Įkraunama...
Įkraunama...

Kiekvieną kartą reikia prisijungti iš naujo

Kaip čia yra, kad besinaudodama dviem asmeniniais kompiuteriais (darbiniu ir naminiu) viename galiu atsijungti,o prisijundama įvedu slaptažodį, kitame aš esu nuolat prisijungusi, net jeigu išeidama "atsijungiu". Tai kaip yra iš tiesų, ar kitiems rodo, kad aš prisijungusi, ar atvirkščiai? Kaip rodo kitiems mano būseną, jeigu aš tik išjungiu kompiuterį, bet neišsijungiu iš forumo? Tikiuosi, kad klausimus išdėsčiau suprantamai. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vestuke @ 2011 07 19, 14:14)
Kaip rodo kitiems mano būseną, jeigu aš tik išjungiu kompiuterį, bet neišsijungiu iš forumo?

Turėtų rodyti, kad nesat prisijungusi.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 07 19, 13:52)
Turėtų rodyti, kad nesat prisijungusi.


Dėkinga.
Tai dar vienas klausimas, ar nėra pavojinga tiktai išjungti kompiuterį, neatsijungiant iš forumo? Turiu galvoje dėl visokių duomenų ar slaptažodžio vagysčių ar pan., žodžiu dėl vidinių forumo pavojų. Mano PC naudojuosi tik aš viena.
Atsakyti
QUOTE(vestuke @ 2011 07 19, 15:24)
ar nėra pavojinga tiktai išjungti kompiuterį, neatsijungiant iš forumo? Turiu galvoje dėl visokių  duomenų ar slaptažodžio vagysčių ar pan., žodžiu dėl vidinių forumo pavojų.  Mano PC  naudojuosi tik aš viena.

Bent aš namie, išjungdama komp'ą, neatsijungiu. Kitas reikalas darbe smile.gif
Atsakyti
...as savo namu kompiuteryje neatsijungineju niekur, ir visur uztvirtinu, kad atsimintu mano slaptazodi, o jau bibliotekose kruopsciai pertikrinu, ar visur atsijungiau... ax.gif
Atsakyti