Įkraunama...
Įkraunama...

Magnetinis rezonansas

Mano 5 metų dukrytei siūlo atlikti magnetinio rezonanso galvos tyrimą , nes nerandam galvytės sukimosi priežasčių. Gal kam darė tą tyrimą, kaip vaikučiai jį perneša, ar migdo jo metu?
Atsakyti
QUOTE(rytė @ 2007 04 20, 23:06)
Mano 5 metų dukrytei siūlo atlikti magnetinio rezonanso galvos tyrimą , nes nerandam galvytės sukimosi priežasčių. Gal kam darė tą tyrimą, kaip vaikučiai jį perneša, ar migdo jo metu?

mano dukrai darė.jai tada 6mėn buvo, davė narkozę silpną, kad miegotų, nes ten reikia gulėti nejudant.
jei tavo pupa išbus kokį pusvalandį nejudėdama tada nemigdys, bet dažniausiai nerizikuoja, nes tyrimas brangus, kad nereikėtų perdarinėti.
šiaip girdėjau, kad leidžia ir mamai būti šalia tyrimo metu (man neleido), nes nėra ten jokių radiacijų, rentgenų ar pan.

nėra taip baisu ta narkozė, vaikas paskui pusdienį kokį būna mieguistesnis, o paskui viskas kaip buvę.
Atsakyti
Ačiū už atsakymą, kiek supratau, tyrimas trunka apie pusvalandį?
Atsakyti
QUOTE(rytė @ 2007 04 23, 23:38)
Ačiū už atsakymą, kiek supratau, tyrimas trunka apie pusvalandį?

na +/- gal valandą ten su visais pasiruošimais.
šiaip nėra baisus ir nėra skausmingas.
narkozę dideliem būna per kaukę pakvėpuoti duoda, kad nereikėtų badyti.

šiaip problema yra nebent tai, jei vaikas bijo uždarų patalpų.jei nemigdytų tai gali bijoti, nes tokian gi vamzdin įveža ;pats tas magnetas toks aparatas didelis.gali būti baugu.
Atsakyti
ko gero teks migdyti, nes turim ir tamsos, ir uždarų patalpų baimes.
Atsakyti
Sveikutes,
mano pypliukui irgi dare si tyrima, jam tada buvo 1,2menesiai. Dave nepilna narkoze ir tyrimas netruko ne pusvalandzio. Nuo ko tai priklauso - nezinau.
Manau, del sventos ramybes, pasidarykit ta tyrima, bus ramiau.
Linkiu sekmes 4u.gif
Atsakyti
Labas, mano sūnui 7,5 metų irgi darė, tai be narkozės - truko koki pusvalandį gal, paskui jis pasakojo, kad atsigulus i tokį aparatą apvalų įvežė ir tiek. šiaip jis pas mane jautrus pakankamai, bet nebijojo labai. manu, daug kas priklauso nuo aptarnaujancio personalo. mes buvom Grybo klinikoj, vilniuj, tai aptarnavimas ten labai malonus buvo..
sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(simcool @ 2007 04 26, 16:16)
Labas, mano sūnui 7,5 metų irgi darė, tai be narkozės - truko koki pusvalandį gal, paskui jis pasakojo, kad atsigulus i tokį aparatą apvalų įvežė ir tiek. šiaip jis pas mane jautrus pakankamai, bet nebijojo labai. manu, daug kas priklauso nuo aptarnaujancio personalo. mes buvom Grybo klinikoj, vilniuj, tai aptarnavimas ten labai malonus buvo..
sėkmės.


Labule,o kas ir kodel jumis siunte to magneto daryt?nes mes buvom Grybo gatvej pas okuliste,tai sake teks eiti pas neuropatologe,o ji greiciausiai skirs ta magneta g.gif tiesa,ar reikia siuntimo magnetui,nes zinau,kad kompensuoja g.gif kiek jums kainavo? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. Gal kas žinote, kur Klaipėdoje daromas magnetinis rezonansas. Skambinau į Apskrities ligoninę- sakė aparatas dar neveikia, o reikėtų skubiai. Nors šis forumas jau senokai „bekalbėjęs", bet gal kas turi informacijos apie šį tyrimą? Kompiuteriniu tomografu nenoriu daryti, ne didellė apšvita.
Atsakyti
kai mums turėjo daryti magnetinį rezonansą tai sakė kad yra tik du aparatai lietuvoje Kaune ir Klaipėdoje. ax.gif na bet gal mano informacija pasenusi. blink.gif , nes tai buvop prieš pusantrų metų doh.gif
Atsakyti
visiskai pasenusi informacija biggrin.gif Vilniuje yra minimum du - Santariskese, Lazdynu ligonineje, Klaipedoje man rodos yra net du. Kadangi man dare jau keleta kartu, tai garantuoju blush2.gif
Atsakyti
mamytes gal kas zinot ka nors apie magnetini rezonanca mum daktare siule ir nezinom ar darytis? 4u.gif
Atsakyti