Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(VaNilline @ 2007 02 22, 16:32)
prisiziurejau groziu, sugalvojau ir as pasidaryti,ne kokia is manes nereja, bet va kas gavosi


Labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2007 02 18, 11:53)
Gal kas turit šito grožio schemutę? Jau reikėtu pradėti ruoštis vasarai smile.gif)

user posted image


manau galima butu pakeisti i toki rasteli ax.gif taip pat dailiai atrodytu blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
GAL JAU IR BUVO,O GAL KAM PRAVERSuser posted imageuser posted image
Atsakyti
nu ir man tas baltas taip patiko jau norejau pabandyti nerti bet gi ka tas "T" zymejimas reiskia help.gif padekit cry.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 02 23, 20:05)
nu ir man tas baltas taip patiko jau norejau pabandyti nerti bet gi ka tas "T" zymejimas reiskia  help.gif padekit  cry.gif

"T" REIŠKIA PUSE STULPELIO(NEŽINAU, KAIP TIKSLIAI VADINASI LIETUVIŠKAI blush2.gif ). KAI IVEDI VAŠELĮ Į AKĮ IR IŠTRAUKI PER AKĮ IŠ KARTO ANT VAŠELIO
Atsakyti
nu didelis aciu, mano panos ziuri "zuviuka nemo" o as einu ekspermentuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(afera @ 2004 12 29, 22:34)
yra tokia paprasta gudrybe - degintis su vienu maudymuku, maudytis su kitu biggrin.gif wink.gif ... Pati maciau pliaze viena tokia, kaip man tada pasirode, "fifocka"  megalol.gif , kuri persirenginejo kokius 5-6 kartus. Alia kai dabar ramiau pamastau, tai ji labai protingai dare, kuj juroje maudytis patogiausia su istisiniu kostiumeliu, kad nepamestum kurios nors dalies biggrin.gif , o degintis - su atskiru, o jei dar su tokiu, kokiu cia parodyta  thumbup.gif ...


Bet kiek persirenginėjimo. O dar kai pvz. Palangoj eilės didžiausios prie persirengimo kabinų kartais būna, tai jokio noro nėr ten stoviniuot ištisai. doh.gif
Atsakyti
EX schmoll.gif NESIGAVO, SIULAI PER PLONI doh.gif , TOS (T) NEYVEIKIAU frusty.gif EX VARYSIU I PARDUOTEVE PIRKTIIR PROBLEMA BUS ISSPRESTA blink.gif
Atsakyti
kaip faina,as vis svajojau ka n ors panasaus numegsti,tai cia neblogi pavyzdziai,dar trupuciuka savo fantazijos prideti ir lux thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
NU RADAU KAIP TAS "T" ISSINERE biggrin.gif GRAZIAI IR AISKIAI PAVEIKSLELYJE PARODYTA, VAKARE BANDYSIU IR VEL STORESNIAIS SIULAIS IR GAL NEREIKS I TA PARDUOTUVE LEKTI cool.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 02 23, 12:07)
GAL JAU IR BUVO,O GAL KAM PRAVERSuser posted imageuser posted image



mane jis taip pat labai sužavėjo
bet kai pamačiau jį ne ant manekenės kūnelio
ne schmoll.gif nebe taip ir gražu schmoll.gif
Atsakyti
[
man tai ta melyna skara labaii grazi reiks susirast koki panasu rasta ir nusinert smile.gif bet pirma pabaigsiu savo maudymuka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muriele: 24 vasario 2007 - 18:50