Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites streikuoja

QUOTE(misskiss @ 2011 01 27, 12:43)
kas čia nutiko, kad "favorites" nebeatsidaro?  g.gif  tiek temu  buvau prisidejusi ir va nebatidaro jau kelinta diena.... o ir šiaip nebeleidžia naujų temų į "favorites" įdėti...

Apvalkalo nekeitėt?
Atsakyti
doh.gif ačiū labai! netyčia matyt... niekaip nebūčiau atsipaisčius smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti

Laba diena 4u.gif nesuprantu ar man vienai neatidarineja favorite temu, ar cia supermama.lt stringa. ar pas mane kazkas pasidare ?Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2011 02 13, 18:35)
ar man vienai neatidarineja favorite temu, ar cia supermama.lt stringa. ar pas mane kazkas pasidare ?

Apvalkalą turbūt keitėt?
Atsakyti
Sveiki,

man jau visa savaite neatidaro favorites is viso, ijungus tuscias langas ir tiek... kas cia nutiko?? Jokiu nustatymu nekeiciau niekur ir anksciau tokiu problemu nebuvo.... gal ka galite patarti, ka dabar daryti??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2011 06 04, 22:36)
man jau visa savaite neatidaro favorites is viso, ijungus tuscias langas ir tiek... kas cia nutiko??

Žr. čia.
Atsakyti
laba,
iskilo ir man snd toks lausimelis blush2.gif
man neina ieiti i favoritus g.gif
visas temas seip galiu lankyti,eiti per foruma,jokiu bedu.tik per favoritus nieko nematau g.gif balta lapa tik g.gif

aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 06 29, 09:53)
man neina ieiti i favoritus  g.gif
visas temas seip galiu lankyti,eiti per foruma,jokiu bedu.tik per favoritus nieko nematau g.gif balta lapa tik g.gif

Kartais nesat pasikeitusi apvalkalo iš SuperMama į kokį kitą?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 29, 09:50)
Kartais nesat pasikeitusi apvalkalo iš SuperMama į kokį kitą?


aha,buvau blush2.gif pastebejau db kad tikrai del to doh.gif aciu....
tenka rinktis(arba reklama nemokama ir gausi,arba favoritai lotuliukas.gif )
Atsakyti
Na vel ta pati problema... jau protinga, pasirinkau Supermamu standartini apvalkala... bet ta nelaiminga Belvita nedingsta! Viena karta pasikeite, viskas buvo ok, bet po 10 min vel atsirado Belvita ir jau 10 min neiseina apvalkalo pakeisti... HELP! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2011 07 13, 16:06)
Viena karta pasikeite, viskas buvo ok, bet po 10 min vel atsirado Belvita ir jau 10 min neiseina apvalkalo pakeisti... HELP! unsure.gif

Galbūt čia kokie interneto trikdžiai? g.gif Pažiūrėkit, ar kitoje naršyklėje taip pat darosi?
Atsakyti
Kazkodel neleidzia ieiti i Favorites, ir taip jau koki menesi g.gif
Atsakyti