Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(usnis @ 2007 07 11, 20:24)
Bandžiau vonioj hihihi.gif ,nu nepersišviečia.Dar bijojau kad gali nutysti,bet viskas normaliai thumbup.gif .


lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri nėrėte maudomą iš Maxi siūlų. Nėrėt su viengubu ar dvigubu siūlu? O raštas koks? Stulpeliais žemais ar stulpeliais su 1 užmetimu?
Pradėjau nert viengubu siūlu ir žemais stulpeliais, tai jau man baigia kantrybė trūkt, neriu neriu o rezultato nesimato nė per kur schmoll.gif
turbūt reiks mesti šitą darbą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2007 07 11, 21:24)
Bandžiau vonioj hihihi.gif ,nu nepersišviečia.Dar bijojau kad gali nutysti,bet viskas normaliai thumbup.gif .

oi kaip faina lotuliukas.gif , as jau irtgi i pabaiga einu tai grei bus viskas. O tu gumytes dejai?
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2007 07 12, 12:06)
Mergaitės, gal kuri nėrėte maudomą iš Maxi siūlų. Nėrėt su viengubu ar dvigubu siūlu? O raštas koks? Stulpeliais žemais ar stulpeliais su 1 užmetimu?
Pradėjau nert viengubu siūlu ir žemais stulpeliais, tai jau man baigia kantrybė trūkt, neriu neriu o rezultato nesimato nė per kur schmoll.gif
turbūt reiks mesti šitą darbą doh.gif

Ir as nusipirkau siulu MAXI. prasiau maudymukam, nezinau ar ten maudymukam, bet pazistama siulu padaveja idave situos.. bandysim kazka daryt smile.gif kiek esu nerus, tai is viengubo plonai gaunas, manau del standumo ir kad geriau laikytu nersiu dvigubu ir su vienu uzmetimu.pakakamai tanku turetu gautis ir niekas nelysti. zinoma priklauso ar minsktai ar kietai neri smile.gif

Papildyta:
dar prasau pagalbos, gal kas turit bent vieno is siu maudymuku schema?

buciau dekinga drinks_cheers.gif
http://prunskiene.mu.../photos/album/5

nemoku ikelti foto, tai idesiu nuoroda biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prunskiene: 12 liepos 2007 - 20:00
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 12, 20:58)
Ir as nusipirkau siulu MAXI. prasiau maudymukam, nezinau ar ten maudymukam, bet pazistama siulu padaveja idave situos.. bandysim kazka daryt smile.gif kiek esu nerus, tai is viengubo plonai gaunas, manau del standumo ir kad geriau laikytu nersiu dvigubu ir su vienu uzmetimu.pakakamai tanku turetu gautis ir niekas nelysti. zinoma priklauso ar minsktai ar kietai neri smile.gif

labai ačiū už atsakymą, o tai jau neviltis buvo apėmusi, kad ilgai neriu. tai tada išardysiu ir kaip normalus žmogus nersiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2007 07 12, 23:24)
labai ačiū už atsakymą, o tai jau neviltis buvo apėmusi, kad ilgai neriu. tai tada išardysiu ir kaip normalus žmogus nersiu biggrin.gif

neriau suknele is panasaus storio siulo kaip du maxi sudejus. labai gerai isejo thumbup.gif tikiuos ir tau pasiseks
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2007 07 12, 13:29)
oi kaip faina  lotuliukas.gif , as jau irtgi i pabaiga einu tai grei bus viskas. O tu gumytes dejai?

Ne nedėjau,tai kelnaičių kraštai biškutį garbanojasi ax.gif .Bet į sekantį būtinai dėsiu sunglasses2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2007 07 12, 10:06)
Mergaitės, gal kuri nėrėte maudomą iš Maxi siūlų. Nėrėt su viengubu ar dvigubu siūlu? O raštas koks? Stulpeliais žemais ar stulpeliais su 1 užmetimu?
Pradėjau nert viengubu siūlu ir žemais stulpeliais, tai jau man baigia kantrybė trūkt, neriu neriu o rezultato nesimato nė per kur schmoll.gif
turbūt reiks mesti šitą darbą doh.gif


as neriau stai toki is maxi siulu, viengubo. siam maudymukui uzteko 1 kamuoliuko ir dar stringai isejo tongue.gif Kadangi ne sau neriau, tai negaliu pasakyt ar patogus. Mano nuomone triusikeliai nepatogus, bet greiciausiai todel, kad jie uzsirisa su sniureliais
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 07 13, 18:50)
as neriau stai toki is maxi siulu, viengubo. siam maudymukui uzteko 1 kamuoliuko ir dar stringai isejo  tongue.gif  Kadangi ne sau neriau, tai negaliu pasakyt ar patogus. Mano nuomone triusikeliai nepatogus, bet greiciausiai todel, kad jie uzsirisa su sniureliais

o man tas liemenukas be pamusalo nelabai lotuliukas.gif be to, jei liemenukas stulpeliais, tai tikrai geriau is dvigubo, nes viengubas bus skystas labai schmoll.gif o is dvigubo siulo labai thumbup.gif gerai laiko visa turta

butu grazios gelytes, jei nebutu margintas siulas:D

o triusikeliai mano nuomone su surisimais sonuose kaip tik patogus, nes nekrenta, galima nedeti jokiu gumeliu mirksiukas.gif apsuago nuo smukimo suslapus audiniui
Papildyta:
QUOTE(usnis @ 2007 07 13, 15:51)
Ne nedėjau,tai kelnaičių kraštai biškutį garbanojasi ax.gif .Bet į sekantį būtinai dėsiu  sunglasses2.gif .

o kaip jus dedat gymyte? uzlenkiat virsuj ir padarot anga pro kuria praveriat ar prisiuvat? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prunskiene: 13 liepos 2007 - 18:37
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 13, 18:34)
o man tas liemenukas be pamusalo nelabai lotuliukas.gif be to, jei liemenukas stulpeliais, tai tikrai geriau is dvigubo, nes viengubas bus skystas labai  schmoll.gif o is dvigubo siulo labai  thumbup.gif gerai laiko visa turta

butu grazios gelytes, jei nebutu margintas siulas:D

o triusikeliai mano nuomone su surisimais sonuose kaip tik patogus, nes nekrenta, galima nedeti jokiu gumeliu  mirksiukas.gif apsuago nuo smukimo suslapus audiniui



matai, cia skonio reikalas, nes maudymuka neriau vienai merginai, tai ji pati pasirinko, kad nori gelyciu ir butent tu siulu blush2.gif Nors skystokas skystokas tas maudymukas. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 07 13, 21:06)
matai, cia skonio reikalas, nes maudymuka neriau vienai merginai, tai ji pati pasirinko, kad nori gelyciu ir butent tu siulu  blush2.gif  Nors skystokas skystokas tas maudymukas.  tongue.gif

suprantu wink.gif
net jei jis butu tavo, tai cia tik mano asmenine nuomone. kiekvienam skirtingai. thumbup.gif
siaip tos gelyte sgraziai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 13, 20:23)
suprantu wink.gif
net jei jis butu tavo, tai cia tik mano asmenine nuomone. kiekvienam skirtingai.  thumbup.gif
siaip tos gelyte sgraziai atrodo.


mirksiukas.gif viskas ok mirksiukas.gif
Atsakyti