Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(Viksė @ 2007 05 11, 10:56)
Neriau stulpeliais su vienu užmetimu pagal anksčiau įdėtą ranka pieštą scemą. Kadangi narciz siūlai storesni už irisus, man viršutinės dalies kaušeliui užteko 10 eilių (krūtinė 2 dydžio-guli kaip nulietas). Apatinę dalį nėriau "iš akies", pamatuodama pagal man patinkančio fasono apatinius. Jei parašytum man až savo
mailą, atsiųsčiau nuotrauką  ax.gif


labai aciu uz patarimus 4u.gif
as esu naujoke ir nezinau kas tas až blush2.gif
tai parasysiu savo paprasta emaila ...gal iseis cia atsiusti g.gif
xmoniuxx@one.lt wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Viksė @ 2007 05 11, 10:56)
Neriau stulpeliais su vienu užmetimu pagal anksčiau įdėtą ranka pieštą scemą. Kadangi narciz siūlai storesni už irisus, man viršutinės dalies kaušeliui užteko 10 eilių (krūtinė 2 dydžio-guli kaip nulietas). Apatinę dalį nėriau "iš akies", pamatuodama pagal man patinkančio fasono apatinius. Jei parašytum man až savo
mailą, atsiųsčiau nuotrauką  ax.gif



gal rimtai irisiniai per ploni ,kad man toks mazytis gaunasi ...reik gal storesniu paieskot ... g.gif
o tau jau teko su juo maudytis ?-sako ,kad su megztais maudimukais labai nepatogu ,smunka ,ilgai dziuna ir panasiai ... unsure.gif
bet sis man labai patinka ,tad visvien uzsispyriau ji nusinerti ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 02 23, 13:07)



na labai grazus tavo maudimosi kostiumelis vilkse thumbup.gif ,bet as ne apie sita kalbejau verysad.gif ,o apie ta balta ,vientisa... rolleyes.gif
bet vistiek labai aciu ,kad stengeisi padeti ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2007 05 10, 16:49)
Sveikutės  4u.gif

Pasidalinsiu patirtimi  ax.gif  : aš madymosi kostiumėlį nėriau iš siūlų "narciz". Jie šiek tiek storesni už irisus. Labai smagiai neriasi. Maudymukas gavosi pakankamai standus, bet ne kietas. Nėriau stulpeliu su užmetimais. Nei pamušalo, nei gumyčių nereikia. Pakanka virvelės. Turiu nuotrauką, bet nemoku įdėti  blush2.gif


Smagiai tai smagiai tie narciziukai nerias, ale nepatarčiau su jais į vandenį lyst schmoll.gif Aš turiu rankinuką su jais nusinėrus, tai išplovus jis kaip skardinis pasidaro doh.gif
Atsakyti
gal dar nematet 4u.gif
http://crochet.korab...let_kupalniki2/
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 20 gegužės 2007 - 09:40
QUOTE(Fanfan @ 2007 05 12, 23:50)
Smagiai tai smagiai tie narciziukai nerias, ale nepatarčiau su jais į vandenį lyst schmoll.gif Aš turiu rankinuką su jais nusinėrus, tai išplovus jis kaip skardinis pasidaro doh.gif


Viskas su jais gerai. Bandžiau maudytis, aišku, šiek tiek sustandėjo, bet nuo to tik dar gražiau prigludo smile.gif O džiūsta, aišku, ilgai
Atsakyti
Man parduotuvėj patarė iš maxi siūlų maudomą nerti, bet dabar jau pradėjau bijot, kad tie siūlai maudomui netinka... Gal kuri esate nusinėrusi? Kaip nešiojasi iš maxi nertas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 02 23, 13:07)
GAL JAU IR BUVO,O GAL KAM PRAVERSuser posted imageuser posted image


Sveikutes as cia naujoke ax.gif .. tik siand prisijungiau, bet jau ilgokai skaitau ir vartau rankdarbiu puslapius,o bevartydama radau ta grazu maudykuma nerta ir jau baigiu nusinert smile.gif tai va norejau pasigirt ir jei reikia patarti
As neriau ne triusikelius o sijonely, tai gavosi suknyte .. bigsmile.gif liko tik "padalkas" nunert ir dar kelias petneseles ir neriau is medvilniniu siulu ...
ka jau baigsiu tada idesiu nuotraukele,tikeix dar pasimokyt kaip cia tai daroma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AGarbanele @ 2007 05 21, 21:05)
Sveikutes as cia naujoke  ax.gif  .. tik siand prisijungiau, bet jau ilgokai skaitau ir vartau rankdarbiu puslapius,o bevartydama radau ta grazu maudykuma nerta ir jau baigiu nusinert  smile.gif tai va norejau pasigirt ir jei reikia patarti
As neriau ne triusikelius o sijonely, tai gavosi suknyte ..  bigsmile.gif liko tik "padalkas" nunert ir dar kelias petneseles ir neriau is medvilniniu siulu ...
ka jau baigsiu tada idesiu nuotraukele,tikeix dar pasimokyt kaip cia tai daroma  blush2.gif


o tau pagal chema virsu neriant normalaus didzio gavosi?man tai labai mazytis... verysad.gif o man jis taip patinka -noreciau tokiu vasara pasipuosti ,bet ... unsure.gif
na dar nebandziau is storesniu siulu nerti ,bet manau ,kad is storu tai ne taip graziai atrodys,o dziuti daugiau laiko reikes ... rolleyes.gif g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2007 05 26, 11:08)
o tau pagal chema virsu neriant normalaus didzio gavosi?man tai labai mazytis... verysad.gif  o man jis taip patinka -noreciau tokiu vasara pasipuosti ,bet ... unsure.gif
  na dar nebandziau is storesniu siulu nerti ,bet manau ,kad is storu  tai ne taip graziai atrodys,o dziuti daugiau laiko reikes ... rolleyes.gif  g.gif  tongue.gif


Shcemoje kur yra kauselis(virsus) 2 eile,kai is sonu i viena kilpa ineri du stulpelius su uzmetimu ir dar viena pakartoji ... tai as ir 3 eile taip pakartojau ir gavosi normaliai bigsmile.gif .... manok rutine nera labai didele ax.gif 75B tai ir uztenka ten tos vietos clap.gif .... as tik ta vidurine dali truputi prailginau .. pradzioj kai pradedi nerti ananasa ir paskui prie virsaus nerima dar kelis stulpelius is galvos ten dajungiau ... gavosi labai sexy gaminys flirt.gif tai dabar mastau kur cia uzsidejus .. ax.gif prie juros gal bunant biggrin.gif ti va ... niu sekmiuko tau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, vienai forumietei nuneriau maudymuka blush2.gif prasom, pasiziurekit

user posted image

user posted image

user posted image

Idomu, tik ar patogus bus mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 26 gegužės 2007 - 15:52
ar tik man nerodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sejle @ 2007 05 26, 22:48)
ar tik man nerodo  unsure.gif


MAN IRGI NERODO, BET VAKAR RYTE DAR MACIAU ax.gif
Atsakyti