Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

Bešnirinėdama po "Delfį" netyčiukais užtikau tokį grožį:
http://g.delfi.lt/im..._Lomakina_4.jpg
wub.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau "rankdarbiu kraitele" 2007 specialus numeris ATOSTOGOS! ten pilna nertu maudimuku schemuciu... Jau net zinau koki pati darysiuos biggrin.gif
Atsakyti
jo....ir as apakau pamacius parduotuvej..kiek tame zurnale visokiu maudymuku... smile.gif o dar kai prisiziurejau tooookiu graziu apatiniu thumbup.gif thumbup.gif vsio..leksiu pirkti siulu ir oi kad nersiu tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Paskaičius Jūsų atsiliepimus ir aš nusipirkau tą žurnaliuką. Patys maudymukai manęs nesužavėjo, bet kai kurie patarimai ir schemos, kurias galima panaudoti daug kam kitam, tai tikrai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 02 23, 13:07)
GAL JAU IR BUVO,O GAL KAM PRAVERSuser posted imageuser posted image


labutis,man prireike jusu patarimo blush2.gif ...gal kas jau neret si maudimosi kostiumeli ? as nesuprantu ar cia neriasi tik su vienu uzmetimu ar su dviem (kelnaiciu dalis)? doh.gif ax.gif nes as neriu su vienu uzmetimu ,bet man labai mazytis gaunasi...na kadangi as dar tik pradedanti nereja tai sakau geriau pasiklausiu kol dar laikas ,o tai kai visa nunersiu bus gaila ardyti ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2007 05 09, 20:27)
labutis,man prireike jusu patarimo  blush2.gif ...gal kas jau neret si maudimosi kostiumeli ? as nesuprantu ar cia neriasi tik su vienu uzmetimu ar su dviem (kelnaiciu dalis)?  doh.gif  ax.gif  nes as neriu su vienu uzmetimu ,bet man labai mazytis gaunasi...na kadangi as dar tik pradedanti nereja tai  sakau geriau pasiklausiu kol dar laikas ,o tai kai  visa nunersiu bus gaila ardyti ... unsure.gif


Aš neriu kelnaites su vienu užmetimu, bet taikau prie man tinkančių (ta prasme mezgu ne pagal schemą) . Bandžiau su 2 užmetinais, tai man gana kiauros gavosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2007 05 10, 11:07)
Aš neriu kelnaites su vienu užmetimu, bet taikau prie man tinkančių (ta prasme mezgu ne pagal schemą) . Bandžiau su 2 užmetinais, tai man gana kiauros gavosi  g.gif



aciukas uz patarima ... 4u.gif as pasiskolinciu taviske ideja ir kelnaites darysiu pagal save ,bet kazin ar virsutine dalis nebus sumazinta ? bijau ,kad neuzdengs visu grozybiu tongue.gif ,o jau tokio rastelio padidinti kogero as pati ir nesugebeciau ... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Iki viršutinės dalies dar nedaėjau, bet turbūt reiks megzti su 2 užmetimais 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Pasidalinsiu patirtimi ax.gif : aš madymosi kostiumėlį nėriau iš siūlų "narciz". Jie šiek tiek storesni už irisus. Labai smagiai neriasi. Maudymukas gavosi pakankamai standus, bet ne kietas. Nėriau stulpeliu su užmetimais. Nei pamušalo, nei gumyčių nereikia. Pakanka virvelės. Turiu nuotrauką, bet nemoku įdėti blush2.gif
Atsakyti
Kas liečia siūlus... Tai būtent tą baltą maudomuką rekomenduočiau nerti iš elastinių siūlų, kadangi aš buvau nunėrus iš paprastų tai kelnaites ir liemenėlę jungiantis raštas atsisėdus nepriglusdavo schmoll.gif Taigi, teko viską ardyti doh.gif Dabar mezgu iš elastinių
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2007 05 10, 17:49)
Sveikutės  4u.gif

Pasidalinsiu patirtimi  ax.gif  : aš madymosi kostiumėlį nėriau iš siūlų "narciz". Jie šiek tiek storesni už irisus. Labai smagiai neriasi. Maudymukas gavosi pakankamai standus, bet ne kietas. Nėriau stulpeliu su užmetimais. Nei pamušalo, nei gumyčių nereikia. Pakanka virvelės. Turiu nuotrauką, bet nemoku įdėti  blush2.gif


gal galetum pasakyti kokiais stulpeliais neriai maudimuka ,nes as neriu su vienu uzmetimu ,irisiniais siulais tai man labai mazytis gaunasi -abejoju ,kad ilysiu i ji blush2.gif o man jis taip patinka ....tai labai noreciau nusinerti tinkamai ,kad galeciau orams susilus su juo pasipuosti ... ax.gif
o kelnaiciu dali neriai tiksliai pagal schema? ir nemazi gavosi ?o su vienu ar dviem uzmetimais?manau su dviem tai labai svies pro skylutes ,o su vienu bandziau tai man labai mazytes gavosi ... g.gif
jei nesunku butu gal galetum visa schema zodziais pakomentuoti gal man pradziamokslei aiskiau pasidarytu ax.gif wub.gif ...aciukas 4u.gif
Atsakyti
Neriau stulpeliais su vienu užmetimu pagal anksčiau įdėtą ranka pieštą scemą. Kadangi narciz siūlai storesni už irisus, man viršutinės dalies kaušeliui užteko 10 eilių (krūtinė 2 dydžio-guli kaip nulietas). Apatinę dalį nėriau "iš akies", pamatuodama pagal man patinkančio fasono apatinius. Jei parašytum man až savo
mailą, atsiųsčiau nuotrauką ax.gif
Atsakyti