Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

maniskis geria apelsinu skonio,bet isgeres pasipurto visas,matyt kad ir kokio skonio jie bebutu vistiek taukai burnoj jauciasi.
Atsakyti
Mano mažius geria apelsinų skonio LYSI. Atrodo, kad patinka, nes pamatęs šaukštelį plačiai išsižioja ir apsilaižo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2005 09 05, 12:40)
mes gerem taip pat miolerio. Dukrele noriai juos geria, tik duok  thumbup.gif , o man tai jie ne prie sirdies schmoll.gif


Maniškė irgi geria Miolerio, natūralaus skonio thumbup.gif Ir kaip nebūtų keista, jai skanu biggrin.gif, tik pasakai , kad duosi, iškart atbėga ir žiojasi thumbup.gif Kai pradėjau pratinti, aš ir pati juos bandžiau gerti, bet net nupurto prisiminus doh.gif , negalėjau priprasti schmoll.gif Tad jeigu pati kada sugalvosiu, gersiu kapsulėmis. O vaikai mat kažkodėl vistik pripranta prie to skonio, tad nebijokit išanksto dar net nepabandę mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir maniske pradejo ziotys! thumbup.gif tik vat man idomu mamytes jus taip ir duodat saltus,iskart isemus is saldytuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 01 05, 23:08)
Na ir maniske pradejo ziotys! thumbup.gif tik vat man idomu mamytes jus taip ir duodat saltus,iskart isemus is saldytuvo g.gif


Aš darau taip: šaukštą perlieju karštu, geriau net verdančiu vandeniu ir tada pilu iškart į jį žuvų taukus. Tik aš naudoju vaikišką melamininį šaukštą. Nes bandžiau su metaliniu taip, tai vos nenudeginau burnytės schmoll.gif
Atsakyti
Gal galit patarti kaip apskritai juos sugirdyti? g.gif Mažė nei skystų, nei citrinų skonio, nei kapsulėm, nei tų skanių "Auksinė žuvelė" negeria. blink.gif Purtosi, bėga šalin ir nors tu ką. O gydytoja rekomendavo. Tikra bėda.
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2006 01 06, 19:01)
Gal galit patarti kaip apskritai juos sugirdyti? g.gif  Mažė nei skystų, nei citrinų skonio, nei kapsulėm, nei tų skanių "Auksinė žuvelė" negeria. blink.gif  Purtosi, bėga šalin ir nors tu ką. O gydytoja rekomendavo. Tikra bėda.

g.gif pilk i maista,aisku jei nevalgys tai g.gif
Atsakyti
Pyliau, bet tada nevalgė. Nu, niekaip nesugalvojam kaip sumaitinti. doh.gif Įsideda kapsulytę į burnytę, pavolioja ir išspjauna. Rodau, kad užsigertų kaip ir sesė, netinka. Įtariu, kad taip ir negersim žuvų taukų. Arba dar palauksim, kol paaugs, gal tada bus galima susitarti. smile.gif
Atsakyti
maniskis irgi zuvu tauku jokiam pavidale nepripazysta doh.gif o gaila....
Atsakyti
Auksine zuvele-kapsules ar skysta? g.gif
Sian norejau nupirkti ,kad 15% nuolaida,bet neturejo schmoll.gif pasiule skystu,bet dukra negerdavo,tai dabar galvoju ar verta pirkti Auksine zuvele?
Atsakyti
Mano dukros geria, pačios primena, kad reikia išgerti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2005 10 16, 10:49)
Sakykit, mamytes, ar duodant zuvu taukus reikia duoti papildomai vit.D? g.gif



gydytojas turi nustatyt, maniskei paskyre ir zuvu taukus, ir vitamina D po tris lasus.
siaip tetis nupirko Lysi, spec. vaikams, nu ka as zinau, as tai zuvu tauku ne uz ka negerciau, dukruze gera, aisku ziotis labai nesizioja, bet geria, vadinas galima gerti g.gif
Atsakyti