Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites streikuoja

Tikrai vis dar neveikia Favorites verysad.gif ir internetas pas mane geras, ir vyras kompiuteristas "pastrointas" biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(emanacija @ 2007 05 15, 13:40)
Tikrai vis dar neveikia Favorites  verysad.gif  ir internetas pas mane geras, ir vyras kompiuteristas "pastrointas" biggrin.gif  ...

tai padarykit print screeną ir įdėkit čia gal matysis kame problema g.gif
Atsakyti
Pas mane su favorites irgi viskas gerai.
Forumo klaida gali būti, jei pvz. kažkas atsitiko jūsų vartotojo vardui ir dėl to jus nematote Favorites.
Kadangi aš Favorites matau, galite atsiųsti jūsų niką/slaptažodį man į AŽ (vėliau pakeisite). Jei aš prisijungsiu jūsų vardu ir man nerodys Favorites, vadinasi kažkas yra su vartotojo vardu ir galim ieškoti problemos, o jei man iš mano kompo rodo viską gera su jūsų prisijungimu, tada problema yra jūsų kompiuteryje. čia jau niekuo padėti negaliu, nes kompuose nesigaudau.

Dar kai paspaudus Favorites, matote baltą langą, pažiūrėkite ką rašo Source kode (pirminis tekstas). Nukopijuokite ką ten rodo ir atsiųskite, gal ten rasiu kokia gali būti to priežastis.
Atsakyti
QUOTE(zuzuza @ 2007 05 24, 00:55)
O Dieve, tikrai, pakeiciau apvalkala ir vel veikia favoritai!!! Aciu Hasiukui!!!  thumbup.gif  Aciu ir adminams, kad domejotes problema, bet dabar jau nebesiusiu savo niku, veikia  drinks_cheers.gif
Tik su apvalkalais keista, kiek pamenu, as pati ju nekeiciau, tik viena diena isijungus pastebejau, kad jis kitoks. Ir atkeisti ta diena neleido, o po to daugiau ir nebuvau bandziusi.

Va apie tą apvalkalą ir aš norėjau pasakyt. Aš taipogi pati nieko nekeičiau. Ir pastebėjau, kad viskas pastrigo po pasikeitusio apvalkalo, žinojau kur šuo pakastas, nes vyras savo nicku įlindęs jokių problemų neturi (PC tai tas pats mūsų). Tačiau blush2.gif KAIP MAN TĄ BUVUSĮ APVAKLALĄ PADARYT? blush2.gif
Atsakyti
Forumo pirmo puslapio apačioje rasite:
user posted image

Pasirinkite apvalkalas - Supermama, kalba - lietuvių.
Atsakyti
Suveikė ir man su tuo apvalkalu thumbup.gif jau išsigandus buvau, nes nežinau kaip kitaip peržiūrėti tuos Favorites doh.gif
Atsakyti
Man irgi nejna ieiti i favourites, meta balta lapa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazea @ 2008 11 05, 07:10)
Man irgi nejna ieiti i favourites, meta balta lapa  g.gif

Perskaitytum ankstesnes žinutes, susitvarkytum wink.gif
Atsakyti
O man ir nereikejo tongue.gif pats susitvarke siandien biggrin.gif

Atsakyti

Atsiprasau, kad Jus trukdau, bet atsitiko beda, ir nezinau, kaip ja isspresti:


Viena diena prisijungusi nuejau i FAVORITES ir ekrano apcioje (kur yra apvalkalas) nusprendziau vietoj "margarinas" pasirinkti "prefemin". fabar visada paspaudusi FAVORITES mygtuka matau tik balta lapa ir niekaip nepavyksta tos komandos atsaukti... Gal galite padeti?


Is anksto dekoju uz atsakyma

Atsakyti
QUOTE(gija23 @ 2008 12 05, 11:45)
Atsiprasau, kad Jus trukdau, bet atsitiko beda, ir nezinau, kaip ja isspresti:
Viena diena prisijungusi nuejau i FAVORITES ir ekrano apcioje (kur yra apvalkalas) nusprendziau vietoj "margarinas" pasirinkti "prefemin". fabar visada paspaudusi FAVORITES mygtuka matau tik balta lapa ir niekaip nepavyksta tos komandos atsaukti... Gal galite padeti?
Is anksto dekoju uz atsakyma

Pasikeiskite į Supermamos apvalkalą

user posted image
Atsakyti
Sveiki,
perskaičiau visus lapus kiek įmanoma, bet fevorites neveikia, apačioj negaliu įjungti (ten kur step) superMama, o užrašas favorite yra, bet paspaudus ant jo pasidaro baltas lapas. Ot bėda, pagelbėkit.
Atsakyti