Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

Pradejau duoti nuo metuku. Gaminu pati, gaunasi labai skaniai, ir mazytej patinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chikipiki @ 2006 05 25, 12:38)
Pradejau duoti nuo metuku. Gaminu pati, gaunasi labai skaniai, ir mazytej patinka.  4u.gif

Nesupratau ka tu gamini pati?Zuvu taukus? tongue.gif
Atsakyti
Savo dukrytei gydytojos patarimu žuvų taukus pradėjau duoti nuo 9 mėnesio. Duodu 1 šaukštelį per dieną moler tauku ir dar 2 lasus vit. D3.
Atsakyti
jurgyta, taip. tongue.gif O tave tai stebina? blink.gif biggrin.gif Idomiai tu cia paklausei
Atsakyti
Chikipiki nezinau kaip tu tuos zuvu taukus gamini. blink.gif Gal pasidalink savo patirtimi? biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir man idomu pasidare kaip tuos zuvies taukus gamint?
Atsakyti
Chikipiki nevark, jau radau tavo zuvu tauku recepta. Is tikruju tai net nezinojau, kad juos galima pasidaryti. Nu tu ir saunuole thumbup.gif Gal ir as pabandyciau. O tu pasakyk, ar jie ne tokie slykstus kaip pirktiniai?
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2006 05 26, 12:28)
Chikipiki nevark, jau radau tavo zuvu tauku recepta. Is tikruju tai net nezinojau, kad juos galima pasidaryti. Nu tu ir saunuole thumbup.gif Gal ir as pabandyciau. O tu pasakyk, ar jie ne tokie slykstus kaip pirktiniai?

jurgytia, labai skaniai gaunasi. Man paciai mama taip daridavo nuo vaikistes. Tai buvo vienas is miegstamiausiu patekaliuku. thumbup.gif Mano dukrite irgi labai megsta.
Pievute, vaiko sveikatos skyriuje parasiau receptuka. 4u.gif
Atsakyti
Aciu ,pabandysim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2006 04 10, 17:47)
sveikos mamytes mums 2 menesiukai, augam po truputi, nelabai mazyle valgo, stengiuosi buti kuo daugiau lauke, suvalgo apie 120ml., pieno sesele sako, kad turetu apie 150ml., gal galite patarti nuo kada duoti žuvų taukus ir po kiek? duodu vitamino d po 1 lasiuka (aliejinio), cia daktarai is vis jo neskiria, labai keista (mes gyvename airijoje). lauksiu

Žuvu taukus galima duoti jau ir 1 sav. 1 MEN. MERGAITEI TAI TIKRAI JAU DAVIAU IR GYDYTOJA NEPRIESTARAVO. Duokit po pora lasu. Mnau apetitas tikrai turetu atsirasti, nes mano vyresnelei (jai 2 metai ) labai padejo. o MAZIUKE IR TAIP GERAI VALGO, BET DUODU PROFILAKTISKAI. smile.gif
Atsakyti
mes isviso neragavom zuvu tauku, blush2.gif bet tikrai reiktu pameginti, daktare nieko neuzsimine apie zuvu taukus, o kiek galima zuvu tauku duoti 11men. vaikuciui ir kokius geriau pirkti ,speju kad nevienos rusies buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowiliuke69 @ 2006 06 05, 17:02)
mes isviso neragavom zuvu tauku, blush2.gif  bet tikrai reiktu pameginti, daktare nieko neuzsimine apie zuvu taukus, o kiek galima zuvu tauku duoti 11men. vaikuciui ir kokius geriau pirkti ,speju kad nevienos rusies buna g.gif

Nuo puses metuku po arbatini sauksteli mes bandom duoti biggrin.gif O mums tai gydytoja patare pirkti paprasciausius Peter Moler be jokiu skoniu (citrinu ir pan.) Yra dar tokie Auksine Zuvele, bet jie brangoki. Tik kiek girdejau tai jie vaisiu skonio sirupas.Mes ir patys juos pabandysim greit, nes jie nuo metuku tongue.gif
Atsakyti