Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

user posted imageapr
user posted imageApr
user posted imageapr
user posted imageapr
user posted imageapr
Atsakyti
user posted imageapr
Atsakyti
user posted imageapr
Atsakyti
Man megzti/nerti mini-bikini gražu tik pažiūrėti smile.gif , kažkada turėjau tokį nerta, tai neduok dieve, tokios nepatogybės blink.gif Kai sušlampa, tai kažkokie šlapi kieti "gabaliukai" ant kūno lieka ir jie dar linkę smukti blink.gif

Kita vertus, gal reikia atitaikyti siūlus ar dar kokių gudrybių pritaikyti unsure.gif
Atsakyti
Man jie irgi grazu tik paziureti. Arba tokiu pasipuosus jau neiti maudytis tongue.gif
Atsakyti
yra tokia paprasta gudrybe - degintis su vienu maudymuku, maudytis su kitu biggrin.gif wink.gif ... Pati maciau pliaze viena tokia, kaip man tada pasirode, "fifocka" megalol.gif , kuri persirenginejo kokius 5-6 kartus. Alia kai dabar ramiau pamastau, tai ji labai protingai dare, kuj juroje maudytis patogiausia su istisiniu kostiumeliu, kad nepamestum kurios nors dalies biggrin.gif , o degintis - su atskiru, o jei dar su tokiu, kokiu cia parodyta thumbup.gif ...
Atsakyti
keli maudimai

taip nelabai patogu ,bet kaip grazu
Sese numezge savo dukrai ,tai ji visa vasara puikavosi biggrin.gif ,o drauges pavydejo tongue.gif dar papuose stikliukais dekorativiniais tikrai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražu, bet, manau, tiks arba mergaitėms, arba nešiojantiems A dydį megalol.gif
user posted imageapr
Atsakyti
Labai faini modeliukai, reikes ka nors pabandyti nusinerti.

O del siulu, tai praeitais metais maciau specialius siulus maudymosi kostiumeliams. Ir man atrodo ne tiek ir daug kainavo, tikrai ne daugiau nei maudymosi kostiumelis Gariunuose, ta prasme is tu pigesniu 30-50Lt. Bet net nemanau, kad ir tiek kainuos.

Tik tas schemas reiktu geriau pasistudijuoti, nes nesioju 2-3dydzius, tai nezinau kaip cia geriau nusinerus, kad nieko nepameciau. smile.gif

Gal kuri tokio dydzio jau mezge ir galetu pasidalinti patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 02 22, 17:49)

Tik tas schemas reiktu geriau pasistudijuoti, nes nesioju 2-3dydzius, tai nezinau kaip cia geriau nusinerus, kad nieko nepameciau. smile.gif

Gal kuri tokio dydzio jau mezge ir galetu pasidalinti patirtimi.


ni-a, nemazgiau dar, bet intensyviai ieskau tu spec. siulu, zodziu artimiausias mezginys planuose. rezultatu butinai pasigirsiu biggrin.gif (arba pasiguosiu mirksiukas.gif blush2.gif tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2005 02 23, 10:17)
ni-a, nemazgiau dar, bet intensyviai ieskau tu spec. siulu, zodziu artimiausias mezginys planuose. rezultatu butinai pasigirsiu  biggrin.gif  (arba pasiguosiu  mirksiukas.gif  blush2.gif  tongue.gif )



butu smagu, jei pranestum, kur tokiu siulu yra ax.gif
Atsakyti
ok, kai tik rasiu, visom paskelbsiu smile.gif
Atsakyti