Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(Darra @ 2007 06 21, 13:29)
Labai ačiū, būtinai paskaitysiu, nors jau po truputį susidaro įspūdis, kaip tą meną daryt biggrin.gif


man tai biski uzeme laiko, kol ikirtau, kaip ten jungiasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif O pasirodo, kad viskas paprasta thumbup.gif
Atsakyti
Nu aš tikiuosi suprast greitai, bo jei lėtai aiškinsiuos ir vasara prabėgs, tai ir meno kūrinio nebereikės... lotuliukas.gif

(O šiaip, kažkokia mistika - nerandu to "Airiško nėrimo"... Pati savim netikiu doh.gif )
Atsakyti
Yra yra stai cia mirksiukas.gif tiesa, čia tik pirma dalis , o yra jau ir antroji stai cia smile.gif
Man irgi šiandien panašiai buvo, žiūrėjau žiūrėjau kur tema apie siūlus ir niekaip nemačiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugytė: 21 birželio 2007 - 14:47
Ačiū thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Lendu aiškintis lens.gif
Atsakyti
Sveikutes,jusu teismui idedu nerta savo maudomuka.Gal kaip pirmas blynas truputi pasviles blush2.gif user posted image
Atsakyti
Labai fainas maudymukas !!!! Šaunuolė.
Atsakyti
Usnis, thumbup.gif maudymukas,bet pastebėjau,kaip ir man,kelnaičių užpakaliuko kraštai riečiasi,ar ne?Nes aš vat,baiginėju irgi maudymuką,o pastebėjau,akd šonai riečiasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2007 06 27, 19:52)
Sveikutes,jusu teismui idedu nerta savo maudomuka.Gal kaip pirmas blynas truputi pasviles blush2.gif user posted image

ačiū už pagyrimą bigsmile.gif blush2.gif
Papildyta:
[LTU]Afre dekui uz pagyrima aciuks.gif .nesuprantu kodel rieciasi,bandysiu nert dar viena maudoma,paziuresim kas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai gražus maudymukas thumbup.gif

Viskas, dabar imsiuos ir aš, nes seilė tįsta bežiūrint.

Beje, mano vyras pamatė visus čia esančiius maudymukus ir nubalsavo už paprastesnį (be tų sujungtų daug gėlyčių). O aš lyg ketinau iš gėlyčių nert g.gif Sako, gražumas paprastume rolleyes.gif Gal ir taip... g.gif
Atsakyti
suzaveta, noriu ir as.... tik laiko nzn ar atsiras bet jau tikrai seiles tysta ir rankos nert nori bigsmile.gif
Atsakyti
Gražus maudomukas thumbup.gif Kartą per televizorių mačiau kaip nėrė, tai apneriant kartu su siūlu dėjo ploną gūmutę, tuomet nesiraito ir gražiai apgula smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutė @ 2007 06 28, 12:43)
Gražus maudomukas thumbup.gif Kartą per televizorių mačiau kaip nėrė, tai apneriant kartu su siūlu dėjo ploną gūmutę, tuomet nesiraito ir gražiai apgula smile.gif

Ačiū už patarimą aciuks.gif Kai nersiu sekantį taip ir padarysiu.
Atsakyti