Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

QUOTE(Fedes @ 2011 03 14, 00:39)
neaišku, kad nuo ko, bet tikrai jūsų vietoj mesčiau lauk dabar bent keliems mėnesiams tuos papildus.

mano vyresnėlis visiškai netoleruoja žuvų taukų, raižo pilvą tiek, kad net į priimamąjį teko nuvažiuot, kol susigaudėm nuo ko, nors žuviai nealergiškas. tai apseina ir be jų kokie jie natūralūs bebūtų smile.gif

ir man iš tikro kartais net pikta būna skaityti gydytojų komentarus , kad "negali alergizuot".. viskas gali, vieni vaikai jautresni chemijai, kiti kaip tik natūraliai aplinkai.produktams. "negali" nebūna.

Dabar jau neduodu zuvu tauku. Aciu jums uz atsakyma, ramiau pasidare, nes tikrai visi vienu balsu saukia, kad alergijos negali buti unsure.gif
Atsakyti
Mano zuvu taukus geria ne su dideliu noru doh.gif ,tai as galvoju gal butu galima imaisyti su kokiu maistu-kosem,sriubom ir pan? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ddijana @ 2011 03 22, 11:54)
Mano zuvu taukus geria ne su dideliu noru doh.gif ,tai as galvoju gal butu galima imaisyti su kokiu maistu-kosem,sriubom ir pan? g.gif

Jeigu jusu vartojami zuvu taukai su kvapeliu blush2.gif, tai tik sugadinsite maista pagardinus tokiomis specijomis unsure.gif
Atsakyti
maniškiai visai negeria žuvies taukų,vietoj jų duodų semenų aliejaus-ipilu į maistą
Atsakyti
žuvų taukų kvapas tikrai nekoks ir vaikas greitai atsisakė Mollers, nors jie geri ir gana nebrangūs verysad.gif
Dabar geriam equazen eye q baby kapsulytes, išspaudžiu į šaukstelį ir pridedu dar keletą lašų vit. D, nei karto nėra išspjovęs per mėnesį biggrin.gif. Equazen eye q yra ir vyresniems vaikams pvz. nuo 2 metų ar 6 ir net suaugusiems, maitinančioms ir besilaukiančioms. Skelbiu.lt pigiai galima rasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina29birzelio: 06 balandžio 2011 - 20:51
mamytes kokius duodate zuvu taukus kudikiams? (pvz 8 men), nes kiek vaistinese teiravausi tai visos vaistininkes sako kad jie geremi tik nuo 3 metu, o mums gydytoja sake gerti zuvu taukus.
Atsakyti
duodu LYSI ir jau senokai gal nuo 5 mėn. jau tiksliai nepamenu
Atsakyti
Lietuvos auksas - linų sėmenų aliejus(šviežias) su nuostabiausiom Omega -3. Lašinkit į maistelį, o gal ir taip mažytį šaukštelį suvalgys. Labai nepatarčiau nakvišų.
Atsakyti
Labai įdomu kodėl nepatartumėte nakvišų, pasidalinkite čia,forume.Linų aliejus lietuviškas greitai apkarsta ir yra nepatvariausias iš visų aliejų kiek žinau.
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 04 09, 21:07)
mamytes kokius duodate zuvu taukus kudikiams? (pvz 8  men), nes kiek vaistinese teiravausi tai visos vaistininkes sako kad jie geremi tik nuo 3 metu, o mums gydytoja sake gerti zuvu taukus.



As nuo 6 men duodu mollers tuttu fruti, visada noriai geria
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiukas16: 11 balandžio 2011 - 18:47
QUOTE(gravkyte @ 2011 04 09, 20:07)
mamytes kokius duodate zuvu taukus kudikiams? (pvz 8  men), nes kiek vaistinese teiravausi tai visos vaistininkes sako kad jie geremi tik nuo 3 metu, o mums gydytoja sake gerti zuvu taukus.

Kas čia per vaistininkės? blink.gif Mes geriame LYSI nuo 6 mėn. Ant pakuotės rašo, kad nuo gimimo po kelis lašiukus galima duoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmila @ 2011 04 12, 15:11)
Kas čia per vaistininkės?  blink.gif Mes geriame LYSI nuo 6 mėn. Ant pakuotės rašo, kad nuo gimimo po kelis lašiukus galima duoti  mirksiukas.gif

tai va, kai isejau is vaistines ir pagalvojau ar cia gydytoja savo darbo neismano ar vaistininke, bet pasirodo vaistininke, nes nuejus i kita, pas jauna vaistininke ( ko negaleciau pasakyti apie kitas) susikalbejome ir ji man dave Lysi taukus smile.gif ir kaip keista mano mazius juos visai skaniai geria, o man tai jie schmoll.gif
Atsakyti