Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

QUOTE(Lelina @ 2012 05 26, 16:41)
Mes juos neseniai pradejome gerti. kaip man aiskino gydytoja, kuria labai pasitikiu, kad mums (butent mums, nes mes turime ribota maisto raciona, esame alergiski) ji siule pagerti zuvu taukus be pertraukos, t.y. ir vasara. Sako, nebent vasara bus labai silta ir sauleta, tada padaryti pertrukele iki apsiniaukusiu dienu. Kiek man zinoma, zuvu taukai geriami pries rudeni ir pavasari, kaip imuniteto stiprinimo priemone  ax.gif


Na, tai panašu, kad mums vasarą galima ir pertraukėlę padaryti g.gif ...mes valgom viską, alergijų neturim, su saule netgi labai draugaujam smile.gif
Atsakyti
Man sake duoti reikia kai pradedi primaitinti kitu maistu smile.gif
Na, mes jau 6men skanaujam tyre, tai taukus bandysiu duoti jau siandien, rytoj (vitamino D dar pora alsu turim, tai kai pabaigsim). Parasysiu kaip sekesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2012 05 26, 15:41)
Mes juos neseniai pradejome gerti. kaip man aiskino gydytoja, kuria labai pasitikiu, kad mums (butent mums, nes mes turime ribota maisto raciona, esame alergiski) ji siule pagerti zuvu taukus be pertraukos, t.y. ir vasara. Sako, nebent vasara bus labai silta ir sauleta, tada padaryti pertrukele iki apsiniaukusiu dienu. Kiek man zinoma, zuvu taukai geriami pries rudeni ir pavasari, kaip imuniteto stiprinimo priemone  ax.gif


Jei Jūs ar Jūsų vaikelis per savaitę suvalgo 2 porcijas riebios, kokybiškos žuvies tuomet Omega 3 gauna pakankamai, lietuviška realybė paprastai kitokia. Todėl Omega 3 rekomenduojama naudoti nuo mažo iki seno, tai svarbu smegenims, mažina uždegiminius procesus ir t.t. Svarbu teisingai pasirinkti Omega 3 preparatą visuose vaistinėse parduodamuose produktuose yra tik 2 izomerai, kai gamtoje tuo tarpu 8, dažnai žuvies taukuose yra paslėptas sintetinis vitaminas E. Atidžiai rinkitės produktą. Arba pasidomėkite GNLD Omega 3 plius. smile.gif
Atsakyti
O as duodu nuo 3 men po lasiuka, ir kas savaite didinu doze vienu lasiuku, taip darysiu iki kol susidarys saukstelis - taip pamoke daktare. Sake gerai sveikatai, o ir prie skonio pripras ir po to nesispyrios. Ziuresim kaip ten bus.
Vat tik (gal ne i tema) susiduriu su beda - pipetes plovimu. Sunku ja isplauti o isdziovinti visai neimanoma. Pipete stikline su guminiu galiuku. Kadangi zuvu taukai laikomi saldytuve, tai kaip suprantu jie genda, del to ta pipete turi but svari ir sausa. Jei ta riebala siap ne taip isplaunu pritraukus fairy i pipete, tai kaip visa vandeni isdziovinti is jos nezinau. O ir pats fairy naudojimas man ne prie sirdies.
Gal ir smulkmeniska cia as, bet sakau gal kuri mamyte kokia paprasta iseiti man parodys. blink.gif
Atsakyti
Geriam nuo 6 men . Jau du men geriam, pirmieji kartai nebuvo labai gardus kiek matesi, bet ipratom ir dabar laukiam kaip deserto wink.gif)

O jei zuvu taukuose yra vitamino D ! reikia duoti papildomai ?
Atsakyti
Sveiki, mano dukrai nuo 6 men reikes pradeti duoti zuvu taukus.

Perskaicius foruma matau, kad dauguma naudoja Lysi arba Moller zuvu taukus.
O yra dar kitu naturalesniu alternatyvu? Drauge rekomenduoja GNLD zuvu taukus? Kaip issirinkti tinkamus ir sveikus?
Atsakyti
QUOTE(vixi13 @ 2012 10 23, 19:34)
Sveiki, mano dukrai nuo 6 men reikes pradeti duoti zuvu taukus.

Perskaicius foruma matau, kad dauguma naudoja Lysi arba Moller zuvu taukus.
O yra dar kitu naturalesniu alternatyvu? Drauge rekomenduoja GNLD zuvu taukus? Kaip issirinkti tinkamus ir sveikus?


na manau, kad lysi pakankamai naturalu, nera nieko blogo sudety: Menkių kepenų aliejus, tuno aliejus, vitaminas E. as irgi galvoju juos pirkti savo vaikui, bet dabar mastau, ar kartu su jais reikia papildomai naudoti dar ir vitamina D? g.gif
Atsakyti
Mes naudojame irgi lysi zuvu taukus. Vaiaks mano gerai geria, nesiraukydamas:)
Atsakyti
QUOTE(fikusas10 @ 2012 11 08, 09:18)
Mes naudojame irgi lysi zuvu taukus. Vaiaks mano gerai geria, nesiraukydamas:)


as irgi dziaugiuosi, kad maniskis geria, jam netgi skanu, praso dar biggrin.gif istikruju tai tikejausi, kad vaikams skirti zuvu taukai bus skanesni ax.gif ti mman dar galvos skausmas su tuo vitaminu D, nors iryra jo zuvu taukuose, bet bijau ar ne per maza doze, padauginti irgi baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2012 05 27, 14:04)
Na, tai panašu, kad mums vasarą galima ir pertraukėlę padaryti  g.gif  ...mes valgom viską, alergijų neturim, su saule netgi labai draugaujam  smile.gif

Su šiuometine vasara - tai katastrofa. Per mažai saulės, per mažai vitamino D. Dėl tokios vasaros pradėjau duoti žuvų taukus nuo rugsėjo mėnesio. Ir duosiu iki pat gegužės.
Labai lengva nustatyti, kada trūksta vitamino D smile.gif Šaltas prakaitas ant padukų arba delniukų; miegant prakaituojanti galva, kaktos, paausių ar pakaušio srityje; išretėję plaukučiai pakaušyje (labiau kūdikiams); sumažėjęs apetitas (čia iš patirties surašiau) 4u.gif

QUOTE(Aikštingoji @ 2012 11 01, 19:11)
na manau, kad lysi pakankamai naturalu, nera nieko blogo sudety: Menkių kepenų aliejus, tuno aliejus, vitaminas E. as irgi galvoju juos pirkti savo vaikui, bet dabar mastau, ar kartu su jais reikia papildomai naudoti dar ir vitamina D? g.gif

tikrai nereikia, jei dozuosit taip, kaip parašyta. Jei abejojate, kad nepakanka vitamino D, porą savaičių galite duoti dvigubai didesnę žuvų taukų dozę.

Maniškiai šiuo metu geria Miolerio žuvų taukus su citrinos skoniu. Labai patinka. Poveikis toks, kad sustiprėjo plaukai: pasidarė tankesni ir greičiau auga; labai padidėjo apetitas. Jei anksčiau vyresnėlis galėdavo būti be pusryčių ir vakarienės, tai dabar valgo 5-6 k per dieną. Bet poveikis pasimatė tik po gero mėnesio.
Atsakyti
As vosgi bijau kad maza to vitamino D , beto mums kitaip, gyvenam skandinavijoje, cia maza saules, nusprendziau duoti prie Lysi zuvu tauku ir vit D bent po laseli. Geriame jau beveik 3 men, mazyle tikrai valgi, tikrai plaukuciai pradejo labiau augti, beveik dienom, o anskciau plike sviete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmius @ 2012 11 14, 01:39)
As vosgi bijau kad maza to vitamino  D , beto mums kitaip, gyvenam skandinavijoje, cia maza saules, nusprendziau duoti prie Lysi zuvu tauku ir vit D bent po laseli. Geriame jau beveik 3 men, mazyle tikrai valgi, tikrai plaukuciai pradejo labiau augti, beveik dienom, o anskciau plike sviete smile.gif

gelmius, - Jums kita situacija. Skandinavai geria žuvų taukus beveik visus metus. Padaro mėnesio pertrauką vasaros viduryje ir vėl toliau geria. Siūlau pasižiūrėti pagal mergaitę: jei galvytė neplinka, neprakaituoja delniukai ar padukai - užteks ir žuvų taukų. Jei pamatysit, kad visgi trūksta, prie žuvų taukų pridėsite lašiuką vit.D. Tik siūlau naudoti aliejinį tirpalą, kurį organizmas geriau įsisavina. Tos, kurios naudoja vandeninį tirpalą, duokit jį valgio metu,arba su trupučiu sviesto, kad geriau organizmas pasisavintų vitaminą D.
Atsakyti