Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

na, bet labai grazu. beje, maciau vienoj firmineje parduotuveje, nertus maudymukus su pamusalu, gal tai butu iseitis? patarkit...
Atsakyti
Stai dar vienas nertas maudimukas i kolekcija biggrin.gif manau kad nebutu sunku toki nunerti mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Mergaitės gelbėkit. Gal pas kurią kur yra schemute skareles ant bikinio TRIKAMPIO formos? Internete pilna tik kvadratinių.... Padėkit.... verysad.gif verysad.gif

Nusipirkau siulus tokios spalvos kaip bikinis- nesitikėjau, kad nerasiu schemos. jei nieks neturit kompe ar nežinot linko, tai gal matėt kokiam žurnaliuke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mambera: 11 liepos 2006 - 21:10
As tai patariu tau issirinkti patinkanti kvadrata, pvz is CIA ir jungti juos istrizai, ir gausis tas norimas trikampis thumbup.gif o sonis irgi galima kazkaip po to padailinti, kokius kutosus prikabinti ir bus liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau mąsčiau apie tai ir ta puslapiuką visa turiu kompe, bet bėda ta, kad aš dar nieko nesu pabaigusi, kas yra iš detalių, neužtenka kantrybės blush2.gif blush2.gif . Jei mezginys ištisas viskas ok, jei tik iš gabaliukų biggrin.gif viskas- STOP. jau turiu visą maišelį visokių apskritimų, gėlyčių- reikia gal kaip free form sujungti lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Gal visdėlto atsiras kas matė kur tokia skarelę, help.gif help.gif
gali būti ir šiaip didelė skara, as susimažinčiau schemą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mambera: 12 liepos 2006 - 12:32
galiu pasiulyt tokia:
user posted image
arba tokia:
user posted image
user posted image
4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

paspaude ant paveiksliuko matosi didesnis vaizdas.
Beje merginos, tai niekas nesimaude su savo maudymke??? taip idomu. As turiu akriliniu siulu, bet turbut netiks ane? schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzijanka: 18 liepos 2006 - 09:52
QUOTE(Donny @ 2006 05 05, 22:39)

user posted image




Patarkit man durnai 4u.gif O čia tą pradinę pinutę nerti maždaug tokio ilgio kiek yra nuo krūtinės apačios iki spenelio g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2006 07 18, 19:19)
Patarkit man durnai  4u.gif  O čia tą pradinę pinutę nerti maždaug tokio ilgio kiek yra nuo krūtinės apačios iki spenelio  g.gif  ?

As manau, kad taip. Beje, pati taip bandau nerti mirksiukas.gif
Atsakyti
X-iuke DĖKUI!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2006 07 19, 15:17)
As manau, kad taip. Beje, pati taip bandau nerti  mirksiukas.gif


Aš irgi bandysiu, tik dar abejoju dėl to stulpelio su vienu užmetimu, bet gal nebus per reta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2006 07 18, 10:46)
Beje merginos, tai niekas nesimaude su savo maudymke??? taip idomu. As turiu akriliniu siulu, bet turbut netiks ane? schmoll.gif


madziausi su savo nertu maudimuku, man tai visai normaliai buvo smile.gif tas mano maudimukas buvo su raisteliais, tai tuos raistelius as mazgais uzsirisdavau kad neatsiristu ir viskas buvo OK thumbup.gif
sia ziema neriausi kita maudimuka vasarai, tai sitas turejo but su 'knopkem' biggrin.gif bet as jo taip ir nenesiojau, nes kol atejo vasara as siek tiek sukudau ir pasidare per didelis maudimukas lotuliukas.gif tai atidaviau puseserei... sake labai fainas wub.gif
greitu laiku planuoju sau jau normalu (normalaus ir man tinkancio dydzio) nusinerti mirksiukas.gif jeigu ka, tai gal ikelsiu ir i foruma pademonstruoti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2006 07 21, 17:04)
madziausi su savo nertu maudimuku, man tai visai normaliai buvo  smile.gif  tas mano maudimukas buvo su raisteliais, tai tuos raistelius as mazgais uzsirisdavau kad neatsiristu ir viskas buvo OK  thumbup.gif 
sia ziema neriausi kita maudimuka vasarai, tai sitas turejo but su 'knopkem'  biggrin.gif  bet as jo taip ir nenesiojau, nes kol atejo vasara as siek tiek sukudau ir pasidare per didelis maudimukas  lotuliukas.gif  tai atidaviau puseserei... sake labai fainas  wub.gif
greitu laiku planuoju sau jau normalu (normalaus ir man tinkancio dydzio) nusinerti  mirksiukas.gif  jeigu ka, tai gal ikelsiu ir i foruma pademonstruoti  blush2.gif


be to, maudimukas buvo nertas is irisiniu siulu...
Atsakyti