Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites streikuoja

Jau kelinta diena nebeatidaro skyrelio Favorites, nors pries tai veike normaliai. Ar cia kokie nustatymai gali buti nusireguliave, ar tiesiog technines problemos? Vartant temas, maniskes favoritines yra pajuodintos, kaip ir anksciau.
Atsakyti
Ką reiškia neatidaro?
Ar atidaro baltą langą, ar meta kažkokią klaidą?
Man asmeniškai veikia kaip ir anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 04 19, 20:14)
Ką reiškia neatidaro?
Ar atidaro baltą langą, ar meta kažkokią klaidą?
Man asmeniškai veikia kaip ir anksčiau.

Man irgi jau trečia diena kaip nebeatsiverčia FAVORITES langas (tiksliau nuo balandžio 19-osios vakaro). doh.gif Iš pradžių strigo, o po to nebeatidarinėjo lango iš viso (iki šiol taip). blush2.gif Rodo būtent BALTĄ LANGĄ, nors lango apačioje parašyta done.

help.gif
Atsakyti
Na, kartais man irgi būna su įvairiais puslapiais kad baltas langas ir užrašas done, bet tai yra naršyklės problema.
Pabandykite tiesiog atnaujint puslapį (refresh).
Atsakyti
Gali būti ir dėl interneto sulėtėjimo ar streikavimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzuza @ 2007 04 23, 22:21)
Taip taip, man irgi baltas langas su uzrasu Done. O internetas is tiesu nera idealus, bet iki siol favoritai kazkaip veikdavo.... o refreshai nieko neduoda, isbandziau daug kartu.

Jau kelintą dieną tikrinu, viskas puikiausiai veikia rolleyes.gif
Atsakyti
Labas visoms. Pasakykite ar pas jus kai tema yra favorites kai paskelbiama temoje atsakymas ar irgi rodo tik paskutinę paskelbtą žinutę ar galima ką nors užžymėti kad rodytų paskutinę neskaitytą žinutę
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 05 01, 15:45)
Labas visoms. Pasakykite ar pas jus kai tema yra favorites kai paskelbiama temoje atsakymas ar irgi rodo tik paskutinę paskelbtą žinutę ar galima ką nors užžymėti kad rodytų paskutinę neskaitytą žinutę
nu pas mane tai parodo paskuinę neskaitytą žinutę.. tai gal tu spaudi ant psl skaičiaus o ne ant temos apvadinimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 05 02, 00:11)
nu pas mane tai parodo paskuinę neskaitytą žinutę.. tai gal tu spaudi ant psl skaičiaus o ne ant temos apvadinimo?  g.gif


O pas mane psl skaičiaus tai ir nerodo. Spaudžiu ant temos pavadinimo. Bet rodo tik tą kas paskutinis paskelbė atsakymą.
Papildyta:
Labas dar kartą. Gal galit naujai parašyti kaip temą įsidėti į favorites. Gal aš kaip nors negerai padariau, kad man atverčia tik naujausiai parašytą atsakymą, o ne paskutinę neskaitytą.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 05 02, 08:19)
Labas dar kartą. Gal galit naujai parašyti kaip temą įsidėti į favorites. Gal aš kaip nors negerai padariau, kad man atverčia tik naujausiai parašytą atsakymą, o ne paskutinę neskaitytą.

na kai atsidarai jau temą,kurią nori įsidėti ,viršuj yra įdėti į favourites, spaudi tą ir viskas.. o kai jau pasijungi vėliau, psaudi favourites, ir rodo visas tavo temas, kurias susidėjai...
Atsakyti
Gerb. adminai, gal kas nors ka nors galite sugalvoti, kodel neveikia tie favoritai ir kaip ta isspresti? g.gif gal jau ir atsibodau su tuo paciu reikalu, bet tikrai labai nepatogu SM skaityti, kartais net nesinori prisijungt, neber to malonumo kaip anksciau... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzuza @ 2007 05 15, 00:36)
Gerb. adminai, gal kas nors ka nors galite sugalvoti, kodel neveikia tie favoritai ir kaip ta isspresti?  g.gif  gal jau ir atsibodau su tuo paciu reikalu, bet tikrai labai nepatogu SM skaityti, kartais net nesinori prisijungt, neber to malonumo kaip anksciau...  verysad.gif  verysad.gif


Forumo nustatymuose viskas yra gerai, matyt pjaunasi kažkokie jūsų kompiuterio ir forumo nustatymai. Labai sunku atsakyti į šį klausimą, kai nematai pačios problemos. smile.gif
Atsakyti