Įkraunama...
Įkraunama...

Kiekvieną kartą reikia prisijungti iš naujo

QUOTE(Marmelada @ 2005 06 25, 10:35)
as noreciau pasidaryti SM pirmuoju puslapiu blush2.gif

O aš SM ikoną ant desktopo užsidėjau rolleyes.gif Ir niekada išjungdama kompą neatsijungiu schmoll.gif Atsikeliu ryte - Čiki-čiki su pele ir bendrauju mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkaip visą dieną kiek kartų bandžiau įeiti, vis reikalaudavo prisiregistruoti. O prisiregistravus perėjus iš vienos temos į kitą vėl mane išmesdavo, ir vėl reikėdavo prisiregistruoti. Galų gale kažkaip per parankinius pavyko įtraukti forumą, ir prisiregistruoti nereikia smile.gif bet kodėl rašo, kad paskutinį kartą forume buvau 19 dieną, jei jau šiandien neskaitant visos savaitės) kokių 10 kartų registravausi, ir net žinutes rašiau g.gif Ir iš pašto kai įeinu į forumą, per užsakytas temas, priima kaip svečią schmoll.gif Anksčiau viskas buvo thumbup.gif Kur ieškoti problemos?
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2005 06 25, 09:47)
O aš SM ikoną ant desktopo  užsidėjau rolleyes.gif Ir niekada išjungdama kompą neatsijungiu schmoll.gif  Atsikeliu ryte - Čiki-čiki su pele ir bendrauju mirksiukas.gif

ir ikona iskelta ant desktopo,ir i favoritus ikeltas adresas nepadeda schmoll.gif verysad.gif o iseidama irgi niekada neatsijungiu...nezinau tiksliai,galbut cia visai ne forumo kalte...na prasau patarkit kur ieskoti problemos,nes lau laaaabai nusibodo kaskart prisijunginet is naujo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmelada @ 2005 06 29, 00:38)
ir ikona iskelta ant desktopo,ir i favoritus ikeltas adresas nepadeda schmoll.gif  verysad.gif o iseidama irgi niekada neatsijungiu...nezinau tiksliai,galbut cia visai ne forumo kalte...na prasau patarkit kur ieskoti problemos,nes lau laaaabai nusibodo kaskart prisijunginet is naujo verysad.gif

Ar, kai tu registruojiesi, po klausimu „Atsiminti mane?“ yra varnelė? Jei ne, uždėk, jei taip, tai problema turbūt tikrai ne forume g.gif
Atsakyti
Ir varnelė uždėta schmoll.gif O jei tai ir priblema kompiuteryje, ar gali taip būti, kad belandžiojant forumu perėjus į kitą puslapį, pasidarai vėl svečiu g.gif

Manes ir per parankinius neatpažįsta cry.gif pasidžiaugiau vieną dieną sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 06 29, 07:42)
Ar, kai tu registruojiesi, po klausimu „Atsiminti mane?“ yra varnelė? Jei ne, uždėk, jei taip, tai problema turbūt tikrai ne forume g.gif

varnele visada uzsidedu
Atsakyti
problema issisprende automatiskai biggrin.gif pakeiciau interneto tiekeja biggrin.gif zinoma,ne del to,as jau seniai tai planavau...na ir kai pagaliau pakeiciau tinkla-ziuriu kad ir situ problemu neliko blush2.gif o siaip tai problema TIKRAI TIKRAI nebuvo forume,nes ir kituose forumuose atsitikdavo tas pats smile.gif tad jus pabandykit paprasyti pagalbos kompiuterisciu temoje mirksiukas.gif gal ten bus daugiau nusimananciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmelada: 01 liepos 2005 - 18:49
Man irgi anksčiau viskas gerai buvo,o dabar kaskart reikia prisijungti,kame bėdos nesuprantu verysad.gif g.gif
Atsakyti
Kiekviena karta kai isijungiu supermama.lt manes prašo prisiregistruoti, visada padedu varnele prie "prisiminti mane", mane netgi išmeta iš vartotoju kai noriu pereiti i kita puslapį g.gif gal galit kas nors padėti? Pasikeičiau slaptažodį, bet vistiek tai nieko nepadėjo g.gif
Atsakyti
Gal perinstaliavai windows'ą arba pakeitai/apgreidinai antivirusinę programą ar ugniasienę?.... Matyt, tavo kompas nepriima "sausainėlių" (cookies).


Internet Explorer

Atsidarius IE, paspaudi Tools => Internet Options
user posted image

Spaudžiat Privacy. Pasirenkat Default ir nustatot Accept All Cookies
user posted image



Netscape

Spaudžiat ant Edit => Preferences, pasirenkat Privacy & Security =>Cookies. Pažymėkite Accept all cookies ir paspauskite OK.


Opera

Spaudžiat ant Tools => Preferences
user posted image

Pasirenkat Advanced. Kairėj susiraskit ir pažymėkit Cookies , pasirenkat Accept all cookies, spaudžiat OK.
user posted image



Mozilla Firefox

Tools => Options...
user posted image

Spaudžiat ant Privacy ir uždedat varnelę ant Allow sites to set Cookies. Spaudžiat OK
user posted image
Atsakyti
pagaliau ir aš namie galėsiu susitvarkyti tuos "sausainėlius" biggrin.gif bo jau taip užknisa tas išmetimas iš vartotojų doh.gif
Atsakyti
Labai aciu uz pagalba 4u.gif net nereikejo visu nuorodu praeiti, pasirodo supermama.lt neaiskiu keliu pateko i blokuojamu puslapiu sarasiuka g.gif
Atsakyti