, 16:14)
tai pabandyk ne is karto nerti, o tik po puse smile.gif jei nesigaus- tai jau teiksiu vaizdine medziaga.
is maxi neriau, nes man kazkaip juos pasiule.. jokiu gumyciu nedejau, kadangi soniukai surisami.. tik siulas ir viskas smile.gif nezinau ar ka pakeistu inerta gumyte kelnaitese..

Pabandysiu, jei nesigaus prasysiu vaizdines medziagos. O del gumytes,tai jei islipus is vandens nekris,vadinasi jos ir nereikejo. Mano pernykscio maudomuko, nuo juros vandens gumytes issitampe, tai negraziai atrodo, atvipo visas... nu nesmagiai kazkaip jauciuosi. Reikia pernerti gumyte isnaujo,bet labai nemegstu taisyti, geriau nauja nusinerti biggrin.gif
Atsakyti