Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

Na, man tai labai grazus visi nerti bikini (tik tas super mini nelabai smile.gif ).

Niekad nesu bandzius nertu kelnaiciu, tad truputi skeptiska. As pati sau nusineriau virsutine dali, o del apatines tai nusprendziau nusipirkti bikinio kelnaites, apnerti krastelius ir prisiuti tokias pacias gelytes kaip ir prie virsutines dalies. Taigi bus pusiau nertas bikini smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image wub.gif
Atsakyti
mindira, koki grazu zalsva maudimuka imetei!!!! man toks turetu tikt-lieknutei ir maza krutine!!! kaip manot....
Atsakyti
Man tas žalias irgi nerealus. Įdomu kaip tokį viršų nusimegzti? Gal kokia schemutė kur yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2006 03 11, 15:52)

super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 05 01, 20:42)
Man tas žalias irgi nerealus. Įdomu kaip tokį viršų nusimegzti? Gal kokia schemutė kur yra?  4u.gif

Kiek aš įmatau, tai tas žalsvas yra pirktinis, o tik papuošimai nunerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2006 05 02, 17:21)
Kiek aš įmatau, tai tas žalsvas yra pirktinis, o tik papuošimai nunerti  g.gif

Taip ir yra, as cia ir idejau tam, kad parodyt, jog nebutina visa nerti, grazu yra ir ivairus papuosimai ax.gif vis kazkas originalaus thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 05 02, 19:28)
Taip ir yra, as cia ir idejau tam, kad parodyt, jog nebutina visa nerti, grazu yra ir ivairus papuosimai ax.gif vis kazkas originalaus  thumbup.gif  4u.gif

Šitą tai aš supratau, tik Miss_Lumholdt teiravosi shemutės bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Cia schemute tiems maudymukams mirksiukas.gif
Atsakyti
super maudymukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelyter: 02 gegužės 2006 - 23:35
man labai gražus tas vientisas baltas, Supergirl-gal kartais prie jo ir aprašymas yra??? Numegzčiau dukrytei paaugliukei. Būtų labai dailu. Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti