Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

labai visoms ačiū, kad man, vištelei, paaiškinot kaip maudomą reikia nerti, nes kitaip turbūt iki kitų metų vasaros nenunerčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2007 07 14, 22:42)
labai visoms ačiū, kad man, vištelei, paaiškinot kaip maudomą reikia nerti, nes kitaip turbūt iki kitų metų vasaros nenunerčiau biggrin.gif

ir kaip sekasi? aš pradėjau vakar.. bet nuo triusikėlių pradėjau doh.gif 3 kartus ardžiau jau smile.gif
o va dabar kaip tik karščius praneša porą dienų, tai jaučiu nespėsiu išbandyt.. g.gif
Atsakyti
as sededama kurortuose, va toki nusineriau vacation4.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=pikolina,2007 07 15, 18:41]
as sededama kurortuose, va toki nusineriau vacation4.gif
Oho wub.gif Labai grazus tau maudomukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pikolina labai grazus maudomukas thumbup.gif gal gali pasakyti is kokiu siulu neriai
Atsakyti
[quote=Jurate123,2007 07 15, 19:38]
[quote=pikolina,2007 07 15, 18:41]
as sededama kurortuose, va toki nusineriau vacation4.gif
Oho wub.gif Labai grazus tau maudomukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]
Aciukas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(juga @ 2007 07 16, 10:57)
pikolina labai grazus maudomukas  thumbup.gif gal gali pasakyti is kokiu siulu neriai

Smagu, kad patiko ax.gif Neriau is 100% polisterio.
Atsakyti
pikolina thumbup.gif
o kaip nerei tuos ant kelnaiciu apskritimukus? ta detale atrodo super;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prunskiene: 16 liepos 2007 - 21:09
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 16, 22:09)
pikolina  thumbup.gif 
o kaip nerei tuos ant kelnaiciu apskritimukus? ta detale atrodo super;)

Cia paprasti rutuliukai, nerti zemu stulpeliu, paskui prisiuvau prie pagrindo.Turejo pagal mano fantazijas buti ir liemenuko juosteles is tokiu rutuliuku, bet siulu neuzteko,tai padariau kaip matosi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 13, 18:34)
o kaip jus dedat gymyte? uzlenkiat virsuj ir padarot anga pro kuria praveriat ar prisiuvat?  blush2.gif

Hm... įnerti kartu su siūlais plonytę gumytę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady_Hatora: 17 liepos 2007 - 09:11
QUOTE(Lady_Hatora @ 2007 07 17, 11:11)
Hm... įnerti kartu su siūlais  plonytę gumytę  ax.gif

cia rimtai? esat kuri bandziusi?



pikolina, ach vat kaip, del seseliu labai mandrai atrodo tie rutuliukai lotuliukas.gif o tu liemenele uzrii su tokiu plonu, tuo kur eina po krutine toks prinertas jo?

nes as kazkada dariau stora(3-4cm), tai man graziai nepritrauke prie krutines.. siek tiek ties viduriu atskibe buvo ax.gif
Atsakyti


o kaip jus dedat gymyte? uzlenkiat virsuj ir padarot anga pro kuria praveriat ar prisiuvat? blush2.gif
[/quote]
Permatomos gumytes buna pirkt siulu pardej. Ritinelis apie 5 lt kainuoja. Neriant kartu su siulu, guma reikia truputi patempus i nerinet, nes jei laisvai tai neduos jokios naudos.
Papildyta:
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 17, 20:43)
cia rimtai? esat kuri bandziusi?
pikolina, ach vat kaip, del seseliu labai mandrai atrodo tie rutuliukai  lotuliukas.gif o tu liemenele uzrii su tokiu plonu, tuo kur eina po krutine toks prinertas jo?

nes as kazkada dariau stora(3-4cm), tai man graziai nepritrauke prie krutines.. siek tiek ties viduriu atskibe buvo  ax.gif


As visada ineriu ir tas dryzuotas su gumyte. O del atsikisimo liemenuko , isduosiu paslapti, gal kur ir yra parasyta, bet as pati sugalvojau: pries prisiuvant prie apatinio sniuro pati kauseli(apacia) as apneriu kelias eilutes pirmyn atgal siek tiek suraukdama.Kauselis graziai issigaubia, igauna forma, kadangi mano virsutiniai turtai nedideli, tai net kazkiek vizualiai ir padidina krutine biggrin.gif .
Atsakyti
laba diena merginoms as naujoke cia bet vis uzsukdavau pasigrozeti jusu darbeliais ir neatsilaikiua pati nusineriau viena tik va papuosti vis laiko neturiu gal ir as kada parodysiu koki daikta pasidariau tik as nenereiau o mezgiau virbalais blush2.gif
Atsakyti