Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

mes geriam Molers smile.gif
Bet labai patiko ir naujos kartos AGELio OM3 , ir kaina gaunasi labai gera vaikams ir "turtingesni" uz iprastus zuvu taukus, ir omega3 ir omega6 yra sudetyje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 04 09, 20:07)
mamytes kokius duodate zuvu taukus kudikiams? (pvz 8  men), nes kiek vaistinese teiravausi tai visos vaistininkes sako kad jie geremi tik nuo 3 metu, o mums gydytoja sake gerti zuvu taukus.


Tinka Eye Q Baby, jie skirti nuo 6 mėn., kuriuos aš parsisiunčiau už 35 Lt., o LT jie kainuoja 101 Lt. doh.gif
Atsakyti
O mes kažkur nuo 1 m. amžiaus su pertraukom naudojam šiuos
user posted image

Abu maniškiai juos noriai geria, skonis jiems patinka, tik nepigūs jie blink.gif ,
o kiek bandžiau kitų visokių tai schmoll.gif gerai kad šuniuką turim, nors tam sušėriau lotuliukas.gif ir mest lauk nereikėjo blush2.gif

Žuvų taukai mums superiniai pramuša apetitą thumbup.gif nes su valgymu visai prastai verysad.gif
Atsakyti
Laba diena. Nupirkau savo dukrai pirma karta zuvu tauku (molers Tuti fruti). Tik iskilo klausimas- ant buteliuko parasyta kad suvartoti per 7 savaites, o mums taip greitai nesigavo g.gif Pirma karta prasukau buteliuka uzsirasiau data, dabar jau praejo tos 7 savaites ir dar liko nemazai tauku,nors vartojam tiksliai po 5 ml g.gif Tai kazin jau juos mesti lauk, ir pirkti naujus ar suvartoti iki galo? Like dar kazkur savaitei ju.
Atsakyti
ir mes naudojam mollers, mazasis geria skystus, o vyresnysis valgo mollers kapsules berods braskiu skonio, jam patinka smile.gif
Atsakyti
Nuo 6 mėn. duodu Lysi žuvų taukus, geria noriai. tik pamato buteliuką ir jau sėdi išsižiojas ax.gif
Atsakyti
Kaip zinia, yra dvieju rusiu zuvu taukai - is zuvu kepenu ir is zuvu kunu. Zuvu taukuose is zuvu kepenu naturaliai yra vitamino A ir D, ne tik omega 3 riebalu rugsciu, kaip zuvu taukuose is zuvu kunu. Papildomai, kaip antioksidanto, idedama vitamino E. Tai padeda zuvu taukams ilgiau islaikyti naudingasias savybes. Kadangi vaiku sveikatai labai reikalingi vitaminai A ir D, aisku, jiems patartina vartoti zuvu taukus is zuvu kepenu.
kaip pvz rykliu kepenu taukai user posted image
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2011 10 08, 12:45)
Laba diena. Nupirkau savo dukrai pirma karta zuvu tauku (molers Tuti fruti). Tik iskilo klausimas- ant buteliuko parasyta kad suvartoti per 7 savaites, o mums taip greitai nesigavo g.gif Pirma karta prasukau buteliuka uzsirasiau data, dabar jau praejo tos 7 savaites ir dar liko nemazai tauku,nors vartojam tiksliai po 5 ml g.gif Tai kazin jau juos mesti lauk, ir pirkti naujus ar suvartoti iki galo? Like dar kazkur savaitei ju.

manau ,jei stovejo saldytuve,kaip nurodo instrukcijoj,tai tikrai nieko bloga neatsitiks.Juk ir vaistams yra nerasyta taisykle,kad po galiojimo laiko pab.juos dar galima vartot 3 men.(jei nepasikeite vizualiai).
Atsakyti
Sveikos, gal kas esat pirkusios zuvu taukus guminukus, tokie geltonoje dideleje dezuteje su smagiu uzpiestu zmogiuku vandenyje, patys yra geltonos spalvos sukramtomi ir jokio zuvies skonio su vitaminais D e ir A, bet niekaip neatsimenu pavadinimo. vaistinese man atrodo atsirado visai nesenai.
Atsakyti
Turėjom skystus,tai dukrytei sekėsi sunkiai sugirdyt,o kitą kartą jau pirkom kapsules,tai gėrė be problemų.
Atsakyti
QUOTE(Monce0j @ 2011 10 07, 15:10)
O mes kažkur nuo 1 m. amžiaus su pertraukom naudojam šiuos
user posted image


mano vyresnelis gere ir tebegiare moller citrinu skonio, o buvau nupirkus siuos, teko atiduot,nes kategoriskai atsisake gert. maziesiems taip pat duodu moller ir labai noriai geria rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mergickos abi kazkur nuo 4 menesiu amziaus geria MOLLER naturalius zuvu taukus, geria noriai.
Duodu visada nuo rugsejo iki birzelio, vasara neduodu.
Atsakyti