Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

GAl pasakys kas ar ryklio kepenu taukai tiktu 4metu panelei?Pirkau su kuponu bet jei netinka vaikams teks grazinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(skrite @ 2012 10 23, 12:18)
O as duodu nuo 3 men po lasiuka, ir kas savaite didinu doze vienu lasiuku, taip darysiu iki kol susidarys saukstelis - taip pamoke daktare. Sake gerai sveikatai, o ir prie skonio pripras ir po to nesispyrios. Ziuresim kaip ten bus.
Vat tik  (gal ne i tema) susiduriu su beda - pipetes plovimu. Sunku ja isplauti o isdziovinti visai neimanoma. Pipete stikline su guminiu galiuku. Kadangi zuvu taukai laikomi saldytuve, tai kaip suprantu jie genda, del to ta pipete turi but svari ir sausa. Jei ta riebala siap ne taip isplaunu pritraukus fairy i pipete, tai kaip visa vandeni isdziovinti is jos nezinau. O ir pats fairy naudojimas man ne prie sirdies.
Gal ir smulkmeniska cia as, bet sakau gal kuri mamyte kokia paprasta iseiti man parodys.  blink.gif

as tai su svirkstu,labai tada paprasta viskas smile.gif
Atsakyti
Vieninteliai kuriuos geria mano vaikai su dideliu malonumu tai Mollers tutti frutti. net kramtomos zuvies tauku kapsules braskiu skonio jiems netiko doh.gif
Atsakyti

 ! 
Žinutė redaguota moderatoriaus: forume draudžiama pirkti/parduoti/platinti/dovanoti/mainyti vaistus, maisto papildus, kontraceptikus ir pan.
Atsakyti
maniškis bet kokiam pavidale žuvų taukus valgo:)
Atsakyti
Mum 5 mėn. Duodu po 2 lasus vitamino D. Dabar pagal gydytojos rekomendacijas + puse saukstelio Moller zuvu tauku. Valgom tik MP. Pradejo maze daug dazniau tustintis. Jei anksciau vos karta per dvi paras, tai dabar 3 kartus per para. Ar zuvu taukai kazkaip gali įtakoti tokia zarnyno reakcija? Nes sieju tik vu zuvu taukais. Gal del to, kad nepriprate prie kito maisto, o cia gi koncentruoti riebalai? g.gif Normalu tai? g.gif
Atsakyti
Skaitau jūsų pranešimus ir negaliu patikėti kaip jūs esate abgauti žmonės...
Visi žuvų taukai kurios jūs minėjote apsiskaičiau ..visur sudedamojoje dalyje yra TEKOFEROLIAI ,kurie oksiduojasi jusu organizme smile.gif
Atsakyti
mamytes ar duodate kur vaikui kriliu tauku vietoj zuvu tauku?
Girdejau kad jie zyiai geresni nei zuvu taukai, tik neranu LT vaikisku kriliu tauku tik JAV vaistu parduovuje uzmmaciau
http://www.iherb.com...l...r=null&ic=1

gal kuri gali patirtii pasidalinti,
rasykite prasau i as
Atsakyti
Straipsnis pamąstymui... 000189.gif
Atsakyti
Mano mergytei šiandien 4 savaitės, ir mums patarė gydytoja duoti žuvų taukų, nusipirkau mažą pipetytę, bet labai bijau duoti, ji juk tokia mažutė, įpratus tik prie krūtinės. Bijau, kad nepaspringtų ar dar kas... kada galima duoti, po maitinimo ar prieš? ir kaip? gal turit kokių patarimų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giulla: 14 rugpjūčio 2015 - 12:18
QUOTE(Giulla @ 2015 08 14, 13:17)
Mano mergytei šiandien 4 savaitės, ir mums patarė gydytoja duoti žuvų taukų, nusipirkau mažą pipetytę, bet labai bijau duoti, ji juk tokia mažutė, įpratus tik prie krūtinės. Bijau, kad nepaspringtų ar dar kas... kada galima duoti, po maitinimo ar prieš? ir kaip? gal turit kokių patarimų?


Geriausia duoti po lašiuką, prieš maitinimą arba tarp maitinimų. Davus po maitinimo gali atpilti ir bus tas pats kaip neduota. Pratinti reikia pradėt nuo 1 lašiuko ir kas kelias dienas dozę didinti iki 5 lašiukų, daugiau tokio amžiaus vaikučiam žuvų taukų duoti nerekomenduojama.
Atsakyti
sveikos, gal kas duodate vaikams apovit zuvu taukus? kokia jusu nuomone apie juos?
Atsakyti