Įkraunama...
Įkraunama...

Kiekvieną kartą reikia prisijungti iš naujo

Sveikos, as irgi turiu analogiska problema- reikia prisijungineti kiekviena karta ateinant. Nervija nerealiai. Padariau viska, ka rekomendavo kitoj temoj supermama : a) ieinu per supermama.lt/forumas 2) istryniau slapukus
Vistiek snipstas. Padekite prasau
Atsakyti
Jeigu naudojate Internet Explorerį, nueikite į Tools, paskui Internet Options, paskui Content. Ten yra AutoComplete mygtukas. Paspaudus jį iššoka pasirinkimai. Visur turi būti uždėtos varnelės.
Atsakyti
Ir pas mane šiandien atsirado ši problema. Kiekvieną kartą reikia prisijungt
Atsakyti
O as atrodo issprendziau sita problema . Kai surenku adresa www.supermama.lt/forumas , tai atsidarius forumo langui adresas kazkodel buna pasikeites i www.supermama.com/forumas . Tai as pataisiau adresa - vietoj com irasiau lt , tada jau viskas gerai smile.gif forumas , mane atpazino , tada isivedziau ta psl i savo explorer'io favoritus , o per cia einant mane atpazino thumbup.gif clap.gif . Tikiuosi viskas bus gerai smile.gif . Slapukus buvau istrynus .

Tai va jeigu trumpai tai- kai rasau adresa - jis pasikeicia automatiskai i com ir manes neatpazista sad.gif , o jeigu einu per favoritus tai viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Visalaik rasau lt, nieko nekeicia. Narsyklej viska padariau kaip Daiva rase, nieks nesikeicia, kiekviena kart tenka logintis is naujo.
Atsakyti
Nemanau, kad cia narsykles problema wink_3.gif
Nes nei su viena narsykle (ju turiu 3) manes forumas neatpazista - kiekviena karta reikia logintis is naujo - tai niekada pries tai nebudavo ohmy.gif
Atsakyti
Ir logintis reikia, ir pas mane užstrigo, kad aš lankiausi 22 d. 15:30. Nors ir vakar ir šiandien aš čia smile.gif
Atsakyti
tikrai ne narsykliu ir kompu problema. as per tris skirtingus kompus jungiuosi ir visur ta pati beda pasidare po kuciu mazdaug. nebepazista. kai tik pakeite forumo versija, irgi nepazino, bet paskui labai greit SuperMama sutvarke, o dabar vel atsirado ta pati beda.
Atsakyti
Pas mane irgi pasikeite po kaledu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2004 12 29, 00:01)
forumas , mane atpazino , tada isivedziau ta psl i savo explorer'io favoritus , o per cia einant mane atpazino  thumbup.gif  clap.gif


Tikrai, taip atpazista thumbup.gif
Ta va, reikia prisijungti ir tada isivesti i explorerio favoritus wink_3.gif Tada per ten einant atpazista smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 29 gruodžio 2004 - 10:47
QUOTE(Martyna @ 2004 12 29, 10:46)
Tikrai, taip atpazista  thumbup.gif
Ta va, reikia prisijungti ir tada isivesti i explorerio favoritus  wink_3.gif  Tada per ten einant atpazista  smile.gif


mane irgi taip atpažino, tik va bėda (musiet išpindėjimas biggrin.gif ), aš buvau pasidarius kad pirmas atidarytas interneto psl būtų supermamos, o dabar reikės į favoritus lįsti sad.gif
Atsakyti
Pabandykite dabar užeiti per pirmą puslapį smile.gif

radau kame priežastis buvo tongue.gif


Atsakyti