Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

Gal kas galite patarti, kur Vilniuje ieskoti sio zurnaliuko: "Rankdarbiu kraitele" 2007 specialus numeris ATOSTOGOS.
Nerandu kur nusipirkti, o forumietes sake, kad ten yra daug maudymuku su schemutemis. Nebent kuriai nors negaila viena kita pavyzduka atsiusti blush2.gif
Atsakyti
bet kokioje parduotuvėje : mačiau norfoje, maximoje, o taip pat ir spaudos kioskuose.
Atsakyti
Tai kodel as niekur nerandu g.gif
Reikes dar paieskoti. Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 06 04, 12:30)
Sitas nertas ant liemenuko, nuneriau pagal forma ir apsiuvau, paskui jau gelytes. Gumyte ta kur spulytese buna, schemu tikrai neturiu, cia mano fantazijos vaisius( taip sakant autorinis darbas biggrin.gif ) Cia irgi mano nertas kitokios formos


Nu labai abudu thumbup.gif
Reiks bandyt. Bet jaučiu reik paponešio kokio plonesnio, o tai su paralonais kol išdžius, tai ir supleyt spėsiu doh.gif
O siūlai kokie? Maxi ar kažkas kito?

O dėl to žurnaliuko, tai įdėčiau, kad ir visus modeliukus, ale nežinau kaip? unsure.gif Kažkada bandžiau fotkint schemas iš rankdarbių kraitelės, tai labai neryškiai viskas gavos. Tai net nežinau ar apsimoka man čia vargt. Gal kas žinont kokį būda, kaip gerai nufotkint? Sumesčiau tada kada prie progos.
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2007 06 05, 18:09)
Nu labai abudu  thumbup.gif
Reiks bandyt. Bet jaučiu reik paponešio kokio plonesnio, o tai su paralonais kol išdžius, tai ir supleyt spėsiu  doh.gif
O siūlai kokie? Maxi ar kažkas kito?

O dėl to žurnaliuko, tai įdėčiau, kad ir visus modeliukus, ale nežinau kaip? unsure.gif Kažkada bandžiau fotkint schemas iš rankdarbių kraitelės, tai labai neryškiai viskas gavos. Tai net nežinau ar apsimoka man čia vargt. Gal kas žinont kokį būda, kaip gerai nufotkint? Sumesčiau tada kada prie progos.

Nu tas geltonas apnertas gal siek tiek ilgiau dziusta, o tas ruzavas tai be pakietinimu nerta, tai per 10 minuciu sausa. Siulai 100%polisteris, is medvilnes nelabai manau gerai, nes dziutu tikrai daug ilgiau, o ir issitampyt gali ax.gif . Geriausiai su skaneriu butu i kompa zurnaliuka nuskanuot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2007 06 05, 18:09)
O dėl to žurnaliuko, tai įdėčiau, kad ir visus modeliukus, ale nežinau kaip? unsure.gif Kažkada bandžiau fotkint schemas iš rankdarbių kraitelės, tai labai neryškiai viskas gavos. Tai net nežinau ar apsimoka man čia vargt. Gal kas žinont kokį būda, kaip gerai nufotkint? Sumesčiau tada kada prie progos.


Aciu 4u.gif Jeigu nerasiu pirkti - parasysiu i az, bet tikiuosi, kad nereikes tau vargti. Siandien iseinu i zurnaliuko medziokle triniti.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 06 birželio 2007 - 14:42
QUOTE(pikolina @ 2007 06 06, 13:11)
Nu tas geltonas apnertas gal siek tiek ilgiau dziusta, o tas ruzavas tai be pakietinimu nerta, tai per 10 minuciu sausa. Siulai 100%polisteris, is medvilnes nelabai manau gerai, nes dziutu tikrai daug ilgiau, o ir issitampyt gali ax.gif . Geriausiai su skaneriu butu i kompa zurnaliuka nuskanuot cool.gif


Aišku smile.gif Reik eit ieškot polisterio. Turiu Maxi nusipirkus, galvojau iš jų, bet vis kažkaip nesiryžau pradėt. O gal kokį tikslesnį jų pavadinimą pameni? O tai mūsų kaime kai paklausiu, tai babcės akis tik vartyt pradės doh.gif

QUOTE(juratela @ 2007 06 06, 15:41)
Aciu  4u.gif  Jeigu nerasiu pirkti - parasysiu i az, bet tikiuosi, kad nereikes tau vargti. Siandien iseinu i zurnaliuko medziokle  triniti.gif


Rašyk jei ką, bandysiu fotkint. Nes skanerio tai neturiu sad.gif
Atsakyti
Juratela, tikrai zinau kad Siauliuose yra bigsmile.gif Tik va nezinau, ar apsimoka tau vaziuot del jo biggrin.gif
Atsakyti
Pas kaime irgi yra. Sakau gal paštu atsiųst biggrin.gif Ai, dar pagalvojau, kad galiu nukopijuot ir tikrai paštu persiųst unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanfan: 06 birželio 2007 - 18:27
QUOTE(Fanfan @ 2007 06 06, 18:05)
Aišku smile.gif Reik eit ieškot polisterio. Turiu Maxi nusipirkus, galvojau iš jų, bet vis kažkaip nesiryžau pradėt. O gal kokį tikslesnį jų pavadinimą pameni? O tai mūsų kaime kai paklausiu, tai babcės akis tik vartyt pradės doh.gif
Rašyk jei ką, bandysiu fotkint. Nes skanerio tai neturiu sad.gif

Nezinau kaip ten kaime, bet Kaune uztikau tik vienoj parduotuvej.Kaip suprantu ,kad jie turkiski, firma"Atlas" parduodami po 20gr ritelese. Neriu is ju jau nemazai, tikrai neblogi. Jie ploni ,neriu is dvieju siulu
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 06 06, 21:18)
Nezinau kaip ten kaime, bet Kaune uztikau tik vienoj parduotuvej.Kaip suprantu ,kad jie turkiski, firma"Atlas" parduodami po 20gr ritelese. Neriu is ju jau nemazai, tikrai neblogi. Jie ploni ,neriu is dvieju siulu

Kokioj pardėj Kaune radai? g.gif Eisiu ir aš ieškot....
Atsakyti
QUOTE(Lady_Hatora @ 2007 06 08, 11:43)
Kokioj pardėj Kaune radai?  g.gif  Eisiu ir aš ieškot....

Kur buvusi "Reda" salia tokia maza neisvaizdi galanterijos parduotuve 4u.gif
Atsakyti