Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

QUOTE(linikep @ 2006 05 08, 10:59)
O mes zuvu taukus geriame jau nuo keturiu savaiciu po 2,5ml(apie puse arbatinio saukstelio) per diena, kai sueis sesi tai gersim jau po 5ml.Cia kur mes gyvenam (norway)jie rekomenduoja nuo keturiu savaiciu, bet daugiau jokio vitamino D neduoda.Uz zuvu taukus moket nereikia,skiriami nemokamai thumbup.gif


Ir mes žuvų taukus geriame nuo keturių sav. 2,5 ml per dieną. tik žuvų taukus kažkodėl perkame g.gif
Atsakyti
Musu gydytoja sake, jei geria D vitamina zuvies tauku nereikia. Arba atvirksciai. Patare zuvies taukus duoti nuo metuku ir atsisakyti D vitamino. Taip ir ruosiuosi daryti.
Atsakyti
QUOTE(Elita @ 2006 05 12, 13:47)
Ir mes žuvų taukus geriame nuo keturių sav. 2,5 ml per dieną. tik žuvų taukus kažkodėl perkame  g.gif


Labut Elita kaip supratau tai tu irgi norgej gyveni,cia gal priklauso kokioj vietoj ir nuo poliklinikos
Atsakyti
QUOTE(linikep @ 2006 05 12, 14:07)
Labut Elita kaip supratau tai tu irgi norgej gyveni,cia gal priklauso kokioj vietoj ir nuo poliklinikos


Gal nepamiršiu pasiteirauti kaip čia yra su tais žt.
Kol kas mažiulis (gal ir ne itin) noriai, bet "draugauja" su žt. Jam pusantro mėnesio.
O dukra yra beveik trijų metukų, tai ji tiesiog mėgsta natūralius (ne citrinų skonio) Peters Molers žuvų taukus thumbup.gif
Atsakyti
Man net keli LT pazangus medikai aiskino, kad zuvu taukuose esantis vit D yra zymiai geriau isisavinamas nei geriamas atskirai, nepaisant ar jis butu aliejinis, ar vandeninis. Todel uzsienyje, ypac Skandinavijoje, kur kaip ir LT saules ne tiek jau daug, ypac saltuoju metu laiku, zuvies taukai rekomenduojami nuo 1-2 men. Daugumas LT pediatru vis dar senu iprociu skiria vit D. Kai vaikuciam ir toliau nenyksta rachito pozymiai, didina doze. Taciau dozes padidinimas ne visada del blogo isisavinimo padeda. Padauginti taip pat yra kenksminga, nes pradeda kieteti viduriukai. Norint vartoti zuvies taukus reikia pradeti nuo mazu doziu ir ziureti ar nera alergijos, taip pat ne visi vaikuciai juos megsta.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Na skaitau ir supratau, kad kiek gyditojų, tiek nuomonių g.gif Mano panelytės nuo 1mėn. geria AQDETRIM D3, nes gyditoja rekomendavo nors kiti sakė, kad vitaminai nėra sveika mažutėliams. Žuvų taukus patarė duoti nuo metukų, o dar geriau nuo pusantrų, nes gali vaikas būt alergiškas.
Aš savom daviau D3 vitaminą, bet vasarą visai nieko nedaviau (klausiau kitų, kurie sakė, kad užteks saulės spindulėlių). Nuo 1,5m. bandžiau duot žuvų taukus, bet neilgai, nes maniškėm žiauriai nepatinka (kaip ir man). Supilu šaukštelį, o jos viską lauk išspjauna. Tenka dar ir drabužius keis, nes dvokia nerealiai. Aš tik užuodžiu ir sukyla viskas... (geriu tik piliulėmis). Vaikam piliulių nesugirdysi, tai ir negeriam visai tų taukų. Geriam toliau D3.
Na kokia maytė, tokie ir vaikeliai smile.gif
Atsakyti
Mano 5 m. pana labai mėgsta P.Moler žuvų taukus, bet tuos apelsinų skonio thumbup.gif . O mažiukui gydytoja rekomendavo irgi juos duoti po pusę šaukštelio. Tai aš į košę įpilu, išmaišau ir mažius neprotestuoja - valgo.
Atsakyti
Radau įdomios informacijos apie žuvų taukus. Galima paskaityti čia: http://www.omni.lt/index.php?i$9359_25378$z_346811
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nihile: 20 gegužės 2006 - 11:23
Aš savo dukrytei nuo antro mėnesiuko duodu po puse šaukštelio. Sugeria, tada pagalvoja blink.gif , kas čia buvo, bet galiausiai nusišypso biggrin.gif ir pradeda čepsėti. Svarbu gerai nuteikti vaikutį, parodyt, kad tai ką jis geria yra skanu ir sveika. 4u.gif Na žinoma taip mūsų patirtis rodo. ax.gif
Atsakyti
O mes tai nuo dvieju menesiu zuvu taukus iki puses metu gerem kuo puikiausiai, uztat dabar niekaip negalim ikisti, nes iskart viska ispurskia ir isspjauna. biggrin.gif Tai viskas tuom ir baigiasi.Yra kazkokia Auksine Zuvele vadinasi zuvu taukai, tai galvoju reiks pabandyti.Beje, gal kas bandete?Tai gal zinote kuo jie ypatingi, gal maziau tu tauku skonio jauciasi?
Atsakyti
mums daktare paskyre juos vartoti nuo puses metu tai mums labai patiko peter mioler zuvu taukus ir mums labai tiko ir nereikejo i jokias koseles maisuti labai skaniai isgerdavo is saukstelio thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na mes zuvu taukus pradejom gerti nuo puses metu, kai jau pradejom po truputi valgyti kitoki maista nei mamos pienas, nes iki tol ji tevalge MP bigsmile.gif O nuo gimimo daviau vitamina D, ir dar iki siol duodu
Atsakyti