Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 17, 19:35)
mamytes gal kas zinot ka nors apie magnetini rezonanca mum daktare siule  ir nezinom ar darytis? 4u.gif

Priklauso nuo to, kokiu tikslu buvo siūloma ir ką tikimasi "surasti".
Atsakyti
paziureti ar smegenyse viskas gerai sake gal tomografas neviska mato g.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 17, 20:00)
paziureti ar smegenyse viskas gerai sake gal tomografas neviska mato g.gif

Ko gero paprašyčiau gydytojos išsamiau paaiškinti, ko konkrečiai tikimasi iš MRT.Diagnostikos metodas pats savaime yra geras, jei yra aiškios indikacijos ir yra idėja, ko bus ieškoma.Jis parodo galvos smegenų struktūrinius pakitimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 17 sausio 2009 - 20:31
QUOTE(dange @ 2009 01 17, 21:30)
Ko gero paprašyčiau gydytojos išsamiau paaiškinti, ko konkrečiai tikimasi iš MRT.Diagnostikos metodas pats savaime yra geras, jei yra aiškios indikacijos ir yra idėja, ko bus ieškoma.Jis parodo galvos smegenų struktūrinius pakitimus.

mums dare magnetini rezonansa galvytes,tyrimas uztruko apie val.duoda vaikui narkoze,bet kazkaip greit atsigavo po jos mirksiukas.gif o mato jie ten viska,visas kraujagysles ,strukturas ir r pan.ivesk i google ir ismes tau paskaityti ka gali parodyti magnetas :mirksiukas:jis yra pats tiksliausias tyrimas is visu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaulis: 17 sausio 2009 - 20:49
aisku blink.gif o man sako kad per MRT nereikia narkozes as zinau ko jie iesko tik gal neparasiau tiksliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 17, 23:04)
aisku blink.gif  o man sako kad per MRT nereikia narkozes  as zinau ko jie iesko tik gal neparasiau tiksliai blush2.gif


pries naujus vaikui 10m dare si tyrima del galvos skausmu. nieko ten baisaus nera, leido man salia vaiko stoveti ir laikyti ji uz rankutes. vaikas didvyriskai istvere, svarbiausia man buvo neparodyti savo baimes, nes vaikas i mano veida visa laika ziurejo. yra toks keistas garsas, lyg uz sienos kaimynas greztu siena. vaikui buvo visai idomu...
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 17, 21:04)
aisku blink.gif  o man sako kad per MRT nereikia narkozes  as zinau ko jie iesko tik gal neparasiau tiksliai blush2.gif

Vaikas per mažas, kad išgulėtų ilgesnį laiką tyrimo metu nejudėdamas.Narkozė arba prislopinimas medikamentais- reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 01 17, 22:11)
Vaikas per mažas, kad išgulėtų ilgesnį laiką tyrimo metu nejudėdamas.Narkozė arba prislopinimas medikamentais- reikalingas.

as jau supratau kad reika cia kazko kad vaikas nesiblaskytu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(loretaval @ 2009 01 17, 22:11)
pries naujus vaikui 10m dare si tyrima del galvos skausmu. nieko ten baisaus nera, leido man salia vaiko stoveti ir laikyti ji uz rankutes. vaikas didvyriskai istvere, svarbiausia man buvo neparodyti savo baimes, nes vaikas i mano veida visa laika ziurejo. yra toks keistas garsas, lyg uz sienos kaimynas greztu siena. vaikui buvo visai idomu...

o ka jum poto MR PASAKE DAKTARAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2008 12 22, 13:53)
visiskai pasenusi informacija biggrin.gif Vilniuje yra minimum du - Santariskese, Lazdynu ligonineje, Klaipedoje man rodos yra net du. Kadangi man dare jau keleta kartu, tai garantuoju  blush2.gif

Vilniuje taip yra ir Medicinos diagnostikos centre.
Atsakyti
tyrimas parodo visa smegenu sandara t.y. ar nera kazkokiu nukrypimu, dariniu nereikalingu. kaip man aiskino, tai yra daug geresnis, saugesnis ir daugiau visko parodantis tyrimas, nei kompiuterine tomograma. (nuo kurios as atsisakiau, ir pasidarem mokama si tyrima.
Atsakyti
sveikutes, mums darys po pusantros sav. lbai nerimauju, nes maniske dar visai maziuke, zinau, kad duos piln narkoze, tai va del to labiausiai ir neramu, nes pats tyrimas, kaip zinau, nera pavojingas ar kenksmingas
Atsakyti
Man paciai asmeniskai dare magnetini rezonansa, tai reikejo guleti apie 20min, na vaikuciui tikrai tiek neisguleti ramiai schmoll.gif Na o del kenksmingumo, tai kenksminga aisku kazkiek, bet ne kompiuterine tomografija kuri net 400 kartu kenksmingesne uz rengena. Sekmes gobsiukas 4u.gif
Atsakyti