Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 06 01, 11:41)
žinoma, kad galiu, jau esu kažkur dėjusi senose užrakintose temose  mirksiukas.gif čia mano albumo nuoruoda kurioje sudėjau ką radau ir schemutės bus 43, 44 pav. tad prašom nerti ir girtis savo darbeliais user posted image



Nors jau giriausi pagyrunu skyrelyje, bet dar ir cia pasigirsiu, nes zadejau. Cia mano nertos kelnaites blush2.gif

user posted image
Atsakyti
alaniukomama, labai gražios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 06 09, 17:14)
alaniukomama, labai gražios smile.gif




blush2.gif Aciukas
aciuks.gif
Atsakyti
aš irgi pasigirsiu ax.gif nunėriau štai tokį mini smile.gif karštą dieną thumbup.gif
user posted image
tik nuotrauka nelabai kokybiška blush2.gif
Atsakyti
Nors ir nerašau čia beveik ,bet esu didžiausia rankdarbių temos gerbėja wub.gif
Va kokį dalykėlį baigiau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Jazminele tikras grozis . o ar triusikelius irgi nerei?
Atsakyti
QUOTE(Jazminėlė @ 2006 07 09, 13:17)
Nors ir nerašau čia beveik ,bet esu didžiausia rankdarbių temos gerbėja  wub.gif
Va kokį dalykėlį baigiau  rolleyes.gif
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai super ir as bandysiu kazka tokio nusinert!
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2006 07 09, 13:59)
Jazminele tikras grozis . o ar triusikelius irgi nerei?
ačiū merginos blush2.gif .Triusikėlius bandžiau ,bet kol kas nebaigiau dar ,nesigauna iš pirmo sykio ,jaučiu reik geriau pasiimti kitus ir pagal juos nerti g.gif
Arba bandysim paieškoti panašios spalvos ir padaryti taip
user posted image
Čia savo naminį maudimuką pertvarkiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazminėlė: 09 liepos 2006 - 15:06
Jezminėle, matau esi, kaip cia pasakius: "normaliai figuringa", tai norejau paklaust ar nertu maudymuku jau maudeisi, ir ar ta virvele laiko, nes pagalvoju pagalvoju, labai noriu, bet bijau, kad kokioj baloj pamesiu besimaudydama ka nors... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2006 07 09, 17:19)
Jezminėle, matau esi, kaip cia pasakius: "normaliai figuringa", tai norejau paklaust ar nertu maudymuku jau maudeisi, ir ar ta virvele laiko, nes pagalvoju pagalvoju, labai noriu, bet bijau, kad kokioj baloj pamesiu besimaudydama ka nors...  biggrin.gif
lotuliukas.gif pirmą modeliuką turi mano dukra ...nesimaudė dar ,o ir neketino ,kiek girdėjau maudytis su nertom nelabai schmoll.gif ,persirengia eidamos į vandenį ,o mano megičkai tai kaip tik kieme vaikščioti ir degintis thumbup.gif
Vienu žodžiu, aš maudytis nedrįsčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alaniukomama @ 2006 06 09, 19:01)
Nors jau giriausi pagyrunu skyrelyje, bet dar ir cia pasigirsiu, nes zadejau. Cia mano nertos kelnaites  blush2.gif

user posted image


super !!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alaniukomama @ 2006 06 09, 19:01)
Nors jau giriausi pagyrunu skyrelyje, bet dar ir cia pasigirsiu, nes zadejau. Cia mano nertos kelnaites  blush2.gif

user posted image

Tikrai gražu blush2.gif
Atsakyti