Įkraunama...
Įkraunama...

Kiekvieną kartą reikia prisijungti iš naujo

Dabar kai eini per .lt/forumas dingo www. bet prijungia is karto normaliai
Atsakyti
Puiku thumbup.gif Jau viskas ok. Tik kad as lankiausi 22 d. taip ir liko, bet svarbu, kad loginetis pastoviai nebereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lona: 29 gruodžio 2004 - 12:27
Galbūt be jūsų dar kas nors naudojasi kompu? Galbūt pačios neatidžiai skaitėte kompo išmetamus pranešimus.
Pas mane irgi yra 3 naršyklės. Po to, kai buvo pereita į naują forumo versiją besijungiant visos naršyklės prašė (visada prašo pirmaą kartą loginantis) įvesti vardą ir slaptažodį, paskui visos naršyklės perklausia, ar įsidėmėti slaptažodį. Nedavus komandos slaptažodį įsidėmėti, jūsų niekada ir neatpažins.

Kaip tai įveikti, jei nepadeda ankstesnis mano aprašymas, deja, padėti negaliu neturėdama jūsų kompo prieš akis smile.gif Gal skaitykite naršyklių helpus...Nors aš dažniausiai kankinu vyrą biggrin.gif

P.S. tik dabar pamačiau Supermamos žinutę - super smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 29 gruodžio 2004 - 12:35
viskas thumbup.gif ,jau atpazista biggrin.gif
Atsakyti
"Forume aktyvuotas pasikartojančių duomenų draudimas, Prašome palaukti mažiausiai 30 sekundžių"
Ką tai reiškia?
Atsakyti
Pas mane irgi sustvarkė viskas su prisijungimo problema, bet atsirado kita - neberodo lietuviško šrifto, o vietoje lietuviškų raidžių matau kringelius. Kaip tai atstatyti? Dabar pastovisi kiekvienam puslapiui turiu rinktis su dešiniu pelės klavišu Encoding->Baltic (Windows) nustatymą ir tik tuomet pasikeičia į lietuvišką šriftą. Gal tai per forumo nustatymus galima pakeisti?
Atsakyti
Pas mane irgi susitvarke thumbup.gif Aciu SuperMama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2004 12 29, 20:40)
Pas mane irgi sustvarkė viskas su prisijungimo problema, bet atsirado kita - neberodo lietuviško šrifto, o vietoje lietuviškų raidžių matau kringelius. Kaip tai atstatyti? Dabar pastovisi kiekvienam puslapiui turiu rinktis su dešiniu pelės klavišu Encoding->Baltic (Windows) nustatymą ir tik tuomet pasikeičia į lietuvišką šriftą. Gal tai per forumo nustatymus galima pakeisti?


pakeičiau, pažiūrėk ar dabar gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2004 12 29, 19:10)
"Forume aktyvuotas pasikartojančių duomenų draudimas, Prašome palaukti mažiausiai 30 sekundžių"
Ką tai reiškia?

gali buti kad paspaudei mygtuka atsakyti du kartus, t.y. bandei du kartus trumpiau nei per 30 sek. issiusti ta pacia zinute
Atsakyti
Gali būti, aišku dabar, ačiū smile.gif
Atsakyti
o pas mane vel ta problema atsirado verysad.gif visalaik reikia logintis is naujo sad.gif perskaiciau visa tema ir padariau viska kaip saket.negi vienintele iseitis-isideti i favoritus?as noreciau pasidaryti SM pirmuoju puslapiu blush2.gif
Atsakyti
na va,pabadziau SM ideti i favoritus,bet ir tai nepadejo schmoll.gif
Atsakyti