Įkraunama...
Įkraunama...

Kiekvieną kartą reikia prisijungti iš naujo

pas mane ant "sausainiukų" varnelė buvo uždėta. tai kaži kodėl mane išmetinėja g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 05 10, 19:18)
pas mane ant "sausainiukų" varnelė buvo uždėta. tai kaži kodėl mane išmetinėja  g.gif

Gali ir taip būt, kad kai įvedinėjai savo nick'ą ir pass, buvo iššokusi lentelė ir klausė, ar nori, kad atsimintų tavo pass: taip, ne šiuo metu, niekada (nu kažkas panašaus rolleyes.gif ). Jei paspaudei niekada, tai ir neišsaugojo tavo nick'o ir pass mirksiukas.gif

Kaip pvz įkeliu iš Operos metamą lentelę:


user posted image
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti, ar galima neatsijungti? Aš galvojau, kad būdama nuolat prisijungusi, apkraunu serverį, todėl atsijungiu. Jei galima neatsijungti, tai gerai. Dar norėjau paklausti, kaip iš karto grįžti į pagrindinį puslapį, jei pvz. temoj perverti kokius 6 psl. Aš kompiuterio profanė blush2.gif , tai spaudinėju vis atgal, kol grįžtu į pagrindinį. Gal galit patarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2006 06 22, 21:31)
kaip iš karto grįžti į pagrindinį puslapį, jei pvz. temoj perverti kokius 6 psl. Aš kompiuterio profanė blush2.gif , tai spaudinėju vis atgal, kol grįžtu į pagrindinį. Gal galit patarti 4u.gif

kiekvienos temos viršuj (kairėj pusėj) yra kažkas tokio (priklausomai nuo temos). Pvz. šios temos viršuj yra taip:

Supermamų klubas > Bendras > Dažniausiai užduodami klausimai

Spustelk ant Supermamų klubas ir atsirasi pradiniame forumo puslapyje...jei to klausi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 05 11, 11:31)
Gali  ir taip būt, kad kai įvedinėjai savo nick'ą ir pass, buvo iššokusi lentelė ir klausė, ar nori, kad atsimintų tavo pass: taip, ne šiuo metu, niekada (nu kažkas panašaus rolleyes.gif ). Jei paspaudei niekada, tai ir neišsaugojo tavo nick'o ir pass  mirksiukas.gif

Kaip pvz įkeliu iš Operos metamą lentelę:


user posted image

O jei paspaudžiau kad noriu kad atsimintų ,o dabar nebenoriu - ką tada daryt?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2008 07 01, 22:53)
O jei paspaudžiau kad noriu kad atsimintų ,o dabar nebenoriu - ką tada daryt?

Ištrini visus cookies, apie tai yra atskira tema.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 07 02, 09:04)
Ištrini visus cookies, apie tai yra atskira tema.

Ten ne mano kompiuteris, aš net neprisėdu dabar prie jo. Net nepamenu ar spaudžiau kad mane atsimintų ar ten tie sausainėliai buvo užaktyvinti, bet nuėjau kartą - žiū jungia automaiškai blink.gif . Tai ką dabar ir jungs g.gif .
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2008 07 11, 14:00)
Ten ne mano kompiuteris, aš net neprisėdu dabar prie jo. Net nepamenu ar spaudžiau kad mane atsimintų ar ten tie sausainėliai buvo užaktyvinti, bet nuėjau kartą - žiū jungia automaiškai blink.gif . Tai ką dabar ir jungs g.gif .

Jungs user posted image Reiktų eit į Options ir ten pratrint... Bet perspėju, kad išsitrins ir visi tos naršyklės sausainėliai cool.gif

Siūlau pasikeist slaptažodį.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 07 14, 10:57)
Jungs user posted image Reiktų eit į Options ir ten pratrint... Bet perspėju, kad išsitrins ir visi tos naršyklės sausainėliai  cool.gif

Siūlau pasikeist slaptažodį.



Jau pasikeičiau, bet nesu tikra kad jie priėjimo nebeturi unsure.gif , kai bus proga pasitikrinsiu 4u.gif . Ačiu už info smile.gif .
Atsakyti
Sveiki ir aš susidūriau su šia problema.Kiekvieną kartą reikia prisijungti.Bandžiau viską kas parašyta šioje temoje ir šnipštas gaunasi.Gal galit padėti?Ačiū.
Atsakyti
Sveikos mamos ir kt., aš žalia naujokė 4u.gif , prisijungiau ir niekaip nesugebu atsijungti, kai tik įsijungiu kompą, esu aktyvi forumietė. SOS - kaip atsijungti, niekus nematau šio mygtuko. Iki blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BlikBlik @ 2010 11 25, 22:34)
kaip atsijungti, niekus nematau šio mygtuko

Jis yra prie nick'o:
user posted image
Atsakyti