Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

ir as pradejau kazka panasaus i ta ruda kur buvo... Tik vat idomu ar jus pamusalus kokius dedat? Na man atrodo, kad reikes...
Atsakyti
ar kas nors bandet maudytis su medvilniniu maudymuku nertu?
as nusinerriau toki bet dar nezinau ar galesiu maudytis blush2.gif
Atsakyti
Aš ir galvojau kad reiks pamušalo,bet kai užsidėjau apsigalvojau.Nepersišviečia. yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2007 07 05, 19:00)
Aš ir galvojau kad reiks pamušalo,bet kai užsidėjau apsigalvojau.Nepersišviečia. yahoo.gif

o kokios spalvos ji nerei? Mano tai tamsus, tai ir galvoju, kad bus ne kas?Ir koks rastas?
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2006 07 18, 11:46)
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

paspaude ant paveiksliuko matosi didesnis vaizdas.
Beje merginos, tai niekas nesimaude su savo maudymke??? taip idomu. As turiu akriliniu siulu, bet turbut netiks ane? schmoll.gif

Mergaites, gal kas matet dar kokiu panasiu maudymuku kaip cia priespaskutinis? noriu per pilva susjungtu. buvau kazkur macisui labai grazu, kai nusipirkau siuliuku- neberandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 10, 15:19)
Mergaites, gal kas matet dar kokiu panasiu maudymuku kaip cia priespaskutinis? noriu per pilva susjungtu. buvau kazkur macisui labai grazu, kai nusipirkau siuliuku- neberandu  doh.gif

paziurek sitam puslapi,gal kas tiks 4u.gif
maudymukai
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2007 07 09, 10:41)
o kokios spalvos ji nerei? Mano tai tamsus, tai ir galvoju, kad bus ne kas?Ir koks rastas?

Nėriau baltą,raštas stulpelis su vienu užmetimu.
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 07 10, 20:02)
paziurek sitam puslapi,gal kas tiks 4u.gif
maudymukai

jau apziurejau smile.gif ten su lapais sujungtas, man jei patinka, bet jau su jais esu tiek daug nerus, kad noris kazko naujo biggrin.gif
matyt teks meistraut kazka pasitelkiant airiska nerima g.gif
Atsakyti
man tai sitas labai labai smile.gif .Nusipirkau zydru siulu, bandysiu meistraut wink.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(ad23 @ 2007 07 05, 09:56)
ir as pradejau kazka panasaus i ta ruda kur buvo... Tik vat idomu ar jus pamusalus kokius dedat? Na man atrodo, kad reikes...

Ne i viena maudomuka nedejau pamusalo ir mantai viskas normaliai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikolina: 10 liepos 2007 - 20:45
QUOTE(usnis @ 2007 07 10, 19:23)
Nėriau baltą,raštas stulpelis su vienu užmetimu.

pas mane irgi su vienu. Na ziuresim kaip atrodys... Bandei maudytis?
Atsakyti
pikolina, tavo parodytas modeliukas thumbup.gif

ir as melynu siulu nusiprikau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2007 07 11, 09:29)
pas mane irgi su vienu. Na ziuresim kaip atrodys... Bandei maudytis?

Bandžiau vonioj hihihi.gif ,nu nepersišviečia.Dar bijojau kad gali nutysti,bet viskas normaliai thumbup.gif .
Atsakyti