Įkraunama...
Įkraunama...

Pilates mankšta

Nejaugi niekas nesimankstina, kad tema tuscia? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 04 02, 11:49)
Nejaugi niekas nesimankstina, kad tema tuscia? unsure.gif

Mano grupė vis dar mankštinasi smile.gif Žinoma, visada kviečiu ir naujus narius 4u.gif
Pirmadieniais ir ketvirtadieniais, Jakšto g., 12.00-12.50 ax.gif
Atsakyti
Noreciau ir as pradeti lankyti pilates uzsiemimus...kazkada seminrae buvau, tai patiko labai... bet niekaip neissirenku Kaune kur lankyti, nes nesinori kad kaina butu didele
Atsakyti
Renkama nauja pilates užsiėmimų grupė vakarais.
Treniruotės bet kokio amžiaus bei fizinio pasirengimo žmonėms.
Užsiėmimai prasidės (susirinkus grupei) nuo gegužės mėnesio, todėl kviečiu visus norinčius registruotis el. paštu pilatesas@gmail.com.
Treniruotės vyks Centre, Jakšto g. 16, „Soula“ patalpose, antradieniais ir ketvirtadieniais 19.00-19.50.
Atsakyti
Bandziau atsisiust Pilates for dumies, bet ten pasirodo mokama? Galbut kas turit atsiust ta programa, buciau labai dekinga. Uzsiimineju joga, noreciau ir pilates pabandyt, man patinka toks ramus sportas smile.gif
Atsakyti
Gal kas zino kur siuo metu dirba Irena Raskauskaite?
Atsakyti
Gal kas rekomenduotu kur Kaune vyksta pilates nesciosioms?
Atsakyti
QUOTE(Kenzo26 @ 2010 05 14, 11:06)
Gal kas zino kur siuo metu dirba Irena Raskauskaite?


Norvegijoje mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas galit parekomenduoti Klaipedoje vykstancius pilateso klubus mirksiukas.gif labai domina si sporto saka, bet pradzioje noretusi ismokti siuos pratimus atlkiti pas profesionalus ax.gif smile.gif
Atsakyti
Nuo rugsėjo mėnesio vėl prasideda pilates treniruotės Vilniaus centre, Jakšto g. 16, šokių studijos Soula patalpose. Daugiau informacijos ir registracija – pilatesas@gmail.com
Atsakyti
Gal kas lankė pilates šokių studijose - Line dance (Šiaurės miestelis) arba Double latino (Vytenio g. 50)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2010 08 13, 21:01)
gal kas galit parekomenduoti Klaipedoje vykstancius pilateso klubus mirksiukas.gif labai domina si sporto saka, bet pradzioje noretusi ismokti siuos pratimus atlkiti pas profesionalus ax.gif  smile.gif

žinau, kad vyksta kitonijoj
Atsakyti