Įkraunama...
Įkraunama...

Kiekvieną kartą reikia prisijungti iš naujo

Reikalas toks:
1) neveikia funkcija, ta kur padaro, kad kiekvieną kartą nereiktų logintis, t.y. kai įeinu į forumą, man kiekvieną kartą reikia iš naujo logintis, nors varna uždėta.
2) kai įsiloginu man rodo, paskutinį kartą jūs lankėtės 12.22, kai aš tikrai lankiausi 12.27 ir šiandien, žodžiu kodėl taip yra?
Atsakyti
atidaryk forumą, kad būtų adresas www.supermama.lt/forumas
prisijunk ir visada eik tik per šį adresą.

Taip visa laika atidarau, bet vistiek kiekviena karta praso prisijugti svety blink.gif
Atsakyti
aha, aš irgi taip darau - einu iš karto į forumą, bet ir ten reikia prisijungti. o be to viskas buvo gerai po forumo pertvarkymo, bet va kai per kūčias ar preiš jas vėl neveikė forumas, tai ir pasidariau po jo svetys sad.gif
Atsakyti
Pabandyk dar paspausti forumo apacioje "Ištrinti visus forumų slapukus" wink.gif O tada ir vel prisijunk.
Atsakyti
QUOTE(viksrelis @ 2004 12 28, 15:13)
Pabandyk dar paspausti forumo apacioje "Ištrinti visus forumų slapukus" wink.gif O tada ir vel prisijunk.

as kai paspaudziu 'istrinti visus forumu slapukus' tai nereikia logintis, bet vel kai ateini kita karta vel praso prijungti.
Atsakyti
QUOTE(rasukas @ 2004 12 28, 15:17)
as kai paspaudziu 'istrinti visus forumu slapukus' tai nereikia logintis, bet vel kai ateini kita karta vel praso prijungti.


Man irgi nepadeda nei slapuku trynimas, nei visu temu, kaip skaitytu, zymejimas. Rodo, kad paskutini karta buvau 21 d. ir nors tu ka.
Atsakyti
O man dar geriau mad.gif kiekviena karta reikia prisijungti ir kartais pareishkia kad tokio nario nera blink.gif Ka daryti, kad kiekviena karta nesijungti, einu per SM.lt/forumas , slapukus ishtriniau.
Atsakyti
QUOTE(viksrelis @ 2004 12 28, 15:13)
Pabandyk dar paspausti forumo apacioje "Ištrinti visus forumų slapukus" wink.gif O tada ir vel prisijunk.

pažymėjau kad mane prisimintų, tai įsijungus SM, mane sutinka kaip svečią, o kai pilnai pasikrauna psl, tai mano nikas ir slaptažodis pats iššoka, tada reikia prisijungti. o kai ištryniau visus slapukus - niekas nepasikeitė: esu sutinkama kaip svetys sad.gif
Atsakyti
pasistengsiu išsiaiškinti ką čia reikia daryti.
Sunkiausia, kad aš pati tokių problemų neturiu, todėl negaliu atgaminti jas ir pabandyti sutvarkyti iš kompo ar naršyklės pusės.
Kadangi daug kas šių problemų neturi, manau problema yra būtent susijusi kažkaip su jūsų kompiuteriu ar naršykle, tik tiksliau negaliu pasakyti kur ieškoti sprendimo.
Atsakyti
bet kaip gali būti problema su mano kompiuteriu, jei iki forumo pakeitimo viskas buvo gerai g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad merginoms reikia susitvarkyti savo kompuose naršyklės parametrus - forumas čia ne prie ko.
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2004 12 28, 20:17)
bet kaip gali būti problema su mano kompiuteriu, jei iki forumo pakeitimo viskas buvo gerai  g.gif

man irgi po forumo pakeitimo taip atsitiko.
Atsakyti