Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(pikolina @ 2007 06 08, 11:04)
Kur buvusi "Reda" salia tokia maza neisvaizdi galanterijos parduotuve 4u.gif

Žinau, eisiu kada pasidairyt. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms norejusioms padeti 4u.gif
Jau radau ir nusipirkau žurnaliuką"rankdarbių kraitelė ATOSTOGOS" thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 10 birželio 2007 - 10:30
QUOTE(juratela @ 2007 06 10, 11:29)
Ačiū visoms norejusioms padeti  4u.gif
Jau radau ir nusipirkau žurnaliuką"rankdarbių kraitelė ATOSTOGOS"  thumbup.gif


Nu tai sėkmės darbuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2007 06 11, 12:16)
Nu tai sėkmės darbuose  mirksiukas.gif


Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Žurnalą
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 14 birželio 2007 - 22:51
Jūsų dėmesiui dar vienas žurnaliukas
user posted image
Atsakyti
Šiuose žurnaluose tikrai sau išsirinksite mini-bikini biggrin.gif

Žurnalas
user posted image

Žurnalas (104 foto)
user posted image
Atsakyti
Sveikos nėrėjėlės 4u.gif

Aš svaigstu nuo tų nertų bikinių, kur apatinius primena (manau išdrįsčiau pasipuikuot su tokiu pliaže ax.gif ). Susidūriau su problemėle... g.gif Gal kvailokai, bet nežinau, kaip, pridarius daug tų mažyčių gėlyčių, jas dailiai sujungt po to? Žinau, kad kai kurios bando susiūt, bet esu tikra, kad galima kažkaip sunert... blush2.gif
Gal galit padėt?

Gal tada, kai baigsiu, įkelsiu pasirodyt, tikiuosi tai bus anksčiau, nei pensininke tapsiu lotuliukas.gif, nes nerias tai man negreit... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Darra @ 2007 06 21, 12:06)
Sveikos nėrėjėlės  4u.gif

Aš svaigstu nuo tų nertų bikinių, kur apatinius primena (manau išdrįsčiau pasipuikuot su tokiu pliaže  ax.gif ). Susidūriau su problemėle... g.gif  Gal kvailokai, bet nežinau, kaip, pridarius daug tų mažyčių gėlyčių, jas dailiai sujungt po to? Žinau, kad kai kurios bando susiūt, bet esu tikra, kad galima kažkaip sunert...  blush2.gif
Gal galit padėt?

Gal tada, kai baigsiu, įkelsiu pasirodyt, tikiuosi tai bus anksčiau, nei pensininke tapsiu  lotuliukas.gif, nes nerias tai man negreit...  doh.gif


geriausia prinerti neriant paskutine gelytes eile... ax.gif
Atsakyti
Tai iš esmės reikėtų dar aplink kiekvieną gėlytę po naują ratuką apnert jas sunerinėjant, jei teisingai suprantu, ane?

(Labai ačiū už tokį greitą atsakymą 4u.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darra: 21 birželio 2007 - 12:31
QUOTE(Darra @ 2007 06 21, 13:30)
Tai iš esmės reikėtų dar aplink kiekvieną gėlytę po naują ratuką apnert jas sunerinėjant, jei teisingai suprantu, ane?



Jei teisingai supratau, tai dar nesi visų gėlyčių nunėrus. Tai tada neriant paskutinę eilę jungiam su jau nunertom gėlytėm keliose vietose.
Šiaip siūlau paskaityti temą Airiškas nėrimas. Ten yra aptarta visokie sujungimo būdai, kai neriama iš smulkių detalių.
Atsakyti
Labai ačiū, būtinai paskaitysiu, nors jau po truputį susidaro įspūdis, kaip tą meną daryt biggrin.gif
Atsakyti