Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

QUOTE(neringuutia @ 2009 02 18, 09:19)
daugeli daktaru stebina faktas,kas po pirmojo cezario,antraji vaikeli pagimdziau pati.tikiuosi,kad tokiu mamyciu yra ne viena 4u.gif   ir gal but mes padrasinsime kitas mamytes,kurios mano,kad po cezario tai jau tik tokiu budu gali ateiti kiti vaikuciai i si pasauli.

mano mamai pirmas CP antras natūralus gimdymas 4u.gif

aš pati atvirkščiai pirmas natūraliai , antras cezaris, jei kas leistų rinktis ir būtų trečias tik pati gimdyčiau 4u.gif , tai yra nesulyginami dalykai, čia aš kalbu apie tas kurios turi galimybę rinktis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 21 vasario 2009 - 01:04
Aš pati abu kartus gimdžiau pati, skirtumas toks, kad pirmą kartą plyšau, antrą - ne. Tai nerealus skirtumas. Po pirmo karto ilgai negalėjau normaliai judėti, sėdėti, o po antro - iš kart nuėjau į dušą po gimdymo, nusiprausiau, kitą dieną tiesiog laksčiau, o ne vaikščiojau. Aš gulėjau trečiam aukšte, vaikas - reanimacijoje pirmam, kas tris valandas nešiojau laiptais jam savo pienuką ir nejaučiau diskomforto. Norėjau pasakyti tiek, kad siuvimas vis tik gyja sunkiau nei kad viskas natūraliai.
Atsakyti
keiti,o ar leliuku svoris labai skirtingas buvo?Cia del tu plysimu bandau issiaiskint,tikiuosi,kad gal ir man pavyktu issisukti be siuvimo...na bet viliuosi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 02 21, 14:06)
keiti,o ar leliuku svoris labai skirtingas buvo?Cia del tu plysimu bandau issiaiskint,tikiuosi,kad gal ir man pavyktu issisukti be siuvimo...na bet viliuosi smile.gif  4u.gif

Svorio skirtumas nedidelis, mano vaikai maži, bet pas mane kita problema - labai siaura makštis, t.y. siauri gimdymo takai. Antrą kartą neplyšau tik dėl akušerės profesionalumo, ji įkišusi savo rankas suko mažiuką ir tempe audinius.
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2009 02 21, 02:51)
Aš pati abu kartus gimdžiau pati, skirtumas toks, kad pirmą kartą plyšau, antrą - ne. Tai nerealus skirtumas. Po pirmo karto ilgai negalėjau normaliai judėti, sėdėti, o po antro - iš kart nuėjau į dušą po gimdymo, nusiprausiau, kitą dieną tiesiog laksčiau, o ne vaikščiojau. Aš gulėjau trečiam aukšte, vaikas - reanimacijoje pirmam, kas tris valandas nešiojau laiptais jam savo pienuką ir nejaučiau diskomforto. Norėjau pasakyti tiek, kad siuvimas vis tik gyja sunkiau nei kad viskas natūraliai.


Jooo,kadangi mano mergytė buvo didelė ir mane kirpo ir aplamai labai sunkiai ją išstūmiau,,tai aš po natūralaus gimdymo fiziškai jaučiausi ne geriau nei po cezario,kelias dienas vos iki WC dašliauždavau,iš lovos negalėjau išlipti.Bet nesigailiu,kad gimdžiau pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Santa-I @ 2009 02 22, 14:29)
Jooo,kadangi mano mergytė buvo didelė ir mane kirpo ir aplamai labai sunkiai ją išstūmiau,,tai aš po natūralaus gimdymo fiziškai jaučiausi ne geriau nei po cezario,kelias dienas vos iki WC dašliauždavau,iš lovos negalėjau išlipti.Bet nesigailiu,kad gimdžiau pati smile.gif

Na, iš tiesų, tai kiekviena mama patiria skirtingus dalykus, negalima taip apibendrinti, kad va po cezario geriau, ar blogiau. Pirmo gimdymo metu turėjau didelių komplikacijų, tai puikiai žinau, ką reiškia blogai jaustis ir po natūralaus gimdymo.
Atsakyti
o aš manau, kad šiuo atveju yra svarbiausia ne didvyriškumas, ir kad paskui gerai/blogai jautiesi ir pan., o vistik saugumas - ir mamos, ir leliuko. ir vistik nėra labai saugu po pirmo CP antrą gimdyti natūraliai, ypač jei nedidelis laikas praėjęs. per stangas tikrai gali cp randas išsiskėsti... mano pirmas buvo CP (labai pergyvenau, tikrai jo nenorėjau), tai kai antrą kartą pastojau nė minties tokios neleido gydytojas turėti, kad būtų galima pačiai gimdyti. tiesiog man pasakė: jokiu būdu nerizikuosim, o kam? kad paskui savimi didžiuotis? o jei kažkas nepavyks? ar tikrai DIDŽIAVIMASIS vertas tokios kainos?aš didžiuojuosi, kad turiu du sveikus ir saugiai pasaulį išvydusius vaikiukus, ir man tai yra svarbiausias ir didžiausias džiaugsmas. ir visai save dėl to nelaikau kažkokia antraverte, kuri štai gal ir GALĖJO BANDYTI, bet vistik negimdė pati. per didelė, manau, yra galimos rizikos kaina. aš neagituoju cezario kaipo tokio, pirmą vaiką tikrai norėjau gimdyti pati ir labai gaila, kad tą progą likimas iš manęs atėmė. bet kaip jau buvo, taip, man visų aukščiausias prioritetas vistik yra SAUGUMAS. tik po to visos dvasinės savijautos ir fizinis komfortas, ar tuo labiau kiek ten dienų reikės ligoninėje prasivartyti.
Atsakyti
na,tiesa pasakius as taip pat buvau pastojus praejus pusmeciui po pirmojo cezario,man taip pat neleido nesioti leliuko ir net jokiu kalbu apie tai negalejo buti.bet ragindama gimdyti paciai,turiu galvoje tas mamytes,kurios neturi jokiu bedu,jokiuanomaliju,o cezari is anksto tik pastojusios uzsisako tik tam,kad nereiktu ''pervargti''gimdant pacioms.Zinoma,as visomis keturiomis uz sveikus ir laimingus vaikucius.Uz naturalu gimdyma,kai yra galimybe rinktis. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2009 02 22, 15:39)
o aš manau, kad šiuo atveju yra svarbiausia ne didvyriškumas, ir kad paskui gerai/blogai jautiesi ir pan., o vistik saugumas - ir mamos, ir leliuko. ir vistik nėra labai saugu po pirmo CP antrą gimdyti natūraliai, ypač jei nedidelis laikas praėjęs. per stangas tikrai gali cp randas išsiskėsti... mano pirmas buvo CP (labai pergyvenau, tikrai jo nenorėjau), tai kai antrą kartą pastojau nė minties tokios neleido gydytojas turėti, kad būtų galima pačiai gimdyti. tiesiog man pasakė: jokiu būdu nerizikuosim, o kam? kad paskui savimi didžiuotis? o jei kažkas nepavyks? ar tikrai DIDŽIAVIMASIS vertas tokios kainos?aš didžiuojuosi, kad turiu du sveikus ir saugiai pasaulį išvydusius vaikiukus, ir man tai yra svarbiausias ir didžiausias džiaugsmas. ir visai save dėl to nelaikau kažkokia antraverte, kuri štai gal ir GALĖJO BANDYTI, bet vistik negimdė pati. per didelė, manau, yra galimos rizikos kaina. aš neagituoju cezario kaipo tokio, pirmą vaiką tikrai norėjau gimdyti pati ir labai gaila, kad tą progą likimas iš manęs atėmė. bet kaip jau buvo, taip, man visų aukščiausias prioritetas vistik yra SAUGUMAS. tik po to visos dvasinės savijautos ir fizinis komfortas, ar tuo labiau kiek ten dienų reikės ligoninėje prasivartyti.



subrendusios protingos moters nuomone! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visai kitokia: 23 vasario 2009 - 13:21
Tai va as ir pirma vaikiuka gavau tik po cezario , teko iskenteti visa gimdyma o paskutine minute sake pjaunam. Su antru pastojau kai berniukui buvo 8 men ir man niekas nesake nenesioti jo ir nebuciau klausiusi juk pati pasiryzau taip greit pastot. Antra teko paciai pagimdyti nors ir labai norejau cezario, daktarai "isprievartavo". Kirpo siuvo buvo ilgas ir be proto sunkus gijimo menesis skausmingiausi pirmi santykiai su vyru ir pan. Dar ir dabar jauciu tuos randus sexo metu, nors jau 10 men. praejo. As daug geriau ir lengviau jauciausi po cezario gal ir daugiau vaiku noreciau jei nebutu buve taip baisu ir skausminga. Dabar jau stengiuosi sugotis kiek imanoma jau jei dievas duos netyciuka tai aborto tikrai nedarysiu, kas beliks.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2009 02 22, 15:32)
Na, iš tiesų, tai kiekviena mama patiria skirtingus dalykus, negalima taip apibendrinti, kad va po cezario geriau, ar blogiau. Pirmo gimdymo metu turėjau didelių komplikacijų, tai puikiai žinau, ką reiškia blogai jaustis ir po natūralaus gimdymo.


Tai aš ir neapibendrinu,o parašiau kaip buvo būtent man rolleyes.gif


QUOTE(Rucelie @ 2009 02 22, 15:39)
o aš manau, kad šiuo atveju yra svarbiausia ne didvyriškumas, ir kad paskui gerai/blogai jautiesi ir pan., o vistik saugumas - ir mamos, ir leliuko. ir vistik nėra labai saugu po pirmo CP antrą gimdyti natūraliai, ypač jei nedidelis laikas praėjęs. per stangas tikrai gali cp randas išsiskėsti... mano pirmas buvo CP (labai pergyvenau, tikrai jo nenorėjau), tai kai antrą kartą pastojau nė minties tokios neleido gydytojas turėti, kad būtų galima pačiai gimdyti. tiesiog man pasakė: jokiu būdu nerizikuosim, o kam? kad paskui savimi didžiuotis? o jei kažkas nepavyks? ar tikrai DIDŽIAVIMASIS vertas tokios kainos?aš didžiuojuosi, kad turiu du sveikus ir saugiai pasaulį išvydusius vaikiukus, ir man tai yra svarbiausias ir didžiausias džiaugsmas. ir visai save dėl to nelaikau kažkokia antraverte, kuri štai gal ir GALĖJO BANDYTI, bet vistik negimdė pati. per didelė, manau, yra galimos rizikos kaina. aš neagituoju cezario kaipo tokio, pirmą vaiką tikrai norėjau gimdyti pati ir labai gaila, kad tą progą likimas iš manęs atėmė. bet kaip jau buvo, taip, man visų aukščiausias prioritetas vistik yra SAUGUMAS. tik po to visos dvasinės savijautos ir fizinis komfortas, ar tuo labiau kiek ten dienų reikės ligoninėje prasivartyti.


O aš norėjau pagimdyti pati visai ne dėl to,kad jaustis didvyre,o būtent dėl to,kad manau,jog natūralus gimdymas vaikeliui yra geriau,dėl to,kad iš karto galėčiau būti kartu su juo,rūpintis,prižiūrėti,glausti,myluoti ir t.t.Aišku,jeigu gimdyti pačiai yra įmanoma ir saugu.Mano atveju tai buvo saugu,nes tarpas tarp gimdymų 10 metų,po pirmo CP pjūvis sugijo be komplikacijų,vaikelio padėtis gimdoj buvo taisyklinga,nėštumas praėjo sklandžiai-taigi kodėl nepabandžius pagimdyti pačiai? ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Santa-I @ 2009 02 24, 14:30)
Tai aš ir neapibendrinu,o parašiau kaip buvo būtent man rolleyes.gif
O aš norėjau pagimdyti pati visai ne dėl to,kad jaustis didvyre,o būtent dėl to,kad manau,jog natūralus gimdymas vaikeliui yra geriau,dėl to,kad iš karto galėčiau būti kartu su juo,rūpintis,prižiūrėti,glausti,myluoti ir t.t.Aišku,jeigu gimdyti pačiai yra įmanoma ir saugu.Mano atveju tai buvo saugu,nes tarpas tarp gimdymų 10 metų,po pirmo CP pjūvis sugijo be komplikacijų,vaikelio padėtis gimdoj buvo taisyklinga,nėštumas praėjo sklandžiai-taigi kodėl nepabandžius pagimdyti pačiai? ax.gif  smile.gif


Tavo atveju- butent taip ir turetu buti. Bet yra situaciju, kai po pirmo CP (istrigusi mergytes galvyte del per kieto kaulinio audinio), nespejus sugyti randui ir susitvarkyti gimdai, pastoji vel. Ir tada cezaris vel..
Atsakyti