Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

QUOTE(Gulia @ 2006 01 14, 22:35)
Auksine zuvele-kapsules ar skysta? g.gif
Sian norejau nupirkti ,kad 15% nuolaida,bet neturejo schmoll.gif pasiule skystu,bet dukra negerdavo,tai dabar galvoju ar verta pirkti Auksine zuvele?

na niekada vaistinej nemaciau auksines zuveles kapsuliu.visur tik skystu pavidalu.ju skonis labai malonus,plius dar su vitaminais.pabandyk!
Atsakyti
Mes su sūnum ką tik suvalgėm po kapsulę Mollerio žuvų taukų, tai aš net nebėgau vandens, nuryjau greičiau neužeriant, nes labai neskanu... O vaikinas mano net nesusiraukė, suvalgė ir dar taikosi vienos biggrin.gif Dabar laukia kol tėtis parneš kėdutę iš mašinos ir jį pavaišins biggrin.gif
Atsakyti
Mes geriam Lysi paprastus žuvų taukus. Mažiui patinka, visai nesirauko. O aš negaliu nuryt schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
sveikos mamytes mums 2 menesiukai, augam po truputi, nelabai mazyle valgo, stengiuosi buti kuo daugiau lauke, suvalgo apie 120ml., pieno sesele sako, kad turetu apie 150ml., gal galite patarti nuo kada duoti žuvų taukus ir po kiek? duodu vitamino d po 1 lasiuka (aliejinio), cia daktarai is vis jo neskiria, labai keista (mes gyvename airijoje). lauksiu
Atsakyti
mes pradejom zuvu taukus gerti nuo 7-8 me!bet dabar jau yra tokiu kurios galyma ir nuo men duoti!bet pries duodant reikia butinai pasitarti su gydytoja!o siaip manu labai naudingi taukai yra!ir aisku apetita pagerina!!!tik jei jau sumanisi duoti,tai pratink po mazu!is pradziulasiuka,paslui du ir taip kol iki saukstelio nedaeisit!ir geriausia duoti 10-15 min pries valgi! 4u.gif
Atsakyti
Zurnale "Tavo vaikas" skaiciau,kad kudikiui jau nuo 4 savaiciu galima duoti kelis saukstelius zuvu tauku.Nuo 6 menesiu-po viena arbatini sauksteli(5ml)per diena.
Savo dukrytei duodam nuo 7 men.
Atsakyti
As saviskei pradejau duoti nuo 9men.,bet galim jau nuo 6men.,bet gydytoja mums tai liepe prarinti prie zuvu tauku ne nuo vieno lasiuko,o nuo 10 ir taip didinti kol iseis pilnas saukstelis.Bet kai sakoma iek gydytoju,tiek ir nuomuoniu.
Atsakyti
aš saviškei duodu nuo 6 mėn
Atsakyti
Aš savo mažyliui žuvų taukus pradėjau duoti nuo 3,5mėn po kelis lašiukus bigsmile.gif kelios minutės prieš maitinimą ir visai neblogai jis juos išgeria.Aišku kai valgyti nori tai viskas skanu.Gydytoja patarė pirkti mioler žuvų taukus tik be jokių papildomų skonių(pvz.:citrinų skonio ar pan.)O vitaminą d3 mes geriame vandeninį , o ne aliejinį po du lašiukus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš žuvų taukus(Lysi citrinų skonio) duodu mažylei nuo 3 mėn., taip pat duodu ir Multitabs vitaminų, kuriuos galima duoti nuo gimimo. Ir tai mums gydytoja sako, kad per mažai gauname vitamino D g.gif
Atsakyti
Aš žuvų taukus pradėjau duoti nuo7mėn.Vaikučiui visai skanu juos gerti,vartojam Mollerio taukus po gerą šaukštelį kasdien thumbup.gif
Atsakyti
mums dar nepaskyrė žuvų taukų gerti,gal dar per maži... g.gif duodu tik vit.d po 2lašus (vandeninio). o ar būtini žuvų taukai? men teta sako negerai per daug visokių vitaminų irgi... g.gif



user posted image
Atsakyti