Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites streikuoja

Laba diena, jau geros dvi savaites man neatidaro favoritu verysad.gif i SM leidzia ieiti, bet norint rasti temuke reikia eiti ieskoti aplinkiniais keliais.
KAi spaudziu favoritus meta balta langa ir apacioje raso dokumentas ikeltas. o nerodo nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE
Pabandykite tiesiog atnaujint puslapį (refresh).


Arba:
QUOTE
Forumo pirmo puslapio apačioje rasite:
user posted image
Pasirinkite apvalkalas - Supermama, kalba - lietuvių.


Arba:
QUOTE
Gali būti ir dėl interneto sulėtėjimo ar streikavimo

Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 05, 20:21)
Arba:
Arba:

Labai aciu, pagelbejo antras variantas thumbup.gif
Atsakyti
Padėkit, pas mane irgi favorites neveikia.
Uzdedu aš tą varnelę tame apvalkale ant Supermamos, ale tik paspaudžiu, kad kitą puslapį atverstų, jis ir vėl man ant Greitai (import) nusimuša.
Ir smailikai neveikia...
Atsakyti
Sita tema Kepam duonele pacios, savo rankomis ir meile esu isidejusi i favorites, anksciau kai atsidarydavau, rodydavo pirma dar neskaityta zinute, o dabar (konkreciai sia tema) rodo is vis paskutine paskelbta. Su kitomis favorites temomis viskas gerai, konkreciai sita "grybauja". Apvalkalas Supermama, kalba lietuviu. Kaip padaryti, kad vel rodytu pirma dar neskaityta zinute?
Atsakyti
Sveiki net nezinau kur kreiptis, jau kokias keturias dienas neatidaro Favoriciu lapo, ismeta grynai balta lapa. Taip pat negaliu idet nauju temu i Favorites taip pat ismeta balta ekrana ir viskas. Galvojau gal su kompu kas negerai ir prisiregistravau net nauju vardu, tai su nauju viskas gerai leidzia viska idet. Nieko nesuprantu, atrodo nieko neprisidirbau biggrin.gif bet kazko ignoruoja mane SMas . Tai sakau gal zinot jus kame reikalas g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama bum @ 2010 06 05, 18:25)
Sveiki net nezinau kur kreiptis, jau kokias keturias dienas neatidaro Favoriciu lapo, ismeta grynai balta lapa. Taip pat negaliu idet nauju temu i Favorites taip pat ismeta balta ekrana ir viskas. Galvojau gal su kompu kas negerai ir prisiregistravau net nauju vardu, tai su nauju viskas gerai leidzia viska idet. Nieko nesuprantu, atrodo nieko neprisidirbau  biggrin.gif  bet kazko ignoruoja mane SMas . Tai sakau gal zinot jus kame reikalas  g.gif  ax.gif

koks pas jus apvalkalas?
ar visuose skyreliuose baltas lapas?
jei apvalkalas ne Supermama, tuomet Favorites nerodo.
bendram forume, pačioj pačioj apačioj ieškokite:
user posted image
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Pagaliau tikriausiai cia mano sunutis bus pridirbes ka nors biggrin.gif dar karteli aciu viskas susitvarke 4u.gif
Atsakyti
Kodėl" Naujos žinutės Jūsų Favorites temose" yra ne tik naujos, bet ir visos senos... jau kokį mėn. .. Nervina, kai reikia ieškoti naujų parašymų......
Gal yra kokie nors nustatymai?
Ar ką paspausti reikia, kad senos temos dingtu?
Jos turėtų nusikelti į "Jūsų Favorite temose naujų žinučių nėra"... o dabar visos lieka... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 09 19, 12:15)
Ar ką paspausti reikia, kad senos temos dingtu?

Kokias temas turit omeny?
QUOTE(Krisanta @ 2010 09 19, 12:15)
Kodėl" Naujos žinutės Jūsų Favorites temose" yra ne tik naujos, bet ir visos senos... jau kokį mėn. ..

Nelabai supratau unsure.gif: naujos ar senos?
Atsakyti
Kaip čia paaiškinti... g.gif
Yra Favorite temos, tada jos skirstosi į "Naujos žinutės Jūsų Favorites temose" ir "Jūsų Favorite temose naujų žinučių nėra"....
Ir ten kur turi būti vien tik temos kuriose naujai parašytos žinutės ("Naujos žinutės Jūsų Favorites temose) yra ir temos, kuriose N laiko niekas nerašė... Jos nusikeldavo į tą dalį "Jūsų Favorite temose naujų žinučių nėra", bet nenusikelia....

Yra tokia makalynė.... 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, - kas čia nutiko, kad "favorites" nebeatsidaro? g.gif tiek temu buvau prisidejusi ir va nebatidaro jau kelinta diena.... o ir šiaip nebeleidžia naujų temų į "favorites" įdėti... schmoll.gif
Atsakyti