Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

Radau sename žurnale:
Maudymukas "Drugelis", schemos nėra.
user posted image
Atsakyti
Nu cia tai geras blink.gif
nu jau su tokiu tai neisdrysciau niekur iseit lotuliukas.gif tongue.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 05 17, 18:50)
jei norėtum nerti štai tokius , galiu atsiųsti schemutę  mirksiukas.gif
schemutę taip pat galėtum panaudoti ir nerdama panašias palaidinukes, kokios yra duotoje nuoruodoje  lotuliukas.gif



bigsmile.gif oi būčiau labai dėkinga jei man schemutę atsiųstum ( gidrute@gmail.com )
varvinu ir aš dėl tokių seilę blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2006 04 21, 22:30)
Nežinau ar buvo, bet gal kam toks mini bikini tiks :
user posted image


lotuliukas.gif cia ir nerti daug nereikia, apsiraizgai siulais ir pirmyn laugh.gif
Bet dauguma tai labai zavus, reiks ir man bandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 05 17, 16:50)
jei norėtum nerti štai tokius , galiu atsiųsti schemutę  mirksiukas.gif
schemutę taip pat galėtum panaudoti ir nerdama panašias palaidinukes, kokios yra duotoje nuoruodoje  lotuliukas.gif



Jei gali, idek gal cia ta schemute, nes jauciu, kad daug kas noretu nusinert tokius. O jei negali, tai atsiusk ir man ania.aniuta@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 05 26, 13:42)
Nu cia tai geras  blink.gif
nu jau su tokiu tai neisdrysciau niekur iseit  lotuliukas.gif  tongue.gif  doh.gif

Man tai labai gražus biggrin.gif Turint gražią figūrą thumbup.gif , pasivelki stringiukus ir pirmyn į pliažą lotuliukas.gif Ne tik vyrams seilė tįstų , bet ir pavyduolės pažaliuotų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(alaniukomama @ 2006 06 01, 00:27)
Jei gali, idek gal cia ta schemute, nes jauciu, kad daug kas noretu nusinert tokius. O jei negali, tai atsiusk ir man ania.aniuta@gmail.com


žinoma, kad galiu, jau esu kažkur dėjusi senose užrakintose temose mirksiukas.gif čia mano albumo nuoruoda kurioje sudėjau ką radau ir schemutės bus 43, 44 pav. tad prašom nerti ir girtis savo darbeliais user posted image
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 06 01, 11:41)
žinoma, kad galiu, jau esu kažkur dėjusi senose užrakintose temose  mirksiukas.gif čia mano albumo nuoruoda kurioje sudėjau ką radau ir schemutės bus 43, 44 pav. tad prašom nerti ir girtis savo darbeliais user posted image



aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Labai labai aciu. As kaip tik prisipirkau ivairiausiu spalvu Iriso siulu, tai dabar bandysiu kurt apatinukus mirksiukas.gif Jei gerai iseis, tada pasigirsiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 06 01, 14:41)
žinoma, kad galiu, jau esu kažkur dėjusi senose užrakintose temose  mirksiukas.gif čia mano albumo nuoruoda kurioje sudėjau ką radau ir schemutės bus 43, 44 pav. tad prašom nerti ir girtis savo darbeliais user posted image



Čia tai superiškai atrodo apatiniai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles,
Norejau paklausti, ar imanoma butu nusimegzti virbalais maudymosi kostiumeli. Ar jis neissitampys, ar laikys forma. Gal yra kokie specialus siulai maudimukams megzti?
Dekoju uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Donny @ 2006 05 05, 23:39)
Neturiu aprasymo, tad papaisiau ant popieriaus schemute kaip as neriau. Tikiuosi bus aisku...
user posted image

Siaip labai paprasta: nuneri pynute (7 cm, mano atveju tai buvo 30 pynutes akiu. Neriau lininiais siulais, 1,5 nr vaseliu) ir neri po stulpeli su uzmetimu i kiekviena pynutes aki. I paskutine aki papildomai nuneri 2 stulpelius su uzmetimu, pynutes akis ir 2 stulpeliai su uzmetimu, toliau - kita puse pynutes po stulpeli su uzmetimu i kiekviena aki. Kai nuneri iki pynutes galo - apsisuki ir vel tas pats.


Galvoju pabandyti nerti pagal šią schemą. Tik man vis toks klausimas ramybės neduoda. blush2.gif
Čia parašyta, kad nerta lininiais siūlais, kokiais dar galima? Ar netrina užsidėjus ir pabuvus keletą valandų?
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 06 09, 15:13)
Galvoju pabandyti nerti pagal šią schemą. Tik man vis toks klausimas ramybės neduoda. blush2.gif
Čia parašyta, kad nerta lininiais siūlais, kokiais dar galima? Ar netrina užsidėjus ir pabuvus keletą valandų?

aš tai esu įsimylėjusi irisus wub.gif manau jie būtų thumbup.gif
Atsakyti